Açık Büfe Sunumları

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2 3 ... 5 ... 8 ... 14

Açık Büfe Sunumları


İşletmenizde açık büfe servis yapıyorsanız sizler için hazırlanan bu özel ürünleri hemen inceleme başlayın. Seçkin markalar tarafından tasarlanan açık büfe sunumları pratik bir şekilde kullanılabiliyor ve son derece şık bir duruş sergiliyor. Bu özel ürün koleksiyonu içerisinde yer alan küver ünitesi modelleri de dahil olmak üzere tüm tasarımlar profesyonel mutfaklar için geliştirildi.
Camlı olarak dizayn edilen teşhir dolabı modelleri her mutfağın öncelikli ihtiyaçları arasında yer alıyor. Temizliği kolaylıkla yapılabilen teşhir dolabı çeşitleri farklı kapasite seçenekleri de sunuyor. Servis kapasitenizi dikkate alarak seçim yapabilmeniz için sizlere oldukça geniş bir seçenek yelpazesi sunuyoruz. Bu sayede ihtiyacınıza en uygun olan sıcak ya da soğuk teşhir dolaplarını kolaylıkla bulabilirsiniz.
Mutlaka temin edilmesi gereken ürünlerden bir diğeri de sıcak servis ünitesi çeşitleridir. Gövde bölümü paslanmaz çelik materyalden üretilen ve camlı tasarımıyla şık bir görünüm sergileyen bu dolaplar, kullanımının kolay olmasıyla da ön plana çıkıyor. Elektrikli ve yapışkan rezistanslı olarak tasarlanan modeller ise en çok tercih edilen servis ünitelerinin başında geliyor.

Elektrikli Sıcak Teşhir Dolabı Modelleri Sitemizde!


Güvenilir markaların üretimi olan sıcak teşhir dolabı çeşitlerinin üzerine tıklamanız durumunda ölçü bilgilerinden kapasite bilgilerine kadar merak ettiğiniz tüm soruların yanıtları karşınıza çıkacak. Kavisli camlı ya da düz camlı olarak hazırlanan dolap modellerini tek bir koleksiyonda inceleyebilir, ihtiyacınıza uygun olan ürünleri uygun fiyatla satın alabilirsiniz.
Elbette saladbar çeşitlerini de seçenekleriniz arasına eklemeyi ihmal etmedik. Oteller, kafeler, restoranlar ve yemekhaneler için kullanıma uygun olan bu ürünleri daha yakından inceleyebilirsiniz. Düz zeminli olarak dizayn edilen ürün modellerini de tercih edebilirsiniz. Ahşap görünümlü olarak tasarlanan modellere alternatif olarak paslanmaz çelik görünümlü modeller de seçenekler arasında yer alıyor.

En Kaliteli Pasta Teşhir Dolapları Burada!


Şık ve modern görünümü ile ön plana çıkan pasta teşhir dolabı modelleri profesyonel mutfakların servis alanında kullanılan dolapların başında geliyor. Oda ısısında ya da soğuk olarak muhafaza edebileceğiniz ürünler için bu dolap modellerini kullanabilirsiniz. En dayanıklı malzemelerden üretilen pasta dolapları temizliğinin de kolaylıkla yapılabildiği ürünlerdir. Hijyenik bir temizlik için uzun uğraş vermeye gerek bırakmıyor olması da bu ürünlerin ön plana çıkan özellikleri arasında yer alıyor.
Sitemizde Öztiryakiler teşhir dolabı modellerini de en uygun fiyatla satın alma şansına sahipsiniz. Yenilikçi bir anlayışla tasarlanan teşhir dolapları arasından ihtiyacınıza uygun olanları incelemek için filtreleme seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Marka ya da fiyat aralığı seçimi yaparak size uygun ürünlerin listelenmesini kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda soğuk teşhir dolabı çeşitleri için de filtreleme seçeneklerinden faydalanmanız mümkündür. Ürün modelleri indirim fırsatları ve ücretsiz ulaştırma imkanı eşliğinde sizlerin beğenisine sunuluyor. Fırsatlarla dolu bir dünya olan Mutbex ile alışveriş keyfini siz de yaşayın!

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.