Tabldot Tepsiler

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

Yemekhanelerin ve pek çok işletmenin en temel ihtiyaçlarından biri olan tabldot tepsiler sitemizde düşük fiyatlarla sizin incelemenizi bekliyor. İhtiyacınıza en uygun olan ürünleri kolayca bulmanız ve düşük fiyatla satın alabilmeniz için buradayız. Birkaç farklı seçenek arasından tercih yapmak zorunda kalmamanız için sizlere çok sayıda farklı modeli bir arada sunuyoruz. Ürün seçeneklerine düzenli olarak yenilerini de ekliyoruz.

En sık tercih edilen 5 gözlü metal tabldot tepsi modelleri farklı model ve ölçü seçenekleri eşliğinde sizlerin beğenisine sunuluyor. Aynı zamanda kahvaltılık olarak dizayn edilen ve yumurtalık gözü de bulunan modelleri inceleyebilir, size uygun olanlar için kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Elbette 3 bölmeli ya da 4 bölmeli modelleri de alternatifleriniz arasına ekledik. Metal görünümlü olan ürün modellerine alternatif olarak beyaz renkte dizayn edilen tasarımları da tercih edebilirsiniz. Özellikle otellerde kullanım için tasarlanan ve aynı zamanda self servis hizmet veren işletmelerde rahatlıkla kullanılabilen olan modelleri de inceleyebilirsiniz. Şık bir tasarıma sahip olan modellerin tamamı elle rahatlıkla taşınabiliyor. Hafif olması, kullanım kolaylığını ikiye katlıyor.

En Kullanışlı Tabldot Tepsi Çeşitleri İçin Doğru Adres: Mutbex!

İçerisinde bulunan gözlerin derinliği ise gayet ideal ölçülerde tasarlanmış olduğundan sulu yemek çeşitlerinin servis edilmesi için de bu ürün modelleri kullanılabilir. Tasarımların sadece kullanımı değil temizliği de kolaylıkla yapılabiliyor. Kenar hatlar hafif düzeyde ovalleştirilmiş olduğundan kenar ve köşelerde yiyecek artıklarının kalması engelleniyor. Böylelikle tabldot tepsilerin temizliğinin hijyenik bir şekilde yapılması da sağlanıyor.

İncelediğiniz ürün modelleri endüstriyel mutfaklarda kullanılan bulaşık makinelerinde yıkanabilme özelliğine de sahiptir. Metal olan tasarımlar son derece dayanıklı bir yapıya sahip olduğundan kolay deforme olmaz. Darbelere ve düşmelere karşı formunu koruyarak uzun bir kullanım ömrü sunabilir. Mutfağınızın ihtiyaçlarını karşılarken kaliteye ve sağlamlığa önem veriyorsanız, koleksiyonumuz içerisinde yer alan ürün modelleri arasından güvenle seçim yapabilirsiniz.

Bu sayfa üzerinden marka seçimi yaparak seçtiğiniz markaların üretimi olan tabldot tepsilerini listeleme şansına da sahip olduğunuzu belirtmek isteriz. Sizlere sadece güvenilir markaların ürün modellerini sunuyor ve böylelikle rahatlıkla seçim yapabilmenizi sağlıyoruz. Kaliteyi uygun fiyata almak için rotanızı bu adrese çevirmeniz yeterli olacak ve sanayi tipi mutfaklara özel tüm ürün modellerini bir arada inceleme imkanından faydalanabileceksiniz.

Tabldot Tepsilerde Uygun Fiyat Fırsatı Devam Ediyor!

Sitemizde tabldot tepsisi fiyatı en uygun rakamlardan oluşuyor. Düşük fiyatlardan faydalanmak için acele etmeli ve stoklar tükenmeden siz de ihtiyaçlarınızı sipariş vererek karşılamalısınız. Cazip ödeme kolaylıklarından da faydalanarak bütçe dostu bir alışveriş yapabilirsiniz. Siparişleriniz çok kısa bir süre içerisinde teslim edilmek üzere yola çıkıyor. Böylelikle teslimat için uzun süre beklemenize gerek kalmıyor ve tabldot tepsilerini kısa zamanda kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Tabldot tepsilerinde yüz güldüren uygun fiyat fırsatını sakın kaçırmayın!

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.