Meyve Sıkma Makineleri

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2 3 4 5 6

Endüstriyel mutfaklarda yapılan üretime bağlı olarak çeşitli ekipmanlar kullanılır. Bu ekipmanlar ile yaptığınız tüm yemekleri en kusursuz şekilde müşterilerinize sunabilirsiniz. Menünüzü zenginleştirir, yeni müşteriler kazanabilirsiniz.

Sanayi tipi mutfaklarda, yeme – içme alışkanlıklarına ve üretim hacmine bağlı olarak, çok sayıda ürüne gereksinim duyulabilir. Bu ürünler, standart ev tipi mutfaklarda kullanılan ekipmanlardan daha kapsamlı ve pratik olmalıdır. Özellikle pratik ve işlevsel ürün tercihi büyük önem taşırken, güvenli bir endüstriyel ekipman alışverişi için alanında uzman olan Mutbex’in zengin ürün kategorilerini tercih edebilirsiniz. İnternet satış sitesi olan mutbex.com üzerinden, dilediğiniz an oluşturabileceğiniz siparişinizi, evinizin konforunda teslim alabilirsiniz. Avantajlı kargo fırsatları ile Türkiye’nin her yanına ulaşan ürünler sayesinde menünüzü zenginleştirip, eksiksiz bir servis yapabilirsiniz.

Özellikle içecek sektörü için meyve sıkma makineleri gerekli bir ekipmandır. Taze sıkılmış lezzetli meyve suları, işletmeniz için önemli bir ürün grubu olacaktır. Bu nedenle mutlaka endüstriyel meyve sıkma makinesi seçeneklerini incelemeniz cazip olacaktır.

Meyve Sıkma Makinesi Modelleri

Mevsiminde tüketilen, taze meyve ve sebze suları, oldukça şifalı oldukları için işletmelerde talep gören içeceklerden olmaktadırlar. Hızlı ve pratik bir içecek deneyimi için sanayi tipi meyve sıkma makinesi alternatiflerinden işletmeniz için en uygun olanını tercih edebilirsiniz. Farklı işlevlere sahip olan çok sayıda ürün arasından, en çok kullanılacağınız makineyi seçerek, taze içecekler servis edebilirsiniz. Katı meyve sıkacağı çeşitleri ile dilediğiniz meyve sebzeleri karıştırarak, harika içecekler ortaya koyabilirsiniz. Yalnızca kafe, restoran ve otellerde değil, evlerde de güven ile kullanılan katı meyve presi sayesinde her an taze içecekler tüketebilirsiniz.

Kış aylarında sıkça tüketilen, taze bir portakal suyu için portakal sıkacağı çeşitleri arasında yer alan depolu modelleri de inceleyebilirsiniz. Daha pratik bir kullanım sunan depolu, portakal sıkma makineleri ile müşterilerinizi bekletmeden, portakal suyu servisi yapabileceksiniz.

Elektrikli meyve sıkacağı modelleri, değişen boyutlara sahip ürünlerdir ve hazneli ya da haznesiz olarak tasarlanmış olan çeşitleri mevcuttur. Ayrıca meyve sıkacağı çeşitlerinin bir kısmı otomatik, bir kısmı ise manuel kullanım sunar. İş yoğunluğunuza bağlı olarak, dilediğiniz modelde bir ürün tercihinde bulunabilirsiniz. Portakal sıkma makinesi tercihinde bulunurken de otomatik bir model ya da manuel bir ürün seçimi yapabilirsiniz. Portakal sıkma makinesi kollu çeşitleri de manuel kullanım sunan ve evlerde de tercih edilen modellerden olmaktadır.

Vitamin kaybını önleyen sistemleri ile sıklıkla önerilen slow juicer alternatifleri, ev ve endüstriyel mutfaklarda kullanım için uygun modellerdir. Güne taze ve dinç bir başlangıç için tercih edebileceğiniz bu modellerde, sıkılan tüm gıdaların son damlasına kadar elde edebilirsiniz. Benzer bir şekilde vitamin ve minerallerin tamamının içeceğe aktarıldığı soğuk sıkım meyve sıkacağı çeşitleri, sıkma esnasında sıcaklığın ortaya çıkmasını engeller. Yalnızca meyveler için değil, mevsim sebzeleri için de rahatlık ile kullanabileceğiniz soğuk sıkım sebze sıkacağı ile vitamin deposu içecekler elde edeceksiniz.

Meyve Sıkma Makinesi Fiyatları

Eviniz ya da işletmeniz için satın almayı planladığınız, meyve sıkma presi seçenekleri arasında; büyük ölçekli ürünlerin yanı sıra daha minimal ekipmanlar bulmanız da mümkün. Hemen her mutfakta bulunması gereken limon sıkacağı da bu ürünler arasında yer almaktadır. Salatalar ya da çorbalar için ihtiyaç duyduğunuz taze limon suyu için ekonomik fiyatlı bir limon sıkacağı siparişi oluşturabilirsiniz.

Katı meyve sıkacağı fiyatları ürünlerin boyutları ve özelliklerine göre değişiklik gösterir. Küçük ve manuel ürünlerin ekonomik olmasının yanında, otomatik ve donanımlı makineler de oldukça makul fiyat aralıklarında satışa sunulmuştur. Meyve sıkacağı fiyat alternatifleri, her keseye uyacak kadar bol çeşit sunar. Sahip oldukları avantajlara oran ile sanayi tipi meyve sıkma makinesi fiyatları son derece ekonomik bulunur. Eviniz ya da endüstriyel mutfağınız için en uygun meyve sıkma makinesi fiyatları ile tasarruflu bir alışveriş yapabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.