Gastronom Tepsiler

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

Endüstriyel mutfaklarda en sık kullanılan ve temel bir malzeme olan gastronom tepsiler, pek çok farklı seçeneği ile mutbex.com’un geniş ve kaliteli ürün yelpazesi arasında bulunmaktadır. Ülkemizin her köşesine kargo imkanı ile sahip olabileceğiniz tepsileri, mutfağınızda yapacağınız birçok lezzetli tarif için kullanabilirsiniz. Profesyonel kullanıcıların zevk ile kullanacağı ve işlerinde büyük yardımcıları olacak olan gastronom tepsiler, sitede geniş yer verilen ürünler arasında bulunmaktadır.

Kullanışlı ve pratik bir ürün olan gastronom tepsiler, site üzerinde farklı yükseklik ve genişlik alternatifleri ile satışa sunulmuştur. Ayrıca en belirleyici özellik olarak, her ihtiyaca uygun derinlik seçeneği de mevcuttur. 10 mm, 20 mm, 40 mm ve 65 mm olarak değişen derinlikleri ile gastronomi tepsi seçenekleri her sanayi tipi mutfağın, demirbaş ürünleri arasında yer almaktadırlar. Pastanelerde, restoranlarda, kafelerde, catering firmaları ve otellerde kullanıma uygun olan tepsiler, 2 yıl garantili şekilde kullanıcılara ulaştırılmaktadır. Uzun ömürlü ve dayanıklı olmaları ile beğeni toplayan tepsiler, az yer kaplayan fonksiyonel ekipmanlar olarak bilinir. Pek çok kullanım alanına sahip olan gastronom tepsiler ile tariflerinizi, hızlı ve pratik şekilde yapabileceksiniz.

Uygun Fiyatlı Gastronom Tepsi

Pratik kullanımları sayesinde, pek çok yemek hazırlığı ve pişirimi için uygun olan malzemeler, en uygun fiyatlar ile mutbex.com’da müşterilerin beğenisini kazanmaktadır. Piyasadaki en iyi ürünleri, en iyi fiyatlar ile karşılaştırarak satın almak için siteye göz atabilirsiniz. Tasarruflu ve avantajlı alışveriş imkanı için ziyaret edebileceğiniz site üzerinden, endüstriyel mutfak ihtiyaçlarınızın tümüne kolayca ulaşabilirsiniz.

Öztiryakiler gastronom tepsiler de bu kategorinin en güvenilir ürün grubunu oluşturmaktadır. Bu yönü ile alıcıların büyük memnuniyetini toplayan ürünlerin bir kısmında geçerli olan ücretsiz kargo ile Türkiye’nin her yanına en cazip şekilde gönderilmektedirler.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.