Semaverler

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

Elektrikli Semaver Modelleri ve Çeşitleri

Semaver, içine konulan suyu otomatik olarak ısıtan bir çeşit çay pişirme cihazıdır. Genellikle çay demleme amacıyla kullanılan semaverler, çayın sürekli olarak aynı sıcaklıkla kalmasını sağlamasıyla bilinir. Genellikle paslanmaz krom çelikten üretilen semaverler, 24 saat sıcak su ve taze çay deneyimi sunmaktadır. Semaverlerin üzerinde çay ve su seviyesini gösteren metal borular vardır.

Bu sayede semaverler termostat kontrolü ile enerji tasarrufu sağlamaktadır. Hem pratik hem de ekonomik çay demleme deneyimi sunan demlikli çay semaverleri son zamanların en popüler ürünleri arasındadır. Semaverlerin su kapasiteleri ve ebatları tercihe göre çeşitlilik göstermektedir. Tamamen ihtiyacınıza yönelik olarak çeşitlendirilmiş olan semaver çeşitleri tek bir tip olarak kalmamaktadır.

Günümüzde işletmelerde oldukça tercih edilen sanayi tipi semaverler, artık ailelerin de sıklıkla tercih ettiği bir ürün haline gelmiştir. Bu sayede çay semaverleri çay tüketimi yapan her kitleye hitap edebilir işlevselliğe sahip hale getirilmiştir. Türkiye’de geçmişten günümüze kadar taşınan çay kültürü sıklıkla tüketilen bir içecek haline gelmiştir ve oldukça popülerdir.

Semaverler, çayları taze olarak sunmasının yanında ekonomik olması bakımından da oldukça tercih edilebilir bir nitelik kazanmıştır. Termostat kontrolü sayesinde enerji tasarrufu sağlayan demlikli semaverler, yeterli sıcaklığa ulaştığında otomatik olarak ısıtmayı durdurmaktadır. Çay ısısının azaldığını ölçtüğü durumunda ise yeterli ısı dengesine ulaşana dek çalışmaya devam etmektedir. Semaverler herhangi bir müdahale gerektirmeden çalışan yapısı sayesinde her ev ve işletmelerde bulundurulması gereken bir ürün haline gelmiştir.

Elektrikli Semaver Özellikleri

Çay tiryakileri için kalabalık aileyle gidilecek pikniklerde ya da işletmelerde çay servisi yapanlar için bir kolaylık sağlayan semaverler, 24 saat sıcak su ve çay sunması bakımından sıklıkla tercih edilen bir ürün haline gelmiştir. Ergonomik kullanıma sahip semaverler, termostat kontrolü ile enerji tasarrufu sağlarken dayanıklı ve uzun ömürlü olması için çelikten imal edilmiştir. Çay ve su seviyesini gösteren metal boruları sayesinde, ne kadar çayınız kaldığını görmeniz de mümkündür. 7 litreden 16 litreye kadar farklı kapasitelere sahip semaverlerimizden dilediğinizi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Odunlu semaverlerden farklı olarak sadece elektrikle çalışan bu elektrikli semaverlerin kullanımı oldukça kolaydır. Çay lezzetinin uzun süre lezzetli kalmasını sağlayan semaverlerimiz toplu tüketim için oldukça uygundur. İşlevselliğinin yanında krom çelikten üretilen semaverler, kullanım açısından oldukça hijyenik ve dayanıklıdır. İşletmeniz için bir semavere sahip olmanız ziyaretçiye çay servisi de dahil olmak üzere ihtiyaçlarına önem verdiğinizi gösterir. Müşteriler için her zaman taze ve sıcak çayın olması işletmenizin prestiji için oldukça önemlidir.

İşletmelerde kullanılması bakımından oldukça dayanıklı yapıya sahip olan çay semaverinin, tek ve çift demlikli olarak da çeşitleri mevcuttur. Çay tüketiminin yaygın olduğu alanlar için üretilen çift demlikli olan ve büyük semaverler olarak bilinen 16 litre kapasiteye sahip çeşitler de bulunur. Çift demlikli semaverler 5 kg ağırlığına sahip ve 1750W’luk değere sahiptir. Tek demlikli semaverler gibi 24 saat taze çay deneyimi sunan çift demlikli semaverler de termostat kontrolü ile enerji tasarrufu sağlamanıza olanak sağlamaktadır. Mutbex kalitesiyle sahip olabileceğiniz krom paslanmaz çelik malzemeden üretilen elektrikli semaverler dayanıklılığı ve uzun ömürlülüğüyle sizlere sunulmaktadır. Silverinox marka çift demlikli çeşitlerinin aileler için ideal olarak tasarlanmış 7 litre kapasiteli modeli de oldukça işlevseldir. Diğer çeşitlere kıyasla daha az kapasiteye sahip olmasının dışında yine aynı işlevlere sahiptir. Paslanmaz çelikten üretilmiş olan elektrikli ve demlikli semaverler neredeyse her alanda kullanıma uygun olarak tasarlanmaktadır. Bu sayede oldukça popüler olan semaver çay makinesinin yenilikçi, özgün ve işlevsel modellerini Mutbex.com’da detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Sanayi Tipi Semaver Fiyatları

Elektrikli semaver fiyatları 7 litreden 16 litreye kadar uzanan çeşitleri ile farklı ebatları ve ağırlıklarına göre değişkenlik göstermektedir. Aynı zamanda, tek demlikli ve iki demlikli modelleri de bulunan çay semaver çeşitlerine göre de fiyatlarda değişkenlikler görülmektedir. Aralarında az fiyat farkı bulunan semaver fiyatları modellerinden ihtiyacınız olan elektrikli semaverleri seçebilirsiniz. Tamamen benzer özelliklere sahip olan sanayi tipi semaverlerin özelliklerini sitemizden incelemeniz mümkün. Bu sayede dilediğiniz semaveri keşfedebilir, görsellerini inceleyebilir ve uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Semaver fiyatları elektrikli modeller arasında benzerlik göstermektedir, sitemizde dilediğiniz ve ihtiyacınız olan tüm elektrikli semaver modelleri mevcuttur. Büyük semaver fiyatları daha küçük ebatlarda olan ve az litreli, tek demlikli olan çeşitlerine göre farklılık göstermektedir. Krom çelik semaver ile uzun ömürlü kullanıcı deneyimi edinebilir; taze, hızlı ve ekonomik çay demleme cihazına sahip olabilirsiniz. Semaver fiyatları için Mutbex.com’u ziyaret edebilir, detaylı bilgi alabilir ve dilediğiniz Silverinox marka demlikli çay semaverine sahip olabilirsiniz!

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.