Endüstriyel Mutfak Ekipmanları

Pişirme Ekipmanları

Pişirme Ekipmanları

Sanayi tipi mutfaklarda her türlü pişirme ihtiyacınızı karşılayacak endüstriyel fırınlar, indiksiyonlu ocaklar ve çok daha fazlası...

Buzdolapları ve Buz Makineleri

Buzdolapları ve Buz Makineleri

Restoran, kafe ve barlar için, yiyecek ve içeceklerinizin tüm soğutma ihtiyacını karşılayan buzdolabı ve buz makineleri burada!

Fırınlar

Fırınlar

Mutfağınızda ihtiyaç duyduğunuz tüm endüstriyel fırın modellerini burada bulabilirsiniz.

Çalışma Tezgahları ve Üniteler

Çalışma Tezgahları ve Üniteler

Ergonomik çalışma koşulları sağlayan tasarımlarıyla mutfağınızı tamamlayacağınız çalışma tezgahı ve ünite modellerini bu kategoride bulabilirsiniz.

Yemekleri sıcak bir şekilde sunmak için ihtiyacınız olan tüm sıcak sunum ekipmanlarını bu kategoride bulabilirsiniz.

Isıtmalı tabak taşıma, banket, servis ve bulaşık taşıma arabalarını bu kategoride bulabilirsiniz.

Tekli, çiftli, çoklu, plastik ve paslanmaz çelik seçenekleriyle tepsi taşıma arabaları bu kategoride.

Çöp konteyneri, çöp kovası ve diğer modelleri bu kategoride bulabilirsiniz.

Endüstriyel Mutfak Ekipmanı Seçimi Neden Doğru Yapılmalı?

İşletmenizin ihtiyaç duyduğu endüstriyel mutfak ekipmanlarının (sanayi tipi mutfak) seçimi doğru yapılmalıdır. Doğru marka ve ürün seçimi hem kısa hem de uzun vadede işletmenizin maliyetlerini düşürmektedir. Mutfağınızda ihtiyaç duyulan endüstriyel mutfak malzemelerini doğru seçtiğinizde; üretim kalitenizi, iş devamlılığınızı, çalışan memnuniyetinizi, maliyet kontrolünüzü ve haliyle müşteri memnuniyetinizi doğrudan artırmış olacaksınız.

Endüstriyel mutfak nedir? İşletmelerin gıda hazırlama, pişirme, saklama, servis yapma ve temizliğini sağlaması için; fonksiyenelliğin yanı sıra, uzun ömürlü kullanıma uygun mutfak malzemeleri olarak tanımlanmaktadır. Peki doğru endüstriyel mutfak ekipmanı nasıl seçilmeli? Üretim esnasında mutfak hijyen koşulluna uygun paslanmaz çelik malzeme kullanılmış olması, ulusal ve uluslararası sertifikasyonları ile kalitesini ispatlamış olması tercih sebebidir. Dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli unsur ise satış sonrası hizmetlerin ve yedek parça tedariğinin sunumu ve kalitesidir. Bizden satın aldığınız her ürünün hangi marka tarafından garanti altında olduğu bellidir. Servis ağı listesi de bulunmaktadır.

Bir mutfağın ihtiyaç duyacağı başlıca ürünleri, sağladıkları faydalarla şu şekilde sıralayabiliriz. Hazırlık ekipmanları olarak mikser, el blenderları, et sebze hazırlık makineleri çalışırken mutfağınıza hız katacaktır. Pişirme ekipmaları, kuzine, ocak, fritöz ve fırınlar yüksek ısıda makisimum performans sağladıkları için, dünya mutfağına ait her menüyü işletmenizde sunabilirsiniz. Buzdolapları, derin dondurucu ve teşhir buzdolapları ile et, sebze ve diğer gıda ürünlerini tazeliğini koruyarak saklayabilirsiniz. Çalışma tezgahları ve evyeler çalışma ergomisi sağlarken gıda ve mutfak hijyeninin korunması için dezenfeksiyon sağlarken oksitlenme (paslanma) oluşumuna karşı dayanıklı yapıdalardır.

En kaliteli endüstriyel mutfak markaları olan Öztiryakiler, Unox, Rational, Atalay, KitchenAid, Robot Coupe, Hamilton Beach ve daha yüze yakın markanın binlerce ürününün satışını gerçekleştirmekteyiz. Mutbex Gold üyemiz olarak en ucuz endüstriyel mutfak ekipmanı fiyatlarına işletme üyeliği avantajı ile sahip olabilirsiniz. Her türlü soru ve öneriniz için bizi arayabilirsiniz. Müşterilerimizin ihtiyacına uygun ürünü tercih etmeleri için, destek ekibimiz sürekli hazır ve heyecan ile beklemektedir.

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Mutbex.com’da!

İşletmenizde ihtiyaç duyabileceğiniz en kaliteli ve en kullanışlı endüstriyel mutfak ekipmanları sitemizde sizi bekliyor. Her bir ürünün özenle seçilerek oluşturduğumuz koleksiyonlarımız içerisinde aradığınız tüm ekipman modellerini alternatifleri ile birlikte bulabilirsiniz. Mutfak maliyetlerini düşürmek için özel olarak tasarlanan endüstriyel mutfak ekipmanları tüm beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak! Seçkin markaların ürün modellerini hemen şimdi mercek altına almaya başlayın.


Gıdaları hazırlama, pişirme, saklama, sunma, sergileme gibi tüm aşamalar için kullanıma uygun olan endüstriyel mutfak malzemeleri gayet düşük fiyatlarla sitemizden temin edilebiliyor. Bu benzersiz ürün modellerini satın almak ve uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanmak için gayet düşük bir bütçe ayırmanız yeterli olacak. Çünkü sitemizde tüm yıl boyunca makul fiyat politikası uygulanıyor bu kapsamda fiyatlarımız her daim düşük seviyede tutuluyor.


Ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak üretimi gerçekleştirilen sanayi tipi mutfak malzemeleri için en doğru adrestesiniz. Temizliğinin hijyenik bir şekilde yapılması için özel olarak tasarlanan bu ürün modellerinin büyük bir bölümü paslanmaz çelik gövdeye sahip oluyor. Böylelikle dayanıklılığın yanı sıra hızlı ve kolay temizlenme beklentisini de karşılamayı başarıyor. Sitemizde yer alan ürün modelleri seçkin markalar tarafından en yeni teknolojilerle geliştirilmiş ekipman çeşitleridir.


Mikser, el blenderleri, et sebze hazırlık makineleri, pişirme ekipmanları, kuzine, ocak, fritöz ve fırınlar, buzdolapları, derin dondurucular, buz- kar makineleri, teşhir buzdolapları ve diğer tüm profesyonel mutfak ekipmanları tek bir platformdan; sitemizden temin edilebiliyor. Sizlere zengin bir model seçeneği yelpazesi sunmamız, mutfak için ayırdığınız alanı en verimli şekilde değerlendirmenizi de sağlayacak. Farklı ölçülerde tasarlanan ürün modellerinin kurulumu da kolaylıkla yapılabiliyor. Gayet düşük düzeyde enerji tüketimi sunuyor olması sitemizde yer alan bu ekipman çeşitlerinin büyük bir ilgi görmesini beraberinde getiriyor.

Kafe, Restoranlarınız İçin Profesyonel Mutfak Ekipmanları

Elbette restoran malzemeleri çeşitlerini de unutmadık. Restoranlarda ihtiyaç duyulabilecek tüm malzemeleri eksiksiz bir şekilde temin etmek için sitemizde yer alan bu ürün modellerini gözden geçirmeniz yeterli olacak. Yeni nesil teknolojilerle üretilmesi sayesinde sorunsuz bir şekilde kullanılabilen restoran malzemelerine hemen şimdi sahip olabilirsiniz. İşletmeniz için en uygun olan ekipmanları en düşük fiyatla satın alma şansından siz de faydalanın.


Aynı zamanda cafe ve mutfak malzemeleri çeşitlerini de gözden geçirebilir ürün modellerini birbiriyle kıyaslayabilirsiniz. Farklı markalar tarafından tasarlanan ürünlerin sahip olduğu teknik özellikler de farklı olabiliyor. Dolayısıyla ürünler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak isteyebilirsiniz ve bunun için de üzerine tıklamanız yeterli olacak. Ölçü ve performans bilgilerinin yanı sıra kapasite bilgileri gibi tüm önemli bilgilere en kolay şekilde ulaşabilirsiniz.


Yüz güldüren endüstriyel mutfak ekipmanları fiyatları avantajından faydalanmanız işte bu kadar kolay olacak. Bütçeyi zorlayan yüksek rakamları unutun! Doğru adresten doğru ürünleri satın almanız durumunda ekonomik bir alışveriş yaparak ihtiyaçlarınızı karşılamış olacaksınız.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.