Buz Servis Gereçleri

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2 3 4 5

Öztiryakiler & Altınbaşak Buz Servis Gereçleri

İçecek servisleri sırasında ihtiyaç duyulan malzeme ve ekipmanlar adına çok yüksek rakamlardan meydana gelen bir bütçe ayırmanıza gerek yok. Siz değerli müşterilerimiz için hazırlana bu ürün kategorimiz içerisinde aradığınız bütün ürünleri en uygun fiyatlarla satın alma fırsatına sahip olabilirsiniz. Özellikle buz kırma makinesi gibi buz servis gereçleri alternatiflerine muhakkak ayrıntılı bir şekilde göz atabilirsiniz. Geniş ürün skalası ve üst seviyede kalitede ürün çeşitleri sayfada sizi bekliyor.

Soğuk içeceklerin servisinde olmazsa olmaz ürünlerden biri de buzdur. Restoran ya da barlarda da buzun güzel bir şekilde servis edilebilmesi adına bazı gereçlere ihtiyaç duyulmaktadır. Buz kovası ya da kürek gibi ürün çeşitlerini de sayfamızda gözden geçirebilirsiniz. Aynı zamanda buz kırma makineleri de buz servisi sırasında sıklıkla kullanılan ekipmanlar arasında yer alıyor. Bu ürünleri de tık bir tıkla sepetinize atın!

Buz Servis Gereçlerinde Zengin Ürün Skalası

Restoran ya da bar gibi işletmelerde bulunması gereken elektrikli buz kırma makinesi modelleri Mutbex.com’da! Buzun en güzel şekilde servis edilmesi için kullanılan bu ürünler işletmelerin olmazsa olmaz ekipmanları arasında yer alıyor. Kolay kullanım imkanı sunan bu gereçlerin en önemli donanımlarından bir tanesi de kolayca temizlenebiliyor olmasıdır.

Manuel buz kıracağı makinesi modellerini de sizlerin beğenisine sunuyoruz. Bu makinelerde el yardımıyla düzeneğin çevrilerek buzların kırılmasına olanak tanır. Oldukça kolay bir kullanıma sahip ürünler üretim materyalleri sayesinde oldukça uzun süre kullanım imkanı sağlar. Aynı zamanda kompakt yapılarıyla da minimum oranda yer kaplayarak mutfakta kalabalık yapmaz.

Masalarda buzun daha şık bir şekilde servis edilmesini sağlayan metal buz kovası çeşitleri de kategori içerisinde yer alıyor. Metal materyalden üretilen ürünler, maksimum sağlamlığa sahip olduğundan uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor. Hem mutfakta hem de servis masasında kullanıma uygun olan öztiryakiler buz kovası çeşitleri şık tasarımlarıyla dikkat çekmektedir. Seçkin markanın tasarım ürünleri en çok tercih edilen ürün modelleri arasında yer alıyor.

Aradığınız Bütün Buz Kırma Makinesi Seçenekleri Burada!

Sitemiz üzerinde yer alan santoz buz kırma makinesi modelleri bar, otel, restoran gibi işletmeler için kullanıma uygundur. Oldukça sessiz çalışan modeller aynı zamanda enerji tasarrufu sağlayan motora sahiptir. Bu makine modelleri ince ve kalın olmak üzere 2 farklı buz kırma özelliğine sahiptir. Ayrıca 30 saniyede yaklaşık 1,2 kg buz kırma kapasitesine sahip modeller de sitemizde yer alıyor.

Buz servis gereçleri arasında olmazsa olmaz ürünlerden bir tanesi de buz kürekleridir. Bu küreği, buzun daha rahat bir şekilde kovadan alınıp servis edilmesini sağlamaktadır. Metal malzemeden üretilmiş seçkin markaların buz kürekleri de ürün kategorimiz içerisinde yer alır. Farklı boyut seçeneklerine sahip ürünleri en uygun fiyatlarla sitemizden satın alabilirsiniz.

Buz kovası termoslu modelleri de kepçeleriyle oldukça fonksiyoneldir. Bu kepçeler buzun kirlenmesi engeller ve buzun kolaylıkla alınmasını sağlar. Ayrıca kepçeli buz kovaları buzun daha yavaş erimesini sağlar. Buz kirma makinesi, kova, kepçe ve daha pek çok servis gerecine tek bir platform altında ulaşmak isterseniz sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

En uygun buz kırma makinesi fiyatları için mutbex’e gelin, düşük rakamlardan oluşan ürün yelpazesine anında ulaşın. Ücretsiz kargo, kolay ödeme avantajları gibi daha pek çok fırsattan yararlanmak için hemen şimdi tıkla!

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.