Gazlı Bain Marieler

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

Otel, restoran, kafe, catering firmaları, yemekhanesi olan iş yerleri ve pastaneler gibi pek çok büyük ölçekli yemek imalatı ile ilgilenen işletmelerde, endüstriyel mutfak ekipmanları kullanılmaktadır. Bu kapsamlı ve pratik mutfak aletleri ile işletmeler, daha hızlı ve kolay bir şekilde üretim yapabilmektedirler. Donanımlı ve garantili mutfak gereçleri satışında alanında öncü firma olmayı amaçlayan Mutbex, uzun yıllardır bu sektörde hizmet vermektedir. İnternet satışları için kurmuş olduğu mutbex.com üzerinden yapılan tüm alışverişleri, hızlı ve güvenli kargo imkanı ile Türkiye’nin her bölgesine ulaştırmayı başarıyor. Üstelik yalnızca yemek işletmeniz için değil, evinizde de rahatlık ile kullanabileceğiniz mutfak gereçlerini mutbex.com’da bulabilirsiniz.

Yemeklerin sıcak ve taze kalmasını sağlayan benmariler içindeki en popüler tercihlerden olan gazlı benmariler ekipmana eklenen su buharı ile pişirilmiş yemeklerin ideal sıcaklıkta kalmasını sağlarlar. Ayrıca iyi bir muhafaza yöntemi de olan gazlı bain marieler doğalgaz sistemi ile çalışan ve yemek üreticilerine büyük kolaylık sağlayan bir ekipman olarak bilinir. Manuel olarak eklenen suyu, tahliye vanası ile kolayca boşaltabilirsiniz. Pratik bir kullanım alanı sunan doğalgazlı yemek tezgahı modelleri, birden fazla yemeğin aynı anda saklanması ve servis edilmesi için uygun olan çeşitlere sahiptir. Tezgahlara yerleştirilen küvet sayısı, bain marielerin ebatlarına göre artış göstermektedir.

Tek küvetli gazlı benmari tezgah modellerinin yanı sıra iki ya da dört küvetli alternatifler de mevcuttur. Benmarinin boyutuna göre, dahil edilecek küvet sayısı da değişiklik göstermektedir. İşletmenin menüsü ve servis yoğunluğuna bağlı olarak, küvet kapasitesini inceleyebilirsiniz. Endüstriyel doğalgazlı benmari seçenekleri, her yoğunluğa uyum sağlayabilecek ürün çeşitliliğini bünyesinde barındırır.

Gazlı Bain Marie Çeşitleri

Ergonomik bir tasarım olan doğalgazlı lokanta yemek tezgahı doğal gaz ve LPG erişimi olan her mekanda kullanıma uygundur. Yemeklerin ideal sıcaklığını koruyan ve yemeklerde istenen hijyeni sağlayan benmariler, paslanmaz çelik gövdeye sahip oldukları için aynı zamanda dayanıklı bir ekipman olma vasfını taşır. Darbelere karşı korunaklı olan çelik gövde, sağlıklı bir materyal olduğu için doğal gazlı yemek ısıtma tezgahı modelleri, yemek üretiminde kullanmak için oldukça cazip bir seçenek olmaktadır.

Pek çok modeli bulunan doğalgazlı set üstü benmari alternatifleri, her mekanın ihtiyacına cevap verecek kadar geniş bir kategoridir. Sahip oldukları termostat özelliği sayesinde kolay bir deneyim sunan doğalgazlı benmari modelleri, paslanmaz sac konstrüksiyonu sayesinde uzun süreli kullanım imkanı sunar. Bu özelliği ile kolay temizlenebilir ve sağlığa zararlı değildir.

Yüksek Performanslı Ekonomik Gazlı benmariler

Profesyonel dizaynlara sahip olan doğalgazlı yemek ısıtma tezgahı çeşitlerinden daima yüksek performans alacaksınız. Kullanıcılara; yemekleri ısıtmak ve sıcak tutmak konusunda zamandan tasarruf sağlayan benmariler, servis sırasında zahmetsiz bir deneyim sunuyor. Özellikle sulu yemekler için oldukça sık kullanılan bain marielerin küvetleri de tezgahlar ile tam uyumludurlar.

Avantajlı özelliklerine kıyas ile son derece makul bulunan doğalgazlı benmari fiyatları uygun oldukları için işletmeler tarafından sıklık ile talep edilmektedirler. Her işletmenin ekipmanlarına dahil etmek isteyeceği yemek ısıtma tezgahlarından bir ya da daha fazla sayıda sipariş edebilirsiniz. Menülerinize ekleyebileceğiniz yeni lezzetler için faydalanabileceğiniz bain marieler, mekanlara yenilikçi bir hareket katacak.

Yemek alternatiflerinizi göz önüne alarak, değerlendirebileceğiniz doğalgazlı benmari seçenekleri, çok sayıda endüstriyel mutfağın en çok kullanılan ürünleri arasına girmeyi başarmışlardır. Tüm bu gelişmiş özelliklerine rağmen son derece cazip seviyelerde olan doğal gazlı sulu yemek tezgahı fiyatları her bütçeye hitap edecek kadar geniş aralıkta düzenlenmiştir.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.