Katlı Tabak Taşıma Arabaları

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2

Çok sayıda tabağın aynı anda ve kolayca taşınması için siz de katlı tabak taşıma arabaları arasından seçim yapabilirsiniz. Profesyonel mutfaklarda kullanım için tasarlanan bu ürün çeşitlerini tek bir koleksiyonda sizlerle buluşturuyoruz. Güvenilir markalar tarafından geliştirilen ürünler, uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılıyor. Böylelikle kısa vadede yeni bir tabak taşıma arabasına ihtiyacınız olmuyor.

Bu koleksiyonda yer alan tabak taşıma arabaları farklı markalar tarafından üretiliyor. En, boy ve yükseklik ölçüleri farklı olabileceği için sipariş vermeden önce bu bilgilere de göz atabilirsiniz. Beğendiğiniz katlı tabak taşıma ünitelerinin üzerine tıklamanız durumunda ölçü bilgileri ve diğer detaylar karşınıza çıkıyor. Böylelikle mutfağınız için en ideal olan tasarımı kolaylıkla seçebilir ve satın alabilirsiniz.

Tabak istif arabaları en dayanıklı ve aynı zamanda olabildiğince hafif materyallerden üretiliyor. Bu sayede çok sayıda tabağın istiflenmiş olması durumunda dahi basit bir itme hareketi ile tabakların taşınması mümkün olabiliyor. Hafif darbelere karşı dayanıklı olan tabak istif arabası modelleri uzun yıllar kullanılabiliyor. Temizliği de hızlı ve kolay bir şekilde yapılabiliyor.

En Dayanıklı Katlı Tabak Taşıma Arabaları Burada!

Mutfak ekipmanları seçiminde kaliteye önem verenler gönül rahatlığı ile bu ürünlere yönelebilir. 4 adet tekerlek sistemine sahip olan katlı tabak taşıma dispanserleri her yöne dönebilme özelliği de sergiliyor. 360 derece dönebilen tekerlekler, dispanser çeşitlerinin çok dar alanlarda ve mutfaklarda dahi rahatlıkla kullanılabilmesine olanak tanıyor.

Kilitli tekerlek sistemine sahip olan katlı tabak taşıma arabalarını da sitemizde bulabilirsiniz. İki adet tekerleğinde fren sistemi olan bu modeller daha güvenli bir kullanım imkanı tanıdığından profesyonel mutfaklar için daha fazla tercih ediliyor.

Sitemizde yer alan tüm mutfak ekipmanları gibi katlı tabak taşıma arabası fiyatları en uygun rakamlardan oluşuyor. Farklı platformlarda endüstriyel mutfak ekipmanları için daha fazla ödeme yapmayın. Mutbex ayrıcalıkları arasında en önemli olanı yıl boyunca makul fiyat sunmasıdır. Bütçe dostu bir alışveriş eşliğinde mutfağınızı yeni nesil ekipmanlar ile donatabilirsiniz. Katlı tabak istif arabası çeşitlerinde her daim en düşük fiyatları görmek için sitemize uğrayın.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.