Çaydanlıklar ve Demlikler

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2

Mutfağınızın en önemli malzemelerini ve ekipmanlarını, en uygun fiyatlarla satın alabilmeniz için buradayız! İncelediğiniz koleksiyon içerisinde çaydanlıklar ve demlik modelleri yer alıyor. Tamamı en kaliteli ürünlerden oluşan bu özel koleksiyon içerisinde ihtiyacınıza en uygun olanları anında bulabilir ve sipariş verebilirsiniz. Minimum çaydanlık fiyatları eşliğinde alışveriş yaparak bütçenizi verimli şekilde kullanabilirsiniz.

Kafe ve restoranlarda sıklıkla kullanılan cam çaydanlıklar şık görünümleriyle ön plana çıkıyor. Sitemizde bu ürünleri çok sayıda farklı model eşliğinde sizlerle buluşturuyoruz. Dayanıklı olmasıyla da dikkat çeken bu ürünler her türlü bitki çayının demlenmesinde güvenle kullanılabilir. Şık görünüm sayesinde sunumda da kullanıma uygun olan demliklerdir. Aynı zamanda camlı çaydanlık çeşitlerinin temizliği de kolaylıkla yapılabiliyor.

Bitki çayı çeşitlerinin demlenmesinde kullanıma uygun olan cam süzgeçli demlik çeşitlerine de göz atmanızı öneririz. Bu ürünlerin içerisinde süzgeç yer aldığından bitki çayı tanelerinin süzülmesi için ekstra bir malzeme kullanımına gerek kalmıyor. Demlenen çayın tanelerinin çaya karışmasını önleyen süzgeçli demlikler en çok tercih edilen tasarımlar oluyor. Tüm işletmelerde kullanım için uygun olduğundan sepetinize bu ürünlerden de ekleyin!

Bitki Çaylarının Demlenmesi İçin Cam Süzgeçli Demlik Modellerini Kullanın!

Çay servisinin yapıldığı tüm işletmelerin yanı sıra evlerde de rahatlıkla kullanılabilecek olan süzgeçli cam demlikler farklı ölçülerde dizayn ediliyor. Kendinden süzgeçli olan bu ürünler arasından demlediğiniz çay miktarına uygun kapasiteye sahip olanları seçebilirsiniz. Bunun için hemen üzerine tıklayın ve beğendiğiniz demliğin kaç cc kapasiteye sahip olduğunu anında öğrenin.

250 cc, 400 cc ya da 600 cc kapasiteye sahip olan cam çaydanlık fiyatları yüz güldüren rakamlardan oluşuyor. Bu özel ve şık demliklere sahip olmak için gayet düşük miktarda bir bütçe ayırmanız yeterli olacak. Düşük bir bütçeyle en kaliteli ve en seçkin markalar tarafından geliştirilmiş olan tasarımları kolayca satın alabilirsiniz. Yıllarca kullanabileceğiniz kalitede bir demliği seçmek için doğru adrestesiniz.

Elbette celik caydanlik çeşitlerini de unutmadık ve bu sağlam ürün modellerini de alternatifleriniz arasına ekledik. Hafif darbelere karşı yüksek mukavemet özelliği sergileyen ürünler çelik materyalden üretiliyor. Bu sayede yıllarca deforme olmadan formunu korumayı başarıyor. Farklı çay çeşitlerinin demlenmesinde rahatlıkla kullanılabilecek olan çelik çaydanlık modelleri de farklı kapasite seçenekleri eşliğinde sizlerin kullanımına sunuluyor.

Dilerseniz tercihinizi mini çaydanlık çeşitlerinden yana yapabilirsiniz. Az miktarda çay demlemek için kullanılan bu ürünler sadece profesyonel mutfakların değil evlerin de temel ihtiyaçlarından biridir. Mini boyu ile kompakt bir görünüm sergileyen bitki çayı demliği çeşitleri hem konforlu kullanım hem de kalite beklentisini fazlasıyla karşılıyor. Siparişinizi tamamlamadan önce bu özel ve mini demliklerden de sepetinize ekleyebilirsiniz. Uygun fiyat fırsatları mini demlik çeşitleri için de geçerlidir!

Kahveci Demliği Ve Çay Potları İçin Doğru Adres: Mutbex

Kahveci demliği olarak bilinen demlık modellerı sitemizde geniş bir seçenek yelpazesi eşliğinde kullanıma sunuluyor. Bu ürünler hafif olmasına karşın gayet dayanıklıdır ve son derece uzun bir kullanım ömrü sunmayı başarır. Çay servisi yapılan işletmelerde kullanıma uygun olan bu ürünlerle birlikte çay potları çeşitlerini de koleksiyonumuz içerisinde inceleyebilirsiniz.

Çay potları arasında iç yüzeyi teflon olan ve dış yüzeyi de kumlama boya ile renklendirilen modelleri görebilirsiniz. İç yüzeyinin temizliği gayet kolay yapıldığından teflon çaydanlık çeşitleri de tercih edilebilir. Bu potların en önemli özelliklerinden biri de teflon kaplama olması nedeniyle çayın ısısını daha uzun süre muhafaza edebiliyor olmasıdır.

Sitemizde demlik ısıtıcı çeşitleri de bulunuyor. Demliğin ısı kaybı yaşamasını engellemek için bu ürünleri de kullanabilirsiniz. Gün boyunca çay servisinin yapıldığı işletmelerde çayın sıcak kalması önemlidir. Dolayısıyla ısıtıcı çeşitleri bu noktada devreye girerek son derece önemli bir ihtiyacı karşılıyor. Çayın kaynamasını önleyen, sadece sıcaklığını muhafaza etmesini sağlayan bu ürünler de demlik fiyatları gibi en uygun fiyatlarla sizlere sunuluyor.

Çaydanlık ve Demliklerde Uygun Fiyat Fırsatlarını Kaçırmayın!

Düşük fiyat politikamız, sitemizde mevcut tüm ürün çeşitleri için geçerlidir. Bu nedenle minimum düzeyde bütçe ile profesyonel mutfakların tüm ekipman ve malzeme ihtiyacı karşılanabiliyor. Cam ya da çelik çaydanlık fiyatları ise en uygun rakamlardan oluşuyor. Demlikler ya da çay potları gibi malzemeleri temin etmek için yüksek bir bütçe ayırmanıza hiç gerek yok.

Mutbex olarak kaliteyi ucuza almanızı sağlıyor. Bu kapsamda sadece belirli bir kalitenin üzerinde olan ürünleri sizlere sunuyor, her daim bütçe dostu bir alışveriş imkanı tanıyoruz. Ayrıcalıklı bir alışveriş için siz de siparişinizi hemen iletin. Ürün seçenekleri azalmadan tercihinizi yaparak sepetinizi doldurun!

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.