Cam Kapaklı Yuvarlak Chafing Dishler

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2

Cam Kapaklı Yuvarlak Chafing Dish Modelleri

Büyük ölçekli yemek üretimi yapan işletmeler için endüstriyel mutfak ekipmanları en büyük ihtiyaçlardandır. İşlevsel ve dayanıklı olmaları ile bilinen endüstriyel mutfak malzemeleri, kaliteli markaların tasarımlarını taşırlar. Bu alandaki faaliyetleri ile uzun yıllardır kalitesini ispatlayan Mutbex, internet sitesi olan mutbex.com üzerinden de satışlarına devam ediyor. Cazip kargo fırsatları ile Türkiye’nin her yanına ürünlerini ulaştıran Mutbex, sanayi tipi mutfak ürünleri konusundaki deneyimini gösteriyor.

Yemeklerin sıcak kalmasını ya da soğumadan ısınmalarını sağlayan chafing dishler arasında cam kapaklı yuvarlak chafing dish seçenekleri de yer almaktadır. Cam kapaklı olmaları nedeniyle şık sunumlarda tercih edilen modeller, yuvarlak tasarımları ile de dikkat çekiyorlar. İstenen yemeği ideal sıcaklığa ulaştıran ürünler, farklı hacimlere sahipler. Reşo kabı olarak da bilinen chafing dishler, açık büfe servislerin de aranan ekipmanları arasında bulunmaktadırlar. Pek çok avantaja sahip olan reşo kapları, işletmelerde uzun yıllar kullanılan malzemelerin başında gelirler.

Cam Kapaklı Yuvarlak Chafing Dish Fiyatları

Cam kapaklı yuvarlak reşo kabı modelleri arasında Ortadoğu model olarak bilinen bir ürün grubu da mevcut. Bu ürünler, askılı ve askısız olmak üzere ikiye ayrılırlar ve tasarımları ile benzerlerinin önüne geçerler. Servis esnasında, estetik bir görünüm sağlayan bu modelleri pek çok yemek çeşidi için kullanabilirsiniz.

Cam kapaklı yuvarlak chafing dish elektrikli çeşitlerinin yanı sıra yakıt ile çalışan modeller de bulunmaktadır. Ürünü kullanacağınız alana göre ısıtma sistemi tercihinizi belirleyebilirsiniz. Cam kapaklı yuvarlak reşo ısıtıcı modellerinin bir kısmı bakırdan da üretilmişlerdir. Otantik ve yerel bir görünüm için tercih edebileceğiniz bu modeller, servis alanına renk katacaktır.

Cam kapaklı yuvarlak Öztiryakiler chafing dish alternatiflerinin ayak dizaynları da çeşitli modellere sahiptir. Boru ayak ve was ayak dışında ayaksız reşo kapları da satışa sunulmaktadır. Ayrıca chafing dishlere uygun yedek cam kaplar da bu kategorinin diğer önemli ürünleridir. Yuvarlak ya da oval formda tasarlanmış olan bu modelleri, tek başına sipariş edebilirsiniz.

Cam kapaklı yuvarlak chafing dish fiyatları son derece makul olmakla beraber, her işletme bütçesine uyacak kadar geniş fiyat aralığında oluşturulmuştur.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.