Kapaklı Çöp Kovaları

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

Mutfağınızda ayak altında olacak bir çöp kovası sayesinde hızlı hareket edebilir ve mutfağınızın temiz kalmasını kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Profesyonel mutfaklarda kolayca kullanabilecek kapaklı çöp kovaları hem temiz bir görünüm elde etmenizi hem de etrafa saçılacak çöplerin bir arada kalmasını sağlanmaktadır. Profesyonel mutfaklar için olmazsa olmazlar arasında gelen ilk kural temizliktir. Temizlik bir restoran ya da işletmenin kalitesini de göstermektedir. Bu nedenle otel, restoran, kafe, iş yeri gibi büyük mutfaklarda kullanabileceğiniz pratik kapaklı çöp kovası size hem zamandan hem de iş gücünden pratiklik sağlayacaktır. Çalışanlarınızın hızlı bir şekilde iş yapabilmesi için çöp kovaları oldukça gereklidir. Mutfakta çıkabilecek çöpleri hızlı bir şekilde atmanızı sağlamaktadır. Ayrıca çöp kovalarında bulunan pedallı yapı sayesinde hızlı bir şekilde çöpün açılmasını sağlanmaktadır. Pedallı yapı elinizi çöpe değdirmeden hijyenik bir şekilde çöplerinizi atmanızı sağlayacaktır. Mutbex.com’da bulunabileceğiniz farklı kapaklı çöp kutusu modelleri sayesinde mutfaklarınızı daha konforlu alanlar haline getirebilirsiniz. Farklı boyutlarda bulabileceğiniz kapaklı çöp kovası 50 lt gibi geniş yapılara sahip olabilmektedir. 50 litrelik bir çöp kovası sayesinde mutfağınızdaki çöpler kolay bir şekilde toplanacaktır. Sitemizde bulunan ürünler paslanmaz çelikten üretilmiştir. Herhangi bir yıpranmaya karşı oldukça dayanıklıdır ve uzun ömürlü kullanım sağlamaktadır. Ayrıca isteyenler için plastik çöp kovaları da bulunmaktadır. Çöp kovaları 5, 13, 16, 50, 78, 90 gibi farklı boyutlarda bulunmaktadır. Öztiryakiler kalitesiyle isterseniz çelik Bora kalitesiyle isterseniz plastik çöp kovalarını tercih edebilirsiniz.

MUTFAĞINIZI ÇÖP KUTULARI İLE HİJYENİK HALE GETİRİN

Endüstriyel mutfaklarda hijyen oldukça önemlidir. Kapaklı çöp kutuları sayesinde oldukça kolay bir şekilde hijyeni sağlayabilirsiniz. Elinizi değdirmeden kullanabileceğiniz kapaklı pedallı çöp kovası size temizlik ve iş gücü konusunda avantaj sağlayacaktır. Profesyonel mutfak sahibi kişilerin ihtiyacını karşılayacak çöp kutuları farklı modellerde ve markalarda olabilir. Plastik ya da paslanmaz çelikten olabilecek çöp kutularını ihtiyacınıza göre kolayca seçebilirsiniz. Çöp kovaları mutfaklarda hijyen ve düzeni sağlamak için gereken temizlik ürünleri arasında yer almaktadır. İsterseniz geri dönüşüm ürünleri isterseniz evsel atıkları çöp kutularına atabilirsiniz.

Siz de Mutbex.com’da bulabileceğiniz paslanmaz kapaklı çöp kovaları ile mutfağınızda konforlu bir alan yaratabilirsiniz. Farklı modelleri bulunan çöp kovalarının ergonomik yapısı sayesinde mutfağınızda daha az yer kaplar. Ayrıca kaliteli ürün yapıları sayesinde kokma durumu ile karşılaşılmamaktadır. Siz de Mutbex kalitesi ile birbirinden kaliteli çöp kutularını mutfaklarınıza katabilirsiniz. Sağlam malzemeden üretilen çöp kutuları uzun ömürlüdür. Ürünler farklı bütçelere göre farklı şekilde fiyatlarla karşınıza çıkmaktadır. Aradığınız çöp kutusu özelliklerini Mutbex.com'da bulunan filtreleme yöntemi ile seçebilir ve kolayca alışveriş yapabilirsiniz.

15 yıldan fazla süredir sektörde öncü firmalar arasında yer alan Mutbex.com internette de endüstriyel mutfak ürünleri satışı yaparak Türkiye’nin her yerine gönderim yapmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz çöp kovalarını siz de Mutbex.com üzerinden seçerek kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Farklı fiyatlar sayesinde her bütçeye uygun ürün bulmak oldukça kolaydır. Siz de aradığınız çöp kutusunu bulmak ve hijyenik bir ortam yaratmak için Mutbex.com’da bulunan birbirinden farklı çöp kutusu modellerini tercih edebilirsiniz. Aradığınız çöp kutusu modellerini kolayca bulmak için Mutbex’i ziyaret edebilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.