Tabak Taşıma Arabaları

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2 3 4 ... 6 ... 9

Tabak Taşıma Arabaları

Tabakların sorunsuz ve hızlı bir şekilde taşınmasını istiyorsanız, bu özel koleksiyon içerisinde yer alan ürünler imdadınıza yetişecek. Endüstriyel mutfaklarda kullanım için tasarlanan banket arabası çeşitleri konforlu bir kullanım şansı tanıyor olmasıyla beğeni topluyor. Seçkin markaların ürünleri arasından özenle seçtiğimiz tabak taşıma arabaları sizin için de en doğru tercih olacak!

Cam kapaklı ve ısıtmalı banket arabası modelleri sıcak servis yapan tüm mutfaklar için en önemli ekipmanlardan biridir. Sitemizde bu benzersiz ürün çeşitlerini hemen inceleyebilir ve yüz güldüren ödeme kolaylıkları eşliğinde satın alabilirsiniz. Elbette tabak taşıma arabaları çeşitleri de ihtiyaca yönelik olarak tasarlandı. Bu sayede beklentileri de en üst seviyede karşılamayı başarıyor.

Katlı tabak istif arabası çeşitleri de incelenmesi gereken ürünlerdir. Kilitle tekerlek yapısına sahip olan bu arabalar temiz ya da kirli tabakların sorunsuz bir şekilde taşınmasını sağlıyor. Koleksiyonumuz içerisinde yer alan sıcak banket arabası modelleri gibi tabak istif arabası çeşitlerinde de pratik kullanım ve kolay temizlik özellikleri ön plana çıkıyor. Elbette seçenekler arasında soğutmalı banket arabası modelleri de mevcut.

Mutfak Servis Arabası Çeşitlerinde Yeni Tasarımlar Burada!

Paslanmaz çelik materyal kullanılarak üretilen ve iki ya da üç raflı olarak hazırlanan mutfak servis arabası modelleri, konuklara servisin en hızlı ve en problemsiz bir şekilde yapılmasına olanak tanıyor. 2 frenli ve 2 frensiz tekerlekli olarak hazırlanan servis arabaları istendiğinde sadece tek bir hareketle sabitlenir. Çarpmalara karşı özel darbe sönümlendirici aparatlarla dizayn edilen servis arabalarını mutlaka gözden geçirin.

2 taraflı ve ayrılabilir özellikte olan ayaklı servis arabası modelleri en çok tercih edilen tasarımlardan biri oluyor. Sessiz tekerlek sistemine sahip olan bu ürünler restoranlardan kafelere, otellerden yemekhanelere kadar pek çok farklı alanda kolaylıkla kullanılabiliyor. Koleksiyonumuz içerisinde sadece servis arabası modellerini de görüntüleyebilirsiniz.

Düşük fiyat avantajı tüm tabak taşıma ve servis arabası çeşitleri için geçerlidir. Aynı zamanda sizlere en uygun banket arabası fiyatları ayrıcalığını da sunuyoruz. Minimum fiyatlar ile beraber maksimum kalite sitemizde! Uzun süre problemsiz bir şekilde kullanabileceğiniz tabak taşıma arabalarına sahip olmak için geç kalmayın!

Ayrıca mutfak servis arabası fiyatları da bütçe dostu rakamları yansıtıyor. Yeni tasarımlar sizlere bu koleksiyonda bir arada sunuluyor. Mutfak yoğunluğuna, beklentilerinize, ihtiyaçlarınıza en uygun modelleri hemen seçebilir ve sipariş işlemlerinizi oluşturabilirsiniz. 50 ya da 100 tabaklık otomat arabası modellerini de gözden geçirmeyi unutmayın. Aradığınız tüm ürünler, düşük fiyat avantajı eşliğinde Mutbex’te sizi bekliyor!

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.