Döner Makineleri

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2 3 4 5

Döner Makinası ve Döner Ocağı Modelleri ve Fiyatları

Döner makinesi (ocağı) her nevi işletme mutfağında olması gereken yegane endüstriyel mutfak ekipmanlarının başında gelir. Kullanım ve ihtiyaç şartlarına göre modelleri vardır; Gazlı döner makineleri olarak üretilen modeller tesisat durumuna göre tüplü yada LPG'li olabilmekte, elektrikli döner makineleri modelleri cam kaplamalı ve hijyenik seramik cam kaplamalı yüzeyleri ile yüksek ısı geçirgenli olarak üretilmektedirler. Gazlı ve elektrikli döner makineleri (ocakları) modelleri alttan motorlu yada üstten motorlu ve motorsuz seçeneklere sahiplerdir. Otomatik döner makineleri (ocakları) modelleri ise eti insan yardımı olmadan sensörleri sayesinde kesebilmektedir. Döner Tezgahları, döner makinesine entegre olarak çalışabilen gerektiğinde seyyar kullanıma için de kullanılabilen döner tezgahlarıdır.

Öztiryakiler  döner makineleri (ocakları) modelleri ve en ucuz döner ocağı doğalgazlı fiyatlarını bulabileceğiniz sitemizde kampanya avantajlarından da yararlanabilirsiniz. Mutbex.com olarak Öztiryakiler ana bayisi olmanın sağladığı yüksek iskonto avantajlarını fiyatlarımızdan fark edebilirsiniz. Tüm Öztiryakiler marka döner makineleri ( ocakları) iki yıl fabrika garanti desteği ile satılmaktadır, bu sayede tüm Türkiye genelinde bulunan yetkili servis hizmetine ücretsiz sahip olunabilirsiniz. 
Bizimle iletişime geçmek için 0212 361 74 03 nolu telefonu arayabilir ya da info@mutbex.com adresinden mail atabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.