Konveyörlü Bulaşık Makineleri

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

Konveyörlü Bulaşık Makinesi Modelleri Mutbex.com’da!

Bulaşık makineleri mutfakta yer alan son derece kurtarıcı bir makine çeşididir. Mutfakta işlerin daha hızlı ilerlemesi ve daha çok kişiye yemeklerin ulaştırılabilmesi adına bulaşık makinelerine düşen sorumluluk son derece artmaktadır. Hele ki büyük bir işletmeniz varsa ya da bir endüstriyel mutfak sahibi iseniz endüstriyel konveyörlü bulaşık makinesi sahip olmanız gereken mutfak ekipmanlarından bir tanesidir. Bu bulaşık makinesi çeşitlerimiz endüstriyel mutfaklara özel olarak üretilmektedir.

 

Genel olarak büyük mutfaklarda kullanılma nedeni de büyük ve hızlı makineler olmasından kaynaklıdır. Bu makine türleri büyük yemekhaneler ve fabrikalar gibi daha büyük işletmelerin mutfaklarında kullanılmaktadır. İşlerin daha hızlı bir şekilde ilerleyebilmesi için tercih edilen endüstriyel konveyörlü bulaşık makinesi, hız açısından tüm makinelerden daha hızlıdır. Geniş bir iç hacme sahip olan bulaşık makineleri, saatte 2000 tabağa kadar hızlı bir biçimde yıkayabilme özelliğine sahiptir.

 

Restoranınız ne kadar büyük olursa olsun konveyörlü bulaşık makinesi modelleri sayesinde hızlarınız son derece kolaylaşacaktır. Bu bulaşık makineleri bantlı sisteme sahiptirler. Bundan dolayı bulaşıkların yıkama bölümüne ulaşmasını sağlar ve basketlerin içerisinde yer alan bulaşıkları yıkandıktan sonra dışarıya çıkartır. Konveyörlü bulaşık makineleri kullanımı son derece basittir. Mutbex.com sitesi üzerinde yer alan bu makine türlerinin kurutmalı konveyörlü bulaşık makinesi olan modelleri de yer almaktadır. Böylece yıkanan bulaşıklar kuru ve daha parlak bir şekilde hazır hale getirilmektedir. Çalışma sistemi bantlı olduğundan dolayı bu bulaşık yıkama makineleri için geniş bir yer ayrılmalıdır.

 

Öztiryakiler Konveyörlü Bulaşık Makinesi ve Daha Fazlasını Uygun Fiyat ve Hızlı Kargo Avantajlarıyla Satın Alın!

 

Konveyörlü bulaşık yıkama makinesi modelleri Mutbex.com adresi üzerinde farklı markaların kalitesi ile satışa sunulmaktadır. Dilediğiniz model ve markada, istediğiniz ürünü satın alabilirsiniz. Endüstriyel bulaşık makinesi denildiği zaman akla gelen markalardan biri Öztiryakiler markasıdır. Öztiryakiler firması mutfak konusunda akla gelen her türlü mutfak ekipmanlarını üretime sunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de Öztiryakiler konveyörlü bulaşık makinesi modelleridir. Bu ürünler çelik olarak üretilmiş olup uzun yıllar boyunca kullanıma uygundur. Pek çok ebatta tercih edebileceğiniz bulaşık makinelerini ihtiyacınıza en uygun olarak tercih edebilir ve işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

 

Mutbex.com internet mağazasının sizler için sunmuş olduğu bir diğer marka ise Hobart konveyörlü bulaşık makinesi modelleridir. Son derece geniş kapasitesi ile endüstriyel mutfakların vazgeçilmezleri arasında yer alan modeller Mutbex güvencesiyle sizlerle buluşuyor. En uygun fiyatları sizin için sunduğumuz internet mağazamızı hemen ziyaret edin ve ihtiyacınız olan mutfak ekipmanlarını hemen online satın alın.

 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.