Termobox Hamur Tekneleri

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

Termobox Hamur Tekneleri ve Pizza Tekne Kapağı

Hamur tekneleri; fırın, pastane, pizzacılarda yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Hamurun yapılması kadar saklandığı ve beklediği kap da hamurun lezzetine etki edebilmektedir. Hamurun kaba yapışamaması sayesinde hamurun kaptan ayrılıp istenilen şeklin verilmesi kolay hale gelmektedir. Hamurun beklediği kapla temas halinde bulunduğundan bakteri ürememesi de oldukça önemlidir. Bu açıdan sitemizde satışını yaptığımız Termobox Hamur Tekneleri güvenle satın alabileceğiniz ürünlerdendir. Üretildiği materyaller sayesinde bekleyen hamurda zararlı mikroorganizmaların üremesi mümkün değildir. Sitemizde bulunan hamur tekneleri boyutları ile de oldukça işlevseldir. Çeşitli boyut seçenekleri ile dilediğiniz boyutta tekne hamuruna sahip olabilirsiniz. Bunun yanında pizza tekne kapağı ile de hamurunuzun mayalanma süresince uygun sıcaklıkta kalması sağlanacaktır. Bu özelliğe ek olarak pizza tekne kapağı, hamur teknelerinin üst üste istiflenebilmesine de olanak sağlamaktadır.

Hem plastik hamur teknesi hem de pizza tekne kapağı kaliteli ve dayanıklı plastikten imal edilmiştir. Hamur teknesi plastik olması sayesinde kırılma gibi sorunlarla karşı karşıya gelmezsiniz. Bunun yanında ABS hammaddeden yapılmış seçeneklerde de sitemizde satışa sunulmuştur. İstediğiniz boyuttaki sağlam ve işlevsel hamur teknesi ve pizza tekne kapağını sepetinize ekleyebilirsiniz. Plastik hamur teknesi fiyatları ürünün vadettiklerini karşılaması açısından oldukça makuldür. Sepetinize eklediğiniz ürünlerin güvenle adresinize ulaşacağının teminatını veriyoruz.

Neden Termobox Hamur Tekneleri ve Pizza Tekne Kapağı Tercih Ediliyor?

Her termobox ürününde olduğu gibi hamur teknelerinin ve pizza teknesi kapağının da özenli ve kaliteli bir şekilde tasarlanıp üretimi sağlanmıştır. Uzun yıllar yıpranmadan, güvenle ve severek kullanabileceğiniz ürünlerdir. İşletmenizin bünyesine kazandırdığınıza asla pişman olmayacağınız kalitede ürünlerdir. Hem pizza hamur teknesinin hem de pizza tekne kapağı 2 yıl süre ile garantilidir. Avatherm pizza hamur teknesi boyutları ürün özellikleri kısmında ayrıntılı bir şekilde anlatılmıştır.

Hamur barındırma kapasitesi oldukça yeterlidir. Termobox Hamur Teknesi fiyatları son derece uygundur. Ürünlerin kullanım ömürlerinin uzunluğu ile fiyatlarını karşılaştırdığımızda ücretlendirilmesi oldukça makuldür. Uygun fiyatının yanında sunulan taksit seçenekleri ile ödemede sağlanan kolaylıklardan yararlanabilirsiniz. Sitemizin sağladığı online güvenli ödeme sistemi ile içinizde bir şüphe olmadan siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Son derece makul fiyatlara pizza hamuru teknelerine ve kapaklarına tek bir tuşa tıklayarak sahip olabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.