Bar Mikserleri

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2

Profesyonel Bar Mikserleri

Genellikle bar, kafe gibi mekanlarda kullanılan bar mikseri çeşitleri, milkshake, soğuk kahve ya da süt kreması gibi ürünlerin yapımında kullanılan bir mikser modelidir. El mikserlerine nazaran daha kolay bir kullanıma sahip olan mikserler profesyonel mutfak ekipmanları arasında sıklıkla kullanılan ürünlerden biridir. Özellikle Artemis, Santos, Hamilton Beach, Stilea, Waring gibi bar mikser markaları dayanıklılık ve kalite bakımından ön plana çıkmaktadırlar.

Bu kokteyl mikseri modelleri ile sıcak yaz aylarında buzlu içecekler, lezzetli kokteyller yapıp serinleyebilirsiniz. Bar mikserlerinin en sevilen donanımlarından biri de içerisinde atılan ürünleri çok kısa süre içerisinde karıştırması ve hızlıca servise hazır etmesidir. Yoğun geçen yaz günlerinde sizlere tam bir performans aracı olan bar mikserlerinin pek çok çeşidini Mutbex.com sayfası üzerinden bulabilirsiniz.

Hamilton Beach & Waring Bar Mikserleri

Bar mikserlerinin popüler olması ile eski mikserlerin yaptıkları günümüzde daha da kolaylaşmıştır. Yeni kokteyl mikseri modelleri ile artık daha kolay ve daha hız bir şekilde istediğiniz ürünü yapabiliyorsunuz. Teknolojini ilerlemesi ile mikserlerin daha fazla çeşitlemesiyle farklı farklı fonksiyonları daha kısa sürede yerine getirilmektedir. Bar mikserleri farklı donanımları sayesinde soğuk kahve, mikshake, kokteyl gibi içecekleri kısa süre içerisinde yapmanıza olanak sağlar.

Artemis bar mikser gibi profesyonel bar mikserleri kolay sökülen ekipmanları sayesinde rahat bir şekilde temizlenebilmektedir. Bu temizlik avantajları vasıtasıyla uzun süreli kullanım ömrü sunan bar mikserlerini uygun fiyatlarla sayfamızın ürün kategorisinde bulmanız mümkündür. Paslanmaz çelik hazneden meydana gelen mutfak ekipmanları ayrıca hiçbir zaman paslanmaz, ilk günkü görüntüsünü her zaman korur.

Sizlerde bir bar mikserine ihtiyacınız varsa sayfamızda yer alan uygun bar mikser fiyatları ile ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz. Hemen şimdi tıklayın ve alışverişinizi hem güvenle hem de uygun fiyatla tamamlayın.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.