Evyeler

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2 3 4 5 6

Yüksek Kalite Evye Çeşitleri Mutbex.com’da!

Mutfağın temel ihtiyaçlarından biri olan evye modelleri, çalışma alanının temizlenmesi için önemli bir parçayı oluşturmaktadır. Restoran, otel, kafe, fabrika gibi büyük işletmelerin el yıkama, bulaşık yıkama gibi ihtiyaçlarını karşılamak için evye çeşitleri kullanılmaktadır. Endüstriyel mutfak evyeleri çelik malzemeden imal edilen temiz ve sağlam bir hizmet sunan mutfak ekipmanlarıdır. Çalışan ergonomisi ve verimi için profesyonel bir ekip tarafından dizayn edilen bir mutfak ekipmanının uzun sürede olumlu geri dönüşler olacaktır. Mutfağınızın gereksinim duyacağı bütün paslanmaz çelik mutfak evyesi modellerini, klasik modelleri ile beraber özel siparişleriniz doğrultusunda da üretmekteyiz.

İş yeri mutfağının vazgeçilmez parçası olan tablalı, yüksek sırtlı, oval, tek damlalıklı, çift damlalıklı evye modelleri gibi pek çok model ve ölçü alternatifi ile evyeler geniş ürün skalasında yer almaktadır. Restoran, otel, kafe gibi işletmelerin mutfağının bulaşık yıkama, el yıkama için yuvarlak, iki katlı, küresel, tezgah üstü evye modelleri de kategorimizde yer almaktadır. Endüstriyel mutfak ihtiyacının bir parçası olan evyeler, kaliteli paslanmaz çelik malzemeden ve kaliteli işçilik ile üretilmesi gerekmektedir. Mutbex.com Öztiryakiler marka bütün evye modellerini kolay sipariş ve hızlı kargo ile kapınıza kadar getirmektedir. Üyelik fırsatlarımızdan yararlanarak daha fazla avantaj sahibi olabilir, merak ettiğiniz her konu hakkında destek ekibimizden yardım talep edebilirsiniz.

Mutfak lavabosu modelleri, büyük işletmelerin endüstriyel mutfaklarında kolaylık sağlaması bakımından belli başlı özelliklere sahip olması gereklidir. Ürün kategorisi içerisinde yer alan evye modellerini istediğiniz ölçülerde satın alabilirsiniz. El yıkama evyesinden paspas yıkama evyesine kadar pek çok evye modellerine yine sitemiz üzerinden sahip olabilirsiniz. Farklı genişlik ve yükseklik boyutlarına sahip olan tezgah altı evye modelleri arasından mutfağınıza en uygun ölçüyü satın alabilirsiniz. Bu tarz ürünlere ihtiyacınız var fakat nereden temin edebileceğinizi bilmiyor musunuz? Aradığınız ve ihtiyacınız olan bütün özelliklere sahip olan ürünleri Mutbex.com, online internet mağazası sayesinde siz değerli müşterilerimiz ile buluşturmaktadır.

Çeşitli Eyve Modelleri Uygun Fiyat Avantajıyla Hemen Online Satın Alın!

El yıkama evyeleri, sanayi tipi mutfaklarda son derece kurtarıcı bir özelliğe sahipken ürünlerin farklı fonksiyonları farklı ihtiyaçları yerine getirmektedir. Online satış yöntemi ile satın alabileceğiniz damlalıklı evye çeşitlerinde, sırtlı, tek damlalıklı, çift damlalıklı ve üç damlalıklı alternatiflerini ürünler arasından bulabilirsiniz. Endüstriyel mutfakların en büyük ihtiyaçları arasında yer alan evye modelleri, birinci sınıf kalitede paslanmaz çelik kullanılarak ve usta bir işçilik ile üretilmesi gerekmektedir. Öztiryakiler evye modellerini, Mutbex.com sitesi üzerinden kolayca sipariş verebilir ve hızlı kargo seçeneği ile kapınıza kadar ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Sitemize üye olarak daha çok fırsatı yakalayabilir, merak ettiğiniz tüm sorulara destek ekibimizin yardımı ile cevap bulabilirsiniz.

Sanayi tipi mutfak paslanmaz çelik lavaboları Öztiryakiler markası kalitesi ile imal edilmektedir. Tezgah altı, tezgah üstü, damlalıklı evyeleri en uygun evye fiyatları ile sizlere sunmaktayız. Aynı zamanda her mutfağa uygun modellerini satışlarını da gerçekleştirmekteyiz. Bunların yanı sıra dezenfektan istasyonu da bu kategori içerisinde yer almaktadır. Tablalı ve el yıkama evyeleri gibi modeller mutfak ve ameliyathane gibi temizliğin çok önemli olduğu çalışma alanları için son derece kullanışlıdır. Sizler de özel fırsatlarla alışverişin keyfine varabilmek için hemen sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.