Soğuk İçecek Servis Ekipmanları

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2 3 4 5

Soğuk İçecek Servis Ekipmanları Modelleri

Endüstriyel mutfak ekipmanları alanındaki tecrübesi ile sektöre yön veren Mutbex, internet sitesi üzerinden de müşterilerine hizmet vermektedir. Türkiye’nin her yerine sağladığı kargo imkanı ile mutbex.com, zengin ürün çeşitliliği ile her ihtiyaca yanıt veriyor.

Cafe, restoran, otel ya da iş yerlerinde kullanıma uygun olan soğuk içecek servis ekipmanları pratiklikleri ile size zaman kazandıracak. Her mutfağın gereksinimine göre dizayn edilmiş olan sağlam ve kullanışlı içecek servis ürünleri, şık tasarımlarıyla ile de göz dolduruyorlar.

Endüstriyel soğuk içecek servis ekipmanları arasında, çok sayıda farklı ebatlarda soğutucu dolap modelleri bulunmaktadır. Tek kapılı ya da 2 ve 3 kapılı dizayn edilmiş olan soğutucu dolapların, sürgülü çeşitleri de mevcuttur. Değişen hacimlere sahip olan dolaplar, her sanayi tipi mutfağın en temel ihtiyaçları arasında yer almaktadırlar. Şerbet, ayran ya da limonata gibi içecekleri muhafaza ederken, soğuk kalmalarını sağlayacağınız; soğutucu makinalarda da farklı hacim ve boyutlarda ürün çeşitliliği bulunur. İster tek ürün için kullanabileceğiniz tek kaseli modelleri, isterseniz de 2 ve 3 kaseli modelleri tercih edebilirsiniz. Soğutucu makinelerin, göstergeli modelleri de bulunmaktadır. Bu sayede, içeceğin anlık sıcaklığını görmeniz mümkün olacaktır. Farklı renk seçenekleri de bulunan dijital göstergeli, soğutma makineleri içinden mutfağınıza en uygun rengi tercih edebilirsiniz.

Endüstriyel Soğuk İçecek Servis Ekipmanları

Cafe soğuk içecek servis ekipmanları arasında oldukça rağbet gören bu soğutucular, paslanmaz çelikten üretilmiş olup, uzun ömürlü bir kullanım alanına sahiptirler. Ayrıca kaliteli çelik sayesinde, temizlikleri de oldukça kolay olmaktadır. Elektrikli modeller, işletmenizin en çok kullanılan ekipmanları arasına girecek.

Endüstriyel Soğuk İçecek Servis Ekipmanları Fiyatları

İşletmenizde servis ettiğiniz tüm içecekler için mutbex.com’da uygun olan bir ekipman bulmanız mümkün. Restoran soğuk içecek servis ekipmanları çeşitleri arasında sıklık ile kullanılan meyve suyu dispenseri modelleri de oldukça kullanışlı bulunmaktadır. Tek hazneli ya da çift hazneli olarak tercih edebileceğiniz dispenserler; estetik görünümleri ile de mutfağınıza şıklık katarken, içeceklerin taze kalmasını sağlayacaklar. Şık ve zarif bir sunum için tasarlanmış olan karaflar, yalnızca mutfaklara değil sofralara da estetik taşıyacak.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.