Dilimleme ve Servis Bıçakları

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2 3 4 ... 7 ... 13

Dilimleme ve servis bıçakları herhangi bir aşçı için en gerekli bir mutfak aletlerinden biridir. Hem eviniz hem işletmeniz için olmazsa olmazdır. Kaliteli dilimleme bıçakları ince, sivri ya da kavisli uçları sayesinde ürünlerinizi yırtmadan ya da parçalamadan temiz dilimler şeklinde kesmenize olanak tanır. Mutfakta et, meyve ve sebzeleri ince dilimler halinde kesmek için dilimleme bıçakları kullanır.

Hassas hamur işleri ve turtaları kesmek için bir dilimleme bıçağı da kullanabilirsiniz. Dilimleme ve servis bıçakları dilimleyeceğiniz besine göre farklılık gösterebilir. Bu nedenle, dilimleyeceğiniz ürüne göre bıçak tercihi yapmanız gerekmektedir. Mutbex kalitesiyle deneyiminize en uygun ve kaliteli olan dilimleme ve servis bıçaklarınızı sizlerin hizmetinize sunuyoruz.

Dilimleme ve Servis Bıçakları Çeşitleri ve Özellikleri

Dilimleme ve servis bıçaklarının tercihi genellikle dilimleyeceğiniz ürünün sertliği ve yumuşaklığına göre değişkenlik göstermektedir. Döner gibi ürünlerinizi dilimlemek için Pirge Pro 2001 döner bıçağını, baklavalarınız için ise uygun gördüğümüz Pirge karbon çeliği baklava bıçağını sizlere sunuyoruz. Oldukça popüler olarak kullanılan bu ürünler dilimleme ve servis bıçaklarında yaygın olarak bilinmektedir. Yaz mevsiminde, meyve ve sebzeleriniz için, meyve salataları veya kruvasan tabaklarında hafif işler için ihtiyacınız olan tek şey iyi bir dilimleme bıçağıdır.

Hassas hamur işleri ve turtaları kesmek için bir dilimleme bıçağı da kullanabilirsiniz. Dilimleme bıçağı, pişmiş et dilimlerinden kızarmış yumurtalara, taze pişmiş turtalarınıza iltifat etmeye kadar çeşitlilik gösterir. Dilimleme bıçağı, daha küçük yiyecekleri tek tip parçalara ayırmada oldukça idealdir. Örneğin, elma dilimli patates veya patates güveç hazırlıyorsanız, bir dilimleme bıçağı patatesleri kâğıt inceliğinde dilimleyebilir ve mükemmel bir sunum için tavaya yerleştirmenize yardımcı olabilir.

Sizlere sunduğumuz farklı boyutlara ve özelliklere sahip dilimleme ve servis bıçakları; jambon dahil olmak üzere pişmiş et dilimlerinin kesilmesi, hassas hamur işlerini ya da turtaları küçük parçalara ayırmada, sandviçler için ince dilim salamlar elde etmenizde, sebzeleri tabaklara koymak için ince ince dilimlemenizde, küçük yiyecekleri tarak veya salatalık gibi tek tip parçalara kesmek gibi birçok ürünü profesyonelce kesmenize ve sunmanıza yardımcı olur.

Ürünlerinizi profesyonel olmayan bir bıçakla da kesebilirsiniz ancak yalnızca bir dilimleme bıçağı size istediğiniz temiz kesimleri verecektir. İyi dengelenmiş ve sadece fonksiyonu için tasarlanmış yüksek kaliteli bir bıçak seçmek önemlidir. Endüstriyel dilimleme ve servis bıçakları kaliteli bir kullanım elde edebilmek için paslanmaz çelikten üretilmektedir. Paslanmaz çelik, korozyona dayanıklı olduğu ve kenarını iyi tutma kabiliyetine sahip olduğu için iyi bir seçimdir. Dilimleme bıçakları, yiyecekleri parçalamadan hareket edebilecek kadar esnek olmalıdır. Paslanmaz çelik malzeme, bıçağın bıçağının güçlü ancak kırılma riski olmadan yiyecekleri dilimlemek için yeterince esnek olmasını sağlar.

Dilimleme ve Servis Bıçakları Fiyatları

Bir dilimleme bıçağının fiyatları ihtiyacınız olan niteliklere göre değişkenlik göstermektedir. Dilimleme bıçaklarının fiyatını etkileyen faktörler arasında sap tipi, bıçak uzunluğu ve tasarım malzemesi yer alır. Farklı markalar ve özellikleriyle kaliteli dilimleme ve servis bıçaklarını sizlere en uygun fiyatıyla sitemizde satışa sunuyoruz, endüstriyel servis ve dilimleme bıçaklarını incelemek ve uygun fiyatlarla sahip olmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.