Tabak Taşıma Dispanserleri

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

Profesyonel mutfaklardaki işleyişin sorunsuz bir şekilde devam etmesine yönelik olarak tasarlanan tüm ürün çeşitlerini sitemizde bulabilirsiniz. Tabakların en hızlı ve en güvenli şekilde taşınmasını sağlayan tabak taşıma dispanseri arabaları da burada! Kaliteli ve dayanıklı olması sayesinde uzun süre kullanılabilen tabak taşıma dispanserleri uygun fiyat fırsatı sunuyor.

Paslanmaz çelik gövdeye sahip olan ve çift ısıtmalı olarak üretilen modelleri de gözden geçirebilirsiniz. İki ayrı bölüme sahip olan ve her bölüm 50’şer tabak kapasiteli olan tabak dispanserleri en çok tercih edilen modellerdir. Sıcak yemek servisinin yapıldığı tüm işletmelerde ve tüm profesyonel mutfaklarda kullanılabilir. Aynı zamanda 30 – 90 derece arasında sıcaklık kontrolü de yapılabiliyor.

Dilerseniz tercihinizi 6 bölmeli olarak tasarlanan tabak taşıma arabası modellerinden yana yapabilirsiniz. Üst üste çok sayıda tabağın istiflenmesi için özel olarak dizayn edilen bu ürün modelleri de en çok tercih edilenlerden biridir. Tekerlekli olması ise hem kolay kullanım imkanı sunuyor hem de tabakların daha kolay taşınmasına olanak tanıyor.

Tabak Otomat Arabası Çeşitlerini Hemen Online Satın Alın!

Güvenilir markalar tarafından dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilen ürün çeşitlerine sadece tek tıkla ulaşmanız artık mümkün! Elbette tabak taşıma arabası Öztiryakiler tarafından geliştirilen modelleri de kapsıyor. Sitemizde yer alan gelişmiş filtreleme seçeneklerinden faydalanarak sadece bu markanın tabak taşıma arabası modellerinin listelenmesini sağlayabilirsiniz.

Toplamda 100 tabak kapasiteli tabak otomat arabası modelleri ise restoran ve kafeler için ideal bir seçim olabilir. Aynı zamanda yemekhanelerde ve otellerde kullanıma uygun olan, frenli tekerlek sistemine sahip modelleri de koleksiyonumuz içerisine ekledik. 2 adet frenli ve 2 adet frensiz tekerlekli olan modelleri tercih edebilir ve taşıma arabalarının çok daha güvenli şekilde kullanılmasını sağlayabilirsiniz.

İşletmelerde kullanılan tabak ölçülerine uygun taşıma arabalarının tercih edilmesi önemlidir. Bu nedenle sitemizde yer alan ürün çeşitleri arasından seçim yapmadan önce ürünlerin üzerine tıklayın ve hangi ölçülerde tabaklar için ideal olduğu bilgisine göz atın.

Yeni Nesil Profesyonel Tabak Taşıma Arabalarında Uygun Fiyatlar

Nötr ya da ısıtmalı tabak otomatı çeşitleri, temizliğinin kolay yapılıyor olmasıyla da ön plana çıkıyor. Sadece silerek ya da yıkayarak temiz bir form kazanmasını sağlayabilirsiniz. Özellikle tekerlekli bir sisteme sahip olan tabak taşıma arabalarının fren sistemli olması da önem taşıyor. İstenen herhangi bir yerde arabanın sabitlenmesini sağlamak için tekerlek fren pedalını çevirmeniz yeterli olacaktır.

Tabak taşıma dispanserinde yüksek kaliteden ödün vermeden de seçim yapabilirsiniz. Yüksek kaliteyi düşük fiyata almak için mutlaka yüksek bir bütçe ayırmanız gerekmez. Sitemizde tabak taşıma arabası fiyatları en uygun rakamlardan oluşuyor ve düşük fiyatları yıl boyunca korumaya özen gösteriyoruz. Mutfağınızın en önemli ihtiyaçlarını bütçe dostu fiyatlar eşliğinde karşılayabilirsiniz. Ürünleri inceleyerek seçtiğiniz tabak taşıma arabaları için sipariş verin; siz de Mutbex ayrıcalıklarından faydalanın.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.