Tencere ve Tepsi Kapakları

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2 3

İşlevsel Tencere Kapaklarının Kullanım Alanları

Tencere kapakları, birçok işletme tarafından yaygın olarak kullanılan tencerelerin en işlevsel kısmını oluşturmaktadır. Okul, hastane, otel ve çeşitli şirketlerin yemekhanelerinde en fazla kullanılan ürünlerden olan tencerelerin kaliteli malzemelerden yapılmış dayanıklı kapaklarla kullanılması önemlidir. Restoran, kafe ve lokantalarda yemek hazırlıklarında eksik tencere kapakları çok büyük sorunlara neden olabilmektedir. Tencere kapaklarının kaliteli olması oldukça önemlidir. Bazı yemekler pişirilme esnasında dışarıdan hava almayacak şekilde pişirilmesi gerekmektedir. Öztiryakiler tencere kapağı, özgün tasarımları ile yemeklerinizin olması gerektiği gibi pişmesini sağlayacak ürünlerdendir. Sitemizden birçok tencereye uyum sağlayabilecek tencere kapakları çeşitlerine göz atabilirsiniz. Mat ve parlak renk seçenekleri ile beklentilerinizi karşılayacak nitelikteki ürünlerdir.

Çeşitli Ebatlardaki Tencere Kapakları

Tencere kapaklarının birçok çeşidi bulunmaktadır. Silindirik tencere kapağı, bombeli silindirik tencere kapağı, helvane kapak gibi modeller vardır. Sitemizde satışını yaptığımız tencere kapakları paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Özellikle mutfakta kullanılan malzemelerin suya ve ateşe dayanıklı olmalarında fayda vardır. Öztiryakiler tencere kapakları da suya ve ateşe dayanıklıdırlar. Uzun yıllar güvenle mutfağınızda kullanabileceğiniz ürünlerdendir. Tencere kapaklarının çelik olması uzun yıllar kullanılabilirliği açısından da oldukça elverişlidir.

Tencere kapaklarının çelik olması sebebiyle kırılma gibi sorunlar oluşmamaktadır. Cam tencere kapakları kırıldıklarında tehlikeli durumlar oluşmasına da sebebiyet verebilmektedir. Sitemizde 28 cm tencere kapağı sitemizde yaygın olarak satılan ürünlerdendir. 30 cm tencere kapağı genel evlerde ve lokantalarda yaygın olan tencereleri tamamlamak için kullanılan kapaktır. Çeşitli ebatlarda bulabileceğiniz tencere kapakları sayesinde sitemiz üzerinde ihtiyacınız olan ürünlere kolayca erişim sağlayabilirsiniz. 24 cm tencere kapağı sitemizde yer alan ebatlardan birisidir.

En Uygun Fiyatlardaki Tencere Kapakları

Kaybolan ve kırılan tencere kapaklarında uyumlu ölçüleri bulmak çoğu zaman zorlayıcı olabilmektedir. 20 cm tencere kapağı ile eksik tencerelerinizi tamamlamak için sitemizden sipariş verebilirsiniz. 22 cm tencere kapağı gibi çeşitli ölçülerdeki tencere kapakları seçenekleri sayesinde size uyumlu olan tencere kapağını bulmak için sitemizde gezinebilirsiniz. Bu çeşitlilik sayesinde işletmenizin ihtiyacı olan tencere kapakların sepetinize ekleyebilirsiniz. Bu tencere kapaklarının kulpları, kapağın materyalinden yapılmıştır. Sökülebilir tencere kulpları içerisinde biriktirebildikleri pislikler nedeni ile düzenli olarak temizlik gerektirmektedir. Bu durum her ne kadar basit bir sorunmuş gibi görünse de sık yemek yapılan büyük mutfaklarda önemli bir problem haline gelebilmektedir. Bu yüzden büyük mutfaklarda kullanılan tencerelerin kapaklarında bu modeller tercih edilmemektedir. Sitemizde inceleyebileceğiniz tencere kulpları kapağın materyalinden yapıldığından dolayı tencere kapağı temizliği sırasında en zor temizlenebilen kısım olan kulplar artık bir sorun haline gelmemiş olacaktır. Oldukça pratik olan tencere kapaklarını güvenle sipariş verebilirsiniz. Tencere kapakları fiyatları oldukça makuldür. Sitemizde siz müşterilerimize sunulan ödeme kolaylıklarını değerlendirerek satın alabilirsiniz. Bazı kapaklarda sunulan ücretsiz kargo fırsatını kaçırmamanızı öneririz. Sitemizde online alışverişte güvenli ödeme sistemi ile içinizde şüphe olmadan gönül rahatlığıyla sepetinizi tamamlayıp ödemelerinizi yapabilirsiniz. Dilediğiniz adrese en kısa sürede teslimatı sağlanacaktır.

Sitemizde tencere kapaklarının yanında tepsi tabakları da bulunmaktadır. Yemekhanelerde, açık büfelerde, yurtlarda, toplu yemek servislerinin yapıldığı alanlarda oldukça sık kullanılan ürünlerdendir. Farklı boyutlarda tepsi kapakları modelleri sitemizde satıştadır. Oldukça ince ve hafif yapıları ile tepsi kapakları çok kullanışlıdır. Sitedeki kapakların kalınlıkları yaklaşık olarak 0.80 mm’dir. Pres tepsi kapağı düz bir tasarıma sahiptir. Bu yönüyle de üst üste konularak istiflenebilirlerdir. Saklanabilmesi çok pratik hale gelmektedir. Sitemizden istediğiniz boyutta ve adette tepsi kapağını sepetinize ekleyip, güvenle ödeme yapabilirsiniz. Tepsi kapağı fiyatları oldukça uygundur. Yüksek kalite ve özenli teslimatı ile gönül rahatlığıyla satın alabileceğiniz ürünlerdendir. Sunulan taksit seçenekleri ile çok uygun fiyatlara siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.