Kahve, Espresso ve Cappuccino Makineleri

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2 3 .... 10 11 12

Profesyonel Espresso ve Kahve Makinesi

En iyi kaliteye sahip kahve çekirdeklerinin kullanıldığı ayarları otomatize edilip bakımı düzgünce yapılmış profesyonel kahve ve espresso makineleri ile içinizi ısıtan sütlü espressonun sıcak ve basınçlı suda öğütülmüş kahve tanecikleri sayesinde müşterilerinize ulaşacak gerçek tat.

Espresso Makinesi

Günün her saati içilebilen fakat sabahları daha çok tercih edilen sert kahve çeşidi olan Espresso'nun yoğun tadı ile müşterilerinize türk kahvesini sunduğunuz fincanlarda bu yoğun tadı hissettirebilirsiniz yada nescafe bardaklarında taze çekirdekle basılmış sütlü köpüklü espresso ile güne keyifle başlatabilirsiniz.

Espresso Makinesi Seçimi

Espresso Makinesinde içecekleri  hazırlarken iki tür sıcaklığa ihtiyacınız vardır.

  • Demleme Sıcaklığı
  • Buhar Sıcaklığı

Kahvenin kaynama noktasının altındaki sıcaklıklarda (198-204F) civarının üstüne çıkarıldığı zaman mükemmel  sonuca ulaşırsınız.Fakat, latte ve diğer sütlü espresso içeceklerinde sütü belirli  sıcaklığa ulaştırmanız gerekmektedir.Bunun içinde kaynama noktasının çok üstünde bir sıcaklıkta fazla  miktarda buhar basmak gerekebilir.

Hangi Espresso Makinesi Modeli Sizin İçin En Uygun ?

Karar verirken espresso kahve makinesi modellerinin fonksiyonel tüm özelliklerini bilmeniz ve nasıl kullanacağınızı anlayarak makinenizde olmazsa olmaz seçenekleri belirlemeniz gerekmektedir. Büyük işletmeler için hızlı ve modern tasarımıyla Endüstriyel Espresso Makinesi modellerimiz ve tam otomatik espresso makinesi modellerimiz uygun olacaktır. Faema Barcode MilkPS-11  akıllı kazan (smart boiler) teknolojisiyle buhar ve sıcak su verme kapasitesini % 30 arttırır.Kahve çeşitlerini seçerken milk, yani süt derecesi sizin kontrolünüz altındadır. Müşterilerinizin memnun olması için espresso, cappuccino ve kahvenin gerçek tadını veren faema milkps-11 ve diğer tam otomatik espresso makinesi modelleri en ucuz indirimli fiyatları ile Mutbex.com'da.

Espresso Makinesi Tavsiye ?

  • Eğer mükkemel bir fiyata satın almak istiyorsanız Nuova Simonelli Oscar 2 modeli gayet ucuz ve ekonomiktir.
  • İşletmenizin ihtiyacı olan Espresso Makinesi seçerken buhar ve su çıkışlı olması ve yarı otomatik ya da tam otomatik model olacağına karar verme
  • Yarı otomatik espresso makinesi için Nuova Simonelli APPIA 2 Gruplu makineyi size rahatlıkla önerebiliriz.

Profesyonel Kahve Makineleri

Müşterilerinizin Hayal Gücü Kahvenizin Tadıyla Doğru Orantıda Artar.

Biz de Bu Söze İnanarak Kahve Çeşitlerinizi Arttırıp Yeni Trend İçecekleri Dilediğinizce Hazırlamanıza İmkan Sunan Çok Sayıda Profesyonel Kahve Makinesi Modellerini Sizlere Sunuyoruz.

Akşam yemeklerinden ya da kahvaltıdan sonra içmek istediğiniz kahve çeşitleri günün 24 saati restoranlarda,otellerde ve cafelerde servis edilmektedir.Profesyonel Kahve Makinesi birçok kahve çeşitlerini hızlı bir şekilde yapabilmeli ve tamamen güvenilir olmalıdır.İşletmenizin İhtiyaç duyduğu profesyonel kahve makinelerini Mutbex'te Keşfedin !

Filtre Kahve Makinesi

Lezzetiyle ünlü filtre kahvenin tadını keyifle çıkarabileceğiniz Coffe Quuen Filtre Kahve Makinesi evde,işte ve ofiste kullanabilme imkanı sunarken, Cafe,Restoran ve Otel işletmeleri için oldukça ekonomik ve ucuz filtre kahve makinesidir. Bravilor Bonatmat marka " filtre kahve makinesi " ile yapabileceklerinizin bir sınırı yok. 

Cimbali Kahve Makineleri

En kaliteli Kahve Deneyimi Yaşatan işletmeler tarafından seçilen en iyi cimbali espresso makinesi modelleri Mutbex'de sağlam çok fonksiyonlu profesyonel ve yarı-profesyonel kahve makineleri ile

1 grup dozajlı veye 2 gruplu tam otomatik,yarı otomatik cimbali espresso makinesi özellkleri saymakla bitmiyor.Bunun yanında sıcak su ve buhar çıkışı,otomatik su dolum özelliği Boiler Hacmi 2*4,5*7,5*10*11,5 Su Tankları İle her türlü işletmenin işini gören cimbali espresso kahve makinesimodelleri Mutbex.com'da
Macchiatocappucinosıcak çikolata ,hot chocolatecoffee latte ,buzlu kahve, espressove daha bir çok şey yapılabilir
günümüzde barista kahve makinesi diye geçer.

Kahve Cappucino Makinesi

"Mükkemel bir cappuccinonun sırrı"

Taze çekirdek öğütme özelliğiyle müşterilerinizi işletmenizin uğrak bir hale getirmesinden, yeni müşteri portfoyü yakalamanızı sağlayan performanslı, yüksek dayanıklı wmf kahve ve cappucino makinesi,

latte,macho,espresso ve geleneksel popüler kahvelerin eşssiz tadını almanızı sağlayan expobar ve italyan kahve makinesi markası olan nuova simonelli espresso makinesi modellerini sizlere en uygun fiyatlarla sunuyoruz.

İtalya'da bulunmuş cappuccinonun tadını İtalyan cappuccino ve espresso makinesi markası olan Nuova Simonelli'nin tüm profesyonel kahve makinesi modellerinde bulabilirsiniz.

Mutbex'e üye ol ve Kahve Makinesini En Ucuz Fiyatla Satın Al !

Sanayi Tipi Türk Kahve Makinesi

Geleneksel Türk Kahvesine profesyonel tat veren sanayi tipi türk kahve makinesi işletmelerin muhakkak bulundurması gereken makine tipidir.Brovilor Bonamat,Coffe Queen ve Öztiryakiler en iyi bilinen sanayi tipi türk kahve makinesi markalarıdır. Bizden alacağınız bilgilerle hangi türk kahve makinesi modelini tercih edeceğiniz konusunda yaşadığınız tüm sorular yanıt bulucak. Mutbex.com ekibi olarak işletmenizin tüm ihtiyaçlarını, düşük fiyat ve bir çok tedarikçi firmayla olan anlaşmamız sayesinde büyük bir titizlikle sağlarız.

Kumda Kahve Makineleri

Türkiye'de geleneksel türk kahvesi lezzetini farklı bir noktaya taşıyan kumda kahve makinesi modelleri.Gumbala markasıyla cezve ile türk kahvesi pişmek için ideal ve çok daha rahattır.
Sürekli sıcak kalan kum sayesinde lezzetli ve hızlı pişirme yapabilen kumda kahve makinesi modellerimizi inceleyin.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.