Pizza Fırınları

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2

Pizza Fırınları

Pizza, tüm cafe ve restoran menülerinin vazgeçilmez lezzetlerinin başında gelir. İyi bir pizza için pizzalarınızı en uygun fırında pişirmeniz gerekir. Öncelikli özelliği pizza pişirmek olan pizza fırınlarını tercih etmek en lezzetli pizzaları yapmanızda size büyük bir katkı sağlar. İtalyan mutfağının tüm dünyaya armağan ettiği bu enfes lezzeti ister kendinize ister müşterilerinize en iyi şekilde sunabilmek için, ihtiyaçlarınıza en uygun pizza fırınını sitemizde bulabilirsiniz.

Pizza Fırını Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Alacağınız pizza fırınını seçmeden önce ilk olarak ihtiyaçlarınızı belirlemeniz gerekir. Ne kadar pizza üreteceğinize, gazlı mı yoksa elektrikli mi bir pizza fırını kullanacağınıza ve mutfağınızda kullanacağınız alana göre hangi boyutlarda bir fırına ihtiyaç duyduğunuza karar vermelisiniz. İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra size uygun fırını bulmanız kolaylaşacaktır.

Pizza fırını alırken dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise alacağınız ürünün markası ve satış sonrası hizmetleri olmalıdır. Atalay pizza fırını ve Öztiryakiler pizza fırını modelleri endüstriyel mutfak sektörünün en önde gelen markaları olması sebebiyle en çok tercih edilen ve en güvenilen modellerin başında gelmektedir.

Pizza Fırını Modelleri ve Fiyatları

Pizza fırınları, kapasiteleri, çalışma tipleri ve büyüklüklerine gibi farklı kriterlere göre farklı model ve fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Belirlediğiniz ihtiyaçlarınıza göre sizin için en uygun pizza fırını modelini sitemizde bulabilirsiniz.

Çalışma tiplerine göre elektrikli pizza fırını ve doğalgazlı pizza fırını modelleri bulunmaktadır. Kapasitelerine göre ise 2 pizza kapasiteli fırınlardan 20 pizza kapasiteli fırınlara kadar modeller bulunmaktadır. Daha fazla pizza ihtiyaçlarınız için ise konveyörlü pizza fırını modellerini tercih edebilirsiniz. Konveyörlü modeller hamur boyutu ve pişirme sürelerine göre yüksek kapasitelere çıkabilmektedir.

Yine farklı kapasitelere sahip tek katlı, 2 katlı ve 3 katlı pizza fırını modelleri bulunmaktadır.

En uygun pizza fırını fiyat seçenekleri mutbex.com'da sizleri bekliyor. İhtiyaçlarınıza uygun ürünleri en ucuz fiyatlarla sitemizde bulabilir farklı markaları karşılaştırabilirsiniz. Ayrıca sitemize üye olarak üyelerimize özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Üye olmak ve pizza fırınlarını en ucuz fiyatla satın almak için tıklayın.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.