Pres Baskılı Tepsiler

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2

Pres Baskılı Tepsi Modelleri ve Çeşitleri

Tüm sanayi tipi mutfaklarda en sık kullanılan ürünler, kısa sürede en iyi performansı yakalamak için üretilmişlerdir. Endüstriyel mutfak ekipmanları; yüksek verim alınacak, kaliteli ve sağlam ürünlerden oluşur. Yüzlerce farklı ekipman, birbirinden avantajlı özellikleri ile mutfaklara kolaylığı taşıyor. Sanayi tipi mutfaklar için özel olarak tasarlanmış binlerce ürünü bünyesinde barındıran Mutbex, uzun yıllara dayanan bir tecrübeye sahiptir. Satış hizmetini tüm Türkiye’ye ulaştırmayı amaç edinen mutbex.com internet sitesinde aradığınız tüm profesyonel mutfak araçlarını kolayca bulabilirsiniz. Kargo avantajı ile eviniz ya da iş yerinizden ayrılmadan, tek tık ile alışverişinizi güvenle tamamlayabilirsiniz.

Yemek hazırlığı sırasında, servisinde ve taşınmasında kullanabileceğiniz pres baskılı tepsiler en sık satılan mutfak ekipmanları arasında başı çekmektedir. Farklı litre aralıklarında üretilmiş olan tepsiler, en ve boy farklılıkları ile de birbirinden ayrılırlar. Derinlikleri de değişiklik gösteren pres baskılı tepsilerin, temizlikleri de son derece kolay olmaktadır. Çelikten üretildikleri için hızlı ve hijyenik bir temizlik ile yıllarca ilk günkü sağlamlıklarını korurlar. Üstelik çelikten üretilen tepsiler, taşınma sırasında yaşanabilecek darbelere karşı da dayanıklıdırlar.

Pres baskılı tepsi alternatiflerini, kullanım sıklığınız ve yoğunluğunuzu göz önüne alarak, değerlendirebilirsiniz. Pek çok işletme, birden fazla tepsi modelini tercih ederek, günlük üretimde yapılan yemeğe en uygun olan tepsiyi seçiyor.

Kapaklı Ve Kapaksız Pres Baskılı Tepsi Seçenekleri

Pres baskılı tepsi alternatifleri, oldukça geniş bir ürün grubu olduğu için farklı ihtiyaçlara yönelik olarak geliştirilmiş tepsileri kapsar. Kapaklı pres baskılı tepsiler kullanım kolaylıkları ile favori ürünler arasına girmişlerdir. Yemekleri, en taze ve hijyenik şekilde muhafaza etmenizi sağlayan kapaklı seçenekler sayesinde, enerjiden de tasarruf sağlayabilirsiniz. Yemeğin sıcaklığını da bir süre boyunca koruyan kapaklı pres tepsiler, paslanmaz çelik ham maddeden imal edildikleri için son derece sağlıklıdırlar. Yemek saklamak için en ideal yol olan kapaklı pres tepsileri, sunum için de tercih edebilirsiniz. Üretimindeki en iyi kalite çelik malzeme nedeniyle, uzun ömürlü bir kullanım alanına sahip olan pres tepsileri, mutfağınızdaki pek çok iş için gönül rahatlığı ile kullanabileceksiniz.

Kapaklı modellerin yanı sıra kapaksız pres baskılı tepsiler de sitede bulabileceğiniz diğer ürünler arasındadır. Servis sırasında kullanıma uygun olan bu modellerin bir kısmı saplı olarak üretilmiştir. Ayrıca saplı modelleri, pek çok yere çok kolay şekilde taşıyabilirsiniz. Sapsız olarak da imal edilen kapaksız tepsilerde, farklı boyutları ile her kullanıcıyı memnun edecek. Hangi büyüklükte bir ürüne ihtiyacınız olursa olsun, aradığınız boyutlarda bir pres baskılı tepsi bulmanız zor olmayacaktır.

Pres baskılı taşıma tepsisi alternatifleri, saplı ya da sapsız olarak ikiye ayrılmaktadır. Her iki model için de farklı derinlik ve boyut seçenekleri sunulmuştur. Satışta olan tüm pres baskılı tepsi modelleri, cazip kullanım alanları ile kullanıcıya avantaj sunar.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.