Deterjan Pompaları

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

Endüstriyel mutfaklarda kullanılan bulaşık makinelerinin özel ihtiyaçları olabilir. Bu ihtiyaçların başında gelen ise bulaşık makinelerine parlatıcı ya da deterjan eklenmesidir. Özel olarak tasarlanan ve pratik kullanım yönüyle ön plana çıkan endüstriyel bulaşık makinesi pompası çeşitlerini sitemizde sizlerin kullanımına sunuyoruz. Bu ürünleri detaylıca inceleyebilir ve kullanmak istediklerinizi hemen satın alabilirsiniz.

220 voltla çalışan dozaj pompası çeşitleri seçkin markalar tarafından üretiliyor. Kompakt tasarımı ise ürün modellerinin çok daha konforlu bir şekilde kullanılmasını sağlıyor. Aynı zamanda deterjan pompaları için de rotanızı sitemize çevirebilir ve bu yüksek kalitede deterjan pompalarını en düşük fiyatlarla satın alanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Sitemizde inceleyebileceğiniz bulaşık makinesi deterjan pompası çeşitleri set alt bulaşık makinesi modelleri ile bir arada kullanıma uygundur. Aynı zamanda giyotin tip bulaşık makinelerinde ya da konvoyörlü makinelerde de rahatlıkla kullanabilir, kimyasal dozaj pompası çeşitlerinin yüksek performansından faydalanabilirsiniz. Endüstriyel mutfaklarda kullanılan bardak yıkama makineleri için de kullanıma uygun olan ürün modelleri hızlı ve kolay bir şekilde makineye entegre edilebilir.

Sanayi tipi bulaşık makinelerinin boyler kazanına giriş için T bağlantısı da kutu içerisinde yer alıyor. Aynı zamanda parlatıcı bidonu ağırlığı, hortumları ve duvar bağlantı aparatları da adresinize ulaşıyor. Böylelikle sanayi tipi bulaşık makinesi deterjan pompası çeşitlerini ya da parlatıcı pompası çeşitlerini dakikalar içerisinde kurabilir, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

6 Bara Kadar Basınca Dayanıklı Deterjan Pompası Çeşitleri Sitemizde!

Daha önce kullandığınız endüstriyel bulaşık makinesi deterjan pompası çeşitlerini unutun! Sitemizde kullanıma sunulan ürün modelleri yüksek mukavemet özelliği sergiliyor olmasıyla da ön plana çıkıyor. 6 bara kadar basınca dayanıklı olan pompa çeşitleri uzun ve sorunsuz bir kullanım şansı tanıyor. Uzun süre yeniden bu ürün modellerini satın almanıza gerek kalmayacak.

Dayanıklı materyaller kullanılarak üretilen ve işçilik kalitesiyle de ön plana çıkan deterjan pompası çeşitleri, dozaj pompası olarak da adlandırılıyor. Çünkü bidon içerisinden istenen dozajda deterjanın alınması için tasarlanıyor. Bu sayede gereksiz deterjan kullanımının önüne geçilebiliyor. Kaliteyi uygun fiyatla buluşturan bu ürün modelleri tükenmeden siz de temin edin.

Endüstriyel mutfaklarda en önemli ihtiyaçlardan biri olan bulaşık makinelerine deterjan, parlatıcı basmak artık çok kolay olacak. Yüksek performansı ve gayet kolay bir şekilde monte edilebiliyor olmasıyla kullanıcılardan tam not almayı başaran bulaşık makinesi dozaj pompası çeşitlerine Mutbex üzerinden sadece tek tıkla ulaşılabiliyor. Üstelik bu ürün modelleri farklı tiplerde sanayi tipi bulaşık makinesi modelleri ile bir arada kullanılabiliyor. Her bir makine modeli için farklı pompa çeşitleri temin etmenize gerek kalmıyor.

Sanayi tipi mutfaklarda temizliğin hızlı ve etkin bir şekilde yapılması için tasarlanan çok amaçlı genel temizlik ürünleri çeşitlerine de göz atabilirsiniz. Aynı zamanda kuruyan ve yanmış olan yağların hızla çözülmesi için özel olarak formüle edilen yağ çözücü çeşitleri de seçenekleriniz arasında mevcut. Bu ihtiyaçlarınızı karşılamak için farklı adreslerde zaman kaybetmeyin, hemen denemek istediğiniz ürünleri de sepetinize ekleyin. Mutfak temizleme kimyasalları, yüzey temizleyiciler, el yıkama temizliği malzemeleri gibi ürün çeşitlerine de bu platformdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Deterjan ve Parlatıcı Çekme Pompası Çeşitlerinde Düşük Fiyat Fırsatı!

Yeni nesil teknolojilerle üretimi gerçekleştirilen ve bu sayede eski modellere nazaran daha sessiz bir çalışma prensibine sahip olan parlatıcı pompası çeşitleri, bu ihtiyacınızı en ekonomik fiyatlarla gidermenizi sağlar. Çünkü sitemizde kullanıma sunulan tüm sanayi tipi mutfak ekipmanlarında olduğu gibi sanayi tipi bulaşık makinası deterjan pompası fiyatı da gayet düşük rakamlardan oluşuyor. Düşük bir bütçe ile ihtiyacınızı karşılamak için sitemize uğramanız yeterli olacaktır.

Aynı zamanda siparişinizi tamamlamadan önce diğer ürün modellerini de hemen gözden geçirebilirsiniz. En düşük dozaj pompası fiyatları ve aynı zamanda cazip ödeme kolaylıkları yıl boyunca Mutbex’te! Bidondan uygun dozajlarda deterjan çekmek için kullanabileceğiniz ürün modelleri için daha yüksek rakamlarla ödeme yapmanız gerekmiyor. Sitemize uğrayın ve seçtiğiniz ürün için hemen siparişinizi oluşturun.

Yüz güldüren ödeme kolaylıklarından faydalanarak siz de siparişinizi iletin. Seçtiğiniz tüm ürün modelleri kısa zamanda dilediğiniz adrese teslim ediliyor. İndirimler, hızlı kargo uygulamaları ve düşük fiyat fırsatları sitemizde sizi karşılıyor. Mutbex farkını siz de keşfedin!

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.