Bıçak Sterilizatör Dolapları

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1

En İyi Bıçak Sterilizatör Dolapları

Bıçak çeşitleri başta olmak üzere tüm kesici aletlerin sterilize edilmesi için kullanabileceğiniz ucuz bıçak sterilizatör dolabı çeşitleri burada! Endüstriyel mutfak ekipmanları arasında en önemli olanlardan biri hijyen sağlayan sterilizatör çeşitleridir. En iyi bıçak sterilizatör dolabı çeşitlerini en uygun fiyata satın almak için geç kalmadan siz de sipariş verin. Uygun fiyat ve ödeme kolaylıkları eşliğinde bu ihtiyacınızı karşılayın.

Bıçak Sterilizatör Dolaplarının İşletmelerdeki Önemi

Profesyonel mutfaklarda hijyen standartlarını korumak için mutlaka bıçak sterilizatör dolabı çeşitleri de kullanılmalıdır. Bu ürünler hijyenik bir şekilde hizmet verilebilmesi için ihtiyaç duyulan ekipmanlar arasındadır. Bıçak ve diğer kesme aletlerinin kısa zamanda tüm bakteri ve mikroplardan arınmasını sağlarlar.

Bıçak Sterilizatör Dolabı Çeşitleri

UV Bıçak Sterilizasyon Dolapları

Bu bıçak sterilizatör dolabı çeşitleri ultraviyole ışınlarını kullanarak sterilizasyon sağlar. Bakteri ve mikroorganizmaları kısa sürede yok ediyor olması nedeniyle son derece hızlı bir çalışma prensibine sahiptir. Bu ürünler tercih edildiğinde enerji tasarrufu sağlanır ve kimyasal materyallerin kullanımına gerek olmaz. Kullanımı kolay olan tasarımlardır.

Sıcak Hava Bıçak Sterilizasyon Dolapları

Bu ürünler 160 - 180°C arasında yüksek sıcaklık kullanarak sterilizasyon sağlar. En önemli avantajı oldukça etkin bir sterilizasyon sunuyor olması ve aynı zamanda kimyasal malzeme kullanımını gerektirmiyor olmasıdır. Yok ettiği mikroorganizma yelpazesi de son derece geniştir. Ancak çok yüksek sıcaklık kullandığından bazı bıçak çeşitlerine hasar verme olasılığı vardır. Kullanımının ardından soğuması için bir süre beklenmesi gerekir.

Ozon Bıçak Sterilizasyon Dolapları

Ozon gazını kullanarak sterilizasyon sağlayan dolaplardır. Antimikrobiyal etkilerinin oldukça güçlü olması ve gayet hızlı bir şekilde sterilizasyon sağlaması önemlidir. Kimyasal materyal kullanımı gerekebilir ancak minimal bazda kullanım yeterli olur. Bu ürün modelleri de hızlı bir şekilde işlemi tamamlar.

Bıçak Sterilizatör Dolabı Özellikleri

 • Bıçak sterilizasyon dolapları farklı kapasite seçenekleri sunar. Küçük işletme mutfakları için daha küçük çaplarda olan ürünler tercih edilirken büyük profesyonel mutfaklar daha geniş kapasiteli dolaplara yönelebilir.
 • Farklı yöntemlerle sterilizasyon sağlıyor olmaları bıçak sterilizatör dolabı özellikleri arasında yer alır.
 • İç tasarımları farklı boylarda bıçak çeşitlerinin yerleştirilmesi için özel olarak tasarlanmış olur.
 • Bıçak çeşitlerinin yanı sıra diğer kesici aletlerin sterilizasyonu için de kullanılabilirler.
 • Paslanmaz çelik gibi dayanıklı ve hijyeni kolay sağlanan malzemelerden üretilirler.
 • Yeni nesil bıçak sterilizatör dolaplarının kullanımı son derece kolaydır.
 • Otomatik kapanma sistemleri gibi özelliklere sahip olmaları nedeniyle gayet güvenli biçimde kullanılabilirler.
 • Düşük enerji tüketimi özelliğine sahip modeller enerji verimliliği beklentisini karşılar.

Bıçak Sterilizatör Dolabı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • İlk olarak ürünlerin kapasitesine göz atmalısınız. İhtiyacınıza uygun kapasitede olan bıçak sterilizatör dolabı çeşitlerine yönelmeniz gerektiğini hatırlatalım.
 • Hangi yöntemle sterilize işlemini yaptığı da dikkat edilmesi gereken unsurlardan biridir.
 • Düşük enerji tüketimi sunan bıçak sterilizatör çeşitlerinin tercih edilmesinde fayda olacaktır. Bu sayede sanayi tipi mutfakların enerji giderlerinin düşmesi sağlanır.
 • Kolay kullanılan ürünler pratiklik beklentisini karşılar. Dolayısıyla olabildiğince kolay kullanım faktörüne de dikkat ederek tercih yapmalısınız.
 • Kompakt bir tasarıma sahip olan ürünler daha az yer kaplar. Ürünlerin ölçülerine ve tasarımına da dikkat ederek model seçimi yapmalısınız.

Bıçak Sterilizatör Dolabı Fiyatları

Sitemizde en uygun bıçak sterilizatör dolabı fiyatları ile karşılaşacaksınız. Çünkü sizlere en uygun fiyatları sunuyor ve yıl boyunca makul fiyat politikamızı korumaya özen gösteriyoruz. Böylelikle hangi bıçak sterilizatör modelini seçerseniz seçin en uygun fiyatlarla alışveriş yapma şansından faydalanabilirsiniz.

Neden Mutbex.com'dan Satın Almalısınız?

 • Sitemizde incelediğiniz ürünlerin tamamı seçkin markaların üretimidir. Siparişini verdiğiniz sterilizatör modeli marka tarafından sunulan garanti kapsamında sizlere ulaşır.
 • Hızlı kargo uygulamamız olduğundan seçtiğiniz ürünlerin çok kısa bir süre içerisinde size ulaşmasını sağlıyoruz, Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinden sipariş verebilirsiniz.
 • Satış sonrası destek hizmetlerimiz tüm bıçak sterilizatör dolapları için geçerlidir.
 • En uygun fiyat fırsatları eşliğinde gayet kazançlı bir alışveriş yapabilirsiniz. Sitemizde indirimli olarak satın alabileceğiniz ürünler de yer alıyor.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.