Açık Büfe Servis Hatları

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2

Artan talep ile beraber, açık büfe servislerin yer aldığı işletmelerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Sanayi tipi yemek üretimi yapan ve servis eden mekanlar için kaliteli ve dayanıklı ekipman tercihi oldukça önemlidir. Endüstriyel mutfak ürünleri alanında uzun yıllardır devam eden faaliyetlerine, mutbex.com üzerinden devam eden Mutbex, Türkiye’nin her yanına ürünlerini ulaştırmayı hedefliyor. En kaliteli markalara yer verilen mutbex.com’dan yapacağınız alışverişleri, hızlı ve güvenli kargo seçeneği ile kısa sürede size ulaştırıyor.

Sıcak ya da soğuk ürünlerin yer aldığı açık büfe servislerin en özenli ve profesyonel şekilde sunulması için ihtiyaç duyulan çeşitli açık büfe servis hatları ve ekipmanları, farklı boyut ve tasarımları ile işletmenize yenilik katacaklar.

Açık Büfe Servis Hatları ve Modelleri

Açık büfelerin ön planda olduğu işletmelerde, müşterilerin kolay ve pratik şekilde ürünlere ulaşması için çeşitli ekipmanlara ihtiyaç duyulur. Büfe servis hattı ürünleri ile işiniz daha hızlı ve güvenli olacaktır.

İşletmelerde sunulan gıdaların çeşitliliğine göre farklı boyutlardaki standlara ve bankolara gerek duyulur. Servis için hazırlanan ürünlerin sıcak ya da soğuk servis edilmesi için de farklı bankolar üretilmiştir. Değişen ebatları ile soğuk servis ve sıcak servis için özel olarak tasarlanmış, sağlam ve estetik bankolar bulunmaktadır. Salata servislerinin yoğunlukta olduğu işletmelerde kullanılmak üzere imal edilen salad barlar da soğuk ya da sıcak muhafaza için iki ayrı gruba ayrılırlar. Elektrikli modellerin bir kısmının gövdelerinde; ceviz, maun ya da meşe kaplama kullanılmıştır. Bu sayede mekana ahşabın sıcaklığını yansıtan salad barlar, düz zeminli ya da havuzlu olarak da ikiye ayrılırlar. Set üstü olarak dizayn edilen soğutmalı salad barlarda, 2 ve daha fazla sayıda küvet bulunabilir. Kafe, restoran ya da otellerde sıklıkla kullanılan bu ürün grubunu, işletmenizin yoğunluğu ve müşteri potansiyeli ölçüsünde değerlendirebilirsiniz. Yoğun mekanlar için 10 küvetli set üstü soğutmalı salad barlar da satışa sunulmaktadır.

Farklı ölçülere sahip tepsi kaydırma standları da bu kategorinin öne çıkan ürünleri arasında yer alır. Açık büfelerde en sık kullanılan ekipmanlardan olmalarının yanı sıra uygun fiyatları ile de dikkat çekerler.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.