Sıcak İçecek Servis Ekipmanları

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2 3 4 5 6

Sıcak İçecek Servis Ekipmanları ve Modelleri

Kafe, restoran, otel, ofis, iş yerleri ve okullar gibi sanayi tipi mutfaklara sahip olan yerlerde, günün büyük bölümü yeme – içme devam eder. Tüm bu işlemler için gereksinim duyulan çeşitli materyaller ve aksesuarlar bulunmaktadır. Özen ile tasarlanmış olan mutfak ürünlerinin uzun yıllardır satışını yapan Mutbex, en kaliteli markalara da ev sahipliği yapıyor. İnternet satış sitesi olan mutbex.com üzerinden yapacağınız tüm alışverişler, güvenli kargo imkanı ile kapınıza kadar gelecek.

Hemen herkes tarafından oldukça sevilen ve özellikle son yıllarda da artan kahve zincirleri nedeniyle sıcak içecekler pek çok işletmenin menüsünde yer alırlar. Bu içeceklerin sıcak servis edilebilmeleri için birtakım ekipmanlar kullanmak gerekir. Mutbex güvencesi ile sahip olabileceğiniz sıcak servis ekipmanları ile tam kıvamında içecekler sunabilirsiniz.

Sıcak İçecek Servis Ekipmanları Fiyatları

Sıcak servis edilmesi gereken çay, kahve ya da bitki çayı gibi ürünlerin en uygun şekilde tüketiciye sunulması için işlevsel ürünler kullanarak, işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Değişen litrelerde üretilmiş olan kettle modellerinin büyük çoğunluğu, ısı ayarlı olma özelliğine sahiptirler. Pratik olmalarının yanında şık ve ilgi çekici olan tasarımlarda, değişik renk alternatifleri de bulunmaktadır. Bu sayede, mutfağınıza ya da işletmenize en yakışacak rengi tercih edebilirsiniz. Kettlelar, özel akış ucuna sahip oldukları için rahat bir su akışı sağlarken, kolay temizlenebilir olmaları ile de dikkat çekerler.

Isıya dayanıklı ve kaliteli paslanmaz çelikten imal edilen sıcak su otomatları işletmelerin yoğunluğuna uygun olacak şekilde çeşitlendirilmiştir. Bardak kapasiteleri değişen bu ürünler, oldukça kolay bir kullanıma sahip olan sıcak içecek servis ekipmanları arasında yer alırlar.

Sıcak içecek ekipmanları arasında kendine yer bulan sıcak su dispenserleri de kullanışlı oldukları kadar sağlamlıkları ile de uzun ömürlü ürünlerden olmaktadırlar. Kişisel kullanım için ideal olan termoslar da bu kategoride öne çıkmaktadırlar. Sıklıkla kullanılan paslanmaz çelik termosların yanı sıra içi cam malzemeden imal edilmiş olan termos modelleri de mevcuttur. Kolay bir kullanım için cazip olan pompalı termoslar kadar termos bardaklar da yıl boyunca tercih edilen ürünlerden olmaktadırlar.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.