Barmen Malzemeleri

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2 3 4 ... 6 ... 10

Sanayi tipi mutfakların ve büyük ölçekli yeme – içme mekanlarının ihtiyaç duyacağı tüm ekipmanları en kolay ve hızlı şekilde bulmanızı sağlayan mutbex.com, zengin barmen malzemeleri kategorisi ile de dikkat çekiyor. Barmenlerin, hazırlık ve servis sırasında kullanabilecekleri pek çok malzemeyi bulabilir ve taksit imkanı ile satın alabilirsiniz. Üstelik ülkenin her yanından verdiğiniz tüm siparişleriniz, kargo ile kapınıza kadar geliyor. Barmen malzemeleri online satış imkanı sayesinde, geniş ürün çeşitliliği içinden her aradığınızı kısa sürede bulup, güvenli şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Barmen Malzemeleri Çeşitleri

Barlarda kullanılan en temel ekipmanlardan olan; buz kalıbı, shot servis standı ve bar konteyner gibi ürünler farklı ebatlara sahip alternatifleri ile sitede yerini almaktadır. Her büyüklükte bulabileceğiniz bu ürünler, kaliteli ve dayanıklı malzemeden imal edilmiştir. Müşteri potansiyeline bağlı olarak seçebileceğiniz ürünlerin her biri, işinizi kolaylaştıracak uzun ömürlü malzemeler olacaktır. Barmen ekipmanları arasında önemli bir yer tutan şişe dökücü, akıtıcı seçenekleri de hayli geniştir. Bilyalı ya da bilyasız ürünlerin, tekli ve ikili set halinde satışı mevcuttur. Her biri farklı cl ölçülerine sahip olmak ile beraber, silikon akıtıcıdan yana da karar verebilirsiniz. Ayrıca şişe dökücü çelik bijonların da tekli ve ikili çeşitleri bulunmaktadır. Uygun fiyatları ile öne çıkan dökücüler, her barda mutlaka bulunması gereken aparatlardandır.

Barmen malzemeleri çeşitleri her açıdan profesyonel tüm barmenlerin, en büyük yardımcıları olarak karşımıza çıkmaktadır. Kokteyl süzgeçleri de işletmeler için oldukça önemli bir ekipman olduğu için değişik ölçüleri ile her zaman kolay bir kullanım sunarlar. Büyük, küçük her malzemenin bulunabildiği site üzerinde, tıpa seti ve tirbuşon gibi küçük ölçekli ürünlere de farklı fonksiyonları ile erişebilirsiniz. Her ürünün kullanım alanı ve işlevi çeşitlilik göstermektedir. Dilerseniz birden fazla ürünün siparişini aynı anda oluşturabilirsiniz.

Barmen Malzemeleri Fiyatları

Garson çakısı, shaker, mojito tokmağı, çelik jigger, şampanya stopper ve stand gibi en temel ekipmanları içeren bar seti ekonomik ve pratik bir tercih olarak sıklık ile tercih edilmektedir. Farklı içerikleri ile bar seti alternatifleri, yeni işletmeler için oldukça cazip olacaktır. Bu ürünlerin hepsini tek seferde, set olarak satın alarak, hem zamandan tasarruf eder, hem de daha tasarruflu bir tercih yapmış olursunuz. Temel ürünlerin hemen hepsini kapsayan bu setler, sitenin en çok talep gören ürünleri arasında yer almaktadır. Barmen malzemeleri fiyatları konusunda en iddialı fiyatları bulabileceğiniz mutbex.com, avantajlı alışveriş için en doğru adres olacaktır.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.