Meyve Sıkma Aletleri

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2 3 4

Güvenilir Markalar Meyve Sıkma Aletleri 

İnsan bedeninin vitamin ve mineral almaya her daim gereksinimi vardır. Vücuda vitamin almanın tekniklerinden bir tanesi de meyve suyu içmektedir. Özellikle taze sıkılmış meyvelerin içilmesi hastalıklara karşı bağışıklık sağlarken aynı zamanda da lezzetli bir içecek içme fırsatı sağlar. Taze ve sağlıklı meyve suyu tüketmenin en pratik yolu da katı meyve sıkma makinesi vasıtasıyla olur. Katı meyve sıkacakları, meyve ve sebzelerin suyunu kısa sürede sıkarak içmeye hazır hale getirir.

Meyve sıkma makinesi modellerinin en eşsiz niteliği elma, salatalık, maydanoz, Hindistan cevizi gibi suyunun sıkılmasının elle zor olduğu pek çok meyve ve sebzenin kısa süre içerisinde hazır hale gelmesini sağmasıdır. En iyi katı meyve sıkacaklarını inceleyebilir, isteklerinize en uygun olan ürünü satın alabilirsiniz. Özellikle Gtech, Özlem, Öztiryakiler, Kenwood, Robot Coupe, Santos, Hurom gibi markaların modellerine göz atarak tercih yapabilirsiniz.

Yeni nesil narenciye sıkacağı modellerinin en bilinen donanımı birkaç saniye içerisinde meyve ve sebzelerin suyunun çıkarılmasını sağlamasıdır. Meyvelerin ve sebzelerin suyunu sıkarken makinesin üst bölümünden atmanız ve kapak kısmını kapatarak suyunun çıkmasını beklemeniz yeterli olacaktır. Yeni nesil ürünlerin niteliklerinden bir tanesi de meyve ve sebzelerin posasının suya karışmasını önlemesidir.

Posa kısmını ayrı bir hazneye boşaltan sanayi tipi meyve sıkacağı modelleri, meyvenin posasız ve sağlıklı suyunu tüketmenize yarar sağlar. Cafe, restoran ya da lokanta başta olmak şartıyla pek çok yerde kullanmak adına katı meyve sıkacağı profesyonel modelleri bulunur. Kısa süre içerisinde içeceklerin hazırlanmasına olanak tanıyan sanayi tipi ürünler, zamanda tasarruf etmeniz bakımından da gereklidir.

Sağlıklı İçecekler Hazırlayabileceğiniz Meyve Sıkma Makineleri

Farklı elektrikli mutfak cihazlarında olduğu gibi farklı modellere sahip meyve sıkma makinelerinin kullanımı da birbirinden farklıdır. Elektrikli narenciye sıkacağı için narenciyenin büyüklüğüne göre uygun başlık seçilir ve meyve başlığın üzerine tam oturacak biçimde yerleştirilir. Kapağı kapandıktan sonra da çalışma düğmesine basılarak sıkça işlemi gerçekleştirilir.

Kollu meyve sıkma presi de farklı markalarda sunulsa da çalışma prensipleri aynıdır. Ortadan ikiye bölünen portakal ya da nar gibi meyveler meyve konulacak yer yerleştirilir ve makinenin pres kolu sıkılır. Ürün kategorimizde katı meyveleri sıkmak adına elektrikle çalışan katı meyve sıkacakları, kollu narenciye sıkacakları, presler gibi meyve sıkıcıları bulunur.

Farklı işlevlerde ve modellerde tasarlanan ev tipi meyve sıkacağı modelleri evde taze meyve suları sıkmanıza olanak tanır. Meyve sıkma makineleri, kimyasal maddeler ve şeker içeren meyve sularına kıyasla hem doğal hem de sağlıklı meyve suları hazırlamanıza olanak tanır. Taze meyve suyu yapabileceğiniz sanayi tipi katı meyve sıkacağı modelleri ile işletmenizde müşterilerinize birbirinden sağlıklı içecekler hazırlayabilirsiniz.

Birbirinden farklı makinelerin Mutbex.com sayfamızda, meyve sıkma makinelerinin donanımlarını inceleyebilirsiniz. Büyük hazneli tüm meyveleri sıkabilen cihazalar hakkında ürün sayfalarımızdan detaylı bilgiye sahip olabilir, uygun narenciye sıkacağı fiyatları ile ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.