Bain Marieler

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2 3

Bain Marie


Kaliteli ve kullanışlı mutfak ekipmanlarına ulaşmanın kolay yolu Mutbex’ten geçiyor. Sizler için ürünleri özel koleksiyonlar içerisinde sunuyor ve böylelikle aradığınız tüm mutfak ekipmanlarına kısa zamanda ulaşmanızı saplıyoruz. Bu koleksiyonda ise bain marie çeşitlerini inceleyebilir ve kullanmak istediklerinizi gayet düşük fiyatlarla satın alabilirsiniz. Seçenekleriniz arasında Öztiryakiler benmari modelleri de bulunuyor.
Dayanıklı metal malzemeler kullanılarak üretilen benmari çeşitleri uzun kullanım ömrü açısından da yüz güldürüyor. Kaliteden ödün vermeden seçim yapabilir ve ihtiyacınıza en uygun olan ürünleri hemen satın alabilirsiniz. Sitemizde incelediğiniz ürün çeşitleri farklı kapasitelere sahiptir. Çok miktarda malzeme hazırlamanız gerektiğinde yüksek kapasiteli ürünlere yönelebilirsiniz.
Aynı zamanda daha düşük kapasiteli olan benmari küveti çeşitlerini de seçenekleriniz arasında görebilirsiniz. Bu ürün modellerinin tamamı hızlı bir şekilde ısınıyor ve sıcak suya konması durumunda içerisine atılan malzemenin de hızla erimesine olanak tanıyor. Aynı zamanda temizliğinin de yine pratik bir şekilde yapıldığını söyleyebiliriz.

Elektrikli Benmari Çeşitlerini Sitemizde İnceleyin!


Tercihinizi elektrikli benmari çeşitlerinden yana da yapabilirsiniz. Minimum enerji tüketimi ile ön plana çıkan bu ürün modelleri de güçlü bir seçenek olarak incelemenizi bekliyor. Düşük fiyatlar elektrikli olarak tasarlanan bu ürün modelleri için de geçerlidir. Sadece tek tıkla sepetinize atarak sipariş verebilir ve benmari çeşitlerinin kısa zamanda adresinize teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.
Sıklıkla tercih edilen modellerden bir diğeri de set üstü benmari çeşitleridir. Kompakt bir tasarıma sahip olması nedeniyle minimum oranda yer kaplayan bu ürün modellerine de yönelebilirsiniz. Profesyonel mutfakların tamamında ihtiyaç duyulan bu özel ürün modeline hemen sahip olmak için sipariş vermeniz yeterli olacak. Özellikle benmari tezgah tipi modelleri de gözden geçirmenizi öneririz.

Benmari Çeşitlerinde En Uygun Fiyatlar Burada!


Sitemizde yer alan endüstriyel benmari çeşitleri hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz ürünlerin üzerine tıklayabilirsiniz. Bu sayede ölçü bilgileri ya da seçtiğiniz modelin kaç litre kapasiteli olduğu bilgisi de karşınıza çıkacaktır. İhtiyaçlarınıza en uygun olan ürün modelleri için hemen sipariş verebilirsiniz. Sitemizde 13 litre kapasiteli olarak dizayn edilmiş olan ürün modelleri de bulunuyor.
İhtiyaçlara uygun bir tasarıma sahip olan benmari makinesi modellerini de inceleyebilirsiniz. Üstün performansı sayesinde malzemelerin çok kısa bir sürede erimesini sağlayan bu ürünler de mutfaktaki en büyük yardımcınız olabilir. Sos çeşitlerini de kısa zamanda hazırlamanızı sağlayacak olan bu ürünlerden tükenmeden önce siz de temin etmelisiniz.
Pişmiş ürünleri servis sıcaklığında bekletmek için de rahatlıkla kullanabileceğiniz benmari cihazı modelleri, kafe, restoran ya da otellerde de kullanıma uygundur. Ön bölümünde bulunan ayar düğmeleri ile kolaylıkla gerekli ayarı yapabileceğiniz cihaz modelleri konforlu kullanım bakımından beklentileri karşılıyor. Set üstü olarak dizayn edilen bu özel ürün modellerini de hemen inceleyebilirsiniz.
Üzerinde tahliye vanası bulunan benmari ısıtıcı çeşitlerinin suyu hızla boşaltılabilir. Aynı zamanda üzerinde ayırma çıtası da bulunan cihaz modellerinin üzerine tıklayarak sahip olduğu tüm teknik özellikler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Mutfağınızın ihtiyaçlarınızı karşılamak için Mutbex size yeter! Benmari ürünlerinin yanı sıra mutfağınızda kullanmanız gereken diğer tüm malzeme ve ekipmanlar için de ürün koleksiyonlarınızı gözden geçirebilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.