Rolltop Chafing Dishler

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2

Rolltop Chafing Dish Modelleri ve Çeşitleri

Hız ve pratikliğin oldukça önemli olduğu endüstriyel mutfaklarda, gün boyu servis ve pişirim yapıldığı için işlevsel ürünlere ihtiyaç duyulur. Sanayi tipi mutfak ürünleri konusundaki deneyimi ile Mutbex, yalnızca mağaza satışı ile değil internet sayfası olan mutbex.com ile de en kaliteli ürünleri, müşterileri ile buluşturuyor. Bu alandaki en bilindik ve kaliteli markalara ev sahipliği yapan mutbex.com, kargo imkanı ile tüm Türkiye’ye ürünlerini ulaştırmayı amaç edinmiştir.

Hem mutfaklarda, hem de müşterilere açık büfe servisler sırasında faydalanabileceğiniz rolltop chafing dish seçenekleri, gıdaların ideal sıcaklıkta sunulması için büyük kolaylık sağlar. Şık ve estetik tasarımlara sahip olan ürünleri, servis alanlarında da rahatlık ile kullanabilirsiniz. Birinci sınıf, paslanmaz çelikten imal edilen modellerin bir kısmının kapakları camdan üretilmiştir. Bu sayede, müşteriler ve kullanıcılar da servis sırasında zorlanmazlar.

Rolltop Chafing Dish Fiyatları

Açık büfe servislerde, profesyonel bir yaklaşım için kullanılan chafing dish rolltop çeşitleri, uzun ömürlü ve dayanıklı ürün gruplarının başında gelir. Mutfağınızda, seneler boyunca kullanabileceğiniz en kaliteli markalara ait tasarımlar içinde ısıtıcılı ve ısıtıcısız modeller de yer almaktadır. İşletmenizdeki ürünlerin servis süresi ya da sunulan gıda gruplarına göre ısıtıcılı ya da ısıtıcısız ürünlerden birini tercih edebilirsiniz.

Set üstü gömme ayaklı ve set üstü gömme ayaksız modellerin yanı sıra düz ayaklı modeller de kategoride yer alan ürünler arasındadır. İç içe geçen ayaklar ve was ayaklı ekipmanları, kullanım sahanıza uygun olacak şekilde seçebilirsiniz. Servis alanının genişliği ve zemini de bu tercihinizi belirleyecek unsurlardan olmaktadır.

180 derece açılır kapaklı ürünler, servis sırasında hızlı olmanızı ve kullanıcıların da gıdaları daha çabuk almasını sağlar. Temizliği ve bakımı oldukça kolay olan rolltop chafing dishler, her ihtiyaca ugun olacak şekilde farklı litre aralıklarında üretilmişlerdir. Bu sayede, kullanım hacminize göre bir ürün tercihinde bulunabilirsiniz. Küresel kapaklı bu ürünler, arasında gold detaylı modelleri bulmak da mümkün. Mekanınızın ambiyansına uygun olarak, daha renkli ve canlı bir görünüm sunan gold detaylı rolltop chafing dish alışverişi de yapabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.