Izgaralar

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2 3 ... 5 ... 10 ... 21

Endüstriyel Izgara Model ve Çeşitleri Mutbex.com’da! 

Izgara yöntemi uzun yıllardır her mutfakta kullanılır. Bu denli popüler bir yöntemin uygulanması için kullanılan materyaller de yıllar için de değişir ve gelişir. Yüzlerce modele sahip olan ızgaraların en yaygın olduğu tür sanayi tipi ızgara ürünleridir. Bu sebeple, elektrikliden doğalgazlıya, dökümden olukluya pek çok model ızgara bulmak mümkündür. Bu geniş ürün yelpazesi ve rekabetli piyasa içinde öztiryakiler, atalay, silver ızgara gibi markalar her geçen gün yenilenen ürünleri ile daha da iyi noktalara gelmeye çalışırlar. Farklı mekân, ihtiyaç, bütçe ve kapasiteye göre değişik endüstriyel ızgara modeli ihtiyaçları ortaya çıkar. Siz de bu ihtiyacınızı karşılamak isterseniz, Mutbex.com üzerinden avantajlı ve bol çeşitli ürünlere göz atabilirsiniz.

Yapımında kullanılan malzemelere göre isimler alan ızgaralar, genişliklerine göre de gruplandırılır. 30 santimetreden başlayarak, 50 santimetre, 70 santimetre, 100 santimetre gibi ölçülere kadar ulaşırlar. Döküm ızgaralar, geleneksel olarak en çok tercih edilenlerdendir. Ancak popüler kültür ile yaygınlaşan gril plateler de kullanışlı tercihler arasına girer. Gazlı ve elektrikli ızgaraların yanında, kömürlü ızgaralar da kullanım açısından verimli ve uzun ömürlüdür.

İhtiyacınıza Uygun Sanayi Tipi Izgaraları Hemen Satın Alın!

Kare veya dikdörtgen şekillerinde üretilen ızgaralar, düz, oluklu, yarı oluklu veya yarı düz gibi yüzey tiplerine sahiptir. Geniş bir mekânda kullanılması durumunda, alt dolaplı ızgaralar hayat kurtarabilecekken, dar mekanlarda alt dolapsız, sanayi tipi elektrikli ızgara modelleri tercih edilmelidir. Modeline göre, gaz veya elektrik kaçaklarını engelleme amaçlı emniyet özelliğine sahip olur. Seyyar çakmaklı veya kendinden çakmaklı olabilir. Ergonomik dizaynları, kolay temizlenen ve paslanmaz çelikten imal edilen ızgaralar, her açıdan kullanıcı dostu bir üründür. Lavataşlı ızgara modellerinde dökümler, damlama ve yanma gibi durumları önlemek amacı ile oldukça detaylı hazırlanmıştır. Yağ kabı ile ilgili bölüm hareketli veya durağan olabilir. Bu sebeple alışverişlerde buna dikkat edilmelidir. Çekmece şeklindeki yağ kapları, hijyen ve sağlık açısından oldukça önemlidir. Tüm bunları düşündüğünüzde siz de işletmenize yatırım yapıp, iyi bir ızgara edinmek istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Sitemizde bulunan yüzlerce ürün arasından, bütçe ve ihtiyacınıza en uygun olanı kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.