Bulaşık Taşıma Arabaları

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

Yemek servisi yapılan tüm işletmelerin en önemli ihtiyaçlarından biri de bulaşık taşıma arabaları oluyor. Bu ürünlerin dayanıklı olması, kolay kullanılması gibi bazı özellikleri taşıması önemlidir. İhtiyaç duyulan tüm bu özellikleri ve çok daha fazlasını barındıran bulaşık taşıma arabalarını sitemizde inceleyebilirsiniz. Sizlere çok sayıda farklı model boş taşıma arabası sunarak ihtiyacınıza uygun olanları kolayca seçmenizi sağlıyoruz.

Basket tip endüstriyel bulaşık makinesi kullanıcıları için hazırlanan basket taşıma arabaları da seçenekleriniz arasında yer alıyor. Kulplu olarak tasarlanan bu ürünler dayanıklı formunun yanı sıra son derece rahat kullanılabiliyor olmasıyla da ön plana çıkıyor. Seçkin markaların ihtiyaçlar doğrultusunda tasarladığı bu ürün modellerini mutlaka daha yakından incelemelisiniz.

Hareketli basket taşıma ünitesi modelleri de mutfaktaki boşların toplanması sürecini hem kısaltıyor hem de kolaylaştırıyor. Aralarında paslanmaz çelik gövdeye sahip olan ve köşe tamponlu olarak üretilen modelleri de göreceksiniz. Köşe tamponlar darbelere karşı koruma amaçlı olarak basket arabaları çeşitlerine kazandırılıyor. Bu sayede darbe durumunda hem araba hem de taşınan mutfak malzemelerinin zarar görmesi engelleniyor.

Paslanmaz Çelik Bulaşık Taşıma Arabası Modelleri Mutbex’te!

4 adet tekerlekli olması nedeniyle taşınması son derece kolay olan boş toplama arabaları temizliğinin de gayet kolay yapılıyor olmasıyla beğeni topluyor. Sadece tabla bölümleri değil taşıma kulpları da paslanmaz çelikten üretilen boş toplama arabalarını da sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Öztiryakiler gibi lider markalar tarafından üretilen modeller arasında bulaşıkların kolayca yüklenmesini sağlayan tasarımları da göreceksiniz. Yay ve rulman tertibatlı olarak tasarlanan bu modeller asansörlü olmasıyla da ön plana çıkıyor. Bulaşıkların taşıma arabasına hızlı ve kolay biçimde yüklenebilmesi için özel olarak hazırlanan bu modellere en uygun fiyatla hemen şimdi sahip olabilirsiniz.

Havuzlu olarak tasarlanan endüstriyel bulaşık taşıma arabaları modelleri de seçenekleriniz arasında mevcut. Bulaşıkların yanı sıra farklı malzemelerin taşınması için de kullanılabilen bu ürünler dayanıklı formuyla uzun kullanım ömrü beklentisini karşılıyor. Ürün modellerinin üzerine tıkladığınızda ölçülerini de görebilirsiniz. İhtiyacınıza yönelik seçimler yapabilmek için boş toplama arabalarının ebat bilgilerine de göz atın.

Profesyonel Mutfaklara Özel Boş Toplama Arabası Modelleri

Sanayi tipi mutfaklarda kullanabileceğiniz tüm özel ekipmanlar için sitemize tıklamanız yeterli olacak. İncelediğiniz bu koleksiyon içerisinde mutfak bulaşık taşıma arabaları yer alıyor ve ürün çeşitlerinin tamamı uygun fiyat ayrıcalığını sunmayı başarıyor. Düşük bir bütçe ayırmanız, ihtiyacınız olan bulaşık toplama arabası çeşitlerini hemen satın almanızı sağlayacaktır.

Diğer mutfak ekipmanlarını temin etmek ve sanayi tipi mutfakların tüm eksiklerini tamamlamak için en doğru adreste bulunuyorsunuz. İhtiyaç listenizi hazırlayın ve sitemize uğrayarak siparişinizi iletin. Yüz güldüren fiyatlarla birlikte yüksek oranda indirim ayrıcalıkları ve cazip ödeme kolaylıkları Mutbex’te! Profesyonel mutfaklara özel tüm ekipmanlar için daha fazla ödeme yapmayın, sitemizde düşük fiyat politikası yıl boyunca uygulanıyor.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.