Endüstriyel Mutfak Ekipmanları

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2 3 .... 18 19 20

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları

Endüstriyel mutfak ekipmanları yani sanayi tipi mutfak malzemeleri, otel, bar, cafe ve resturantların mutfak ekipmanı ihtiyaçlarını karşılayan sektöre karşılık gelmektedir. Paslanmaz çelik malzeme kullanılarak işçilik, el emeği ve fabrikasyon harmanıyla üretim gerçekleşmektedir.
Ana bayisi olduğumuz sektörün öncü firması Öztiryakiler firmasıdır. Paslanmaz çelik, dayanıklı tüketim malzemeleri ve sanayi tipine uygunluğu yüksek kalite değerleriyle biz Mutbex.com aracılığıyla sunulmaktadır. 

Endüstriyel Mutfak Nedir ?

Paslanmaz çelikten imal edilerek  kullanıma uygun şekilde endüstriyel mutfak ihtiyaçlarının  projelendirmesinden son kullanım şekline kadar hazırlanmasını sağlayan işletmeye endüstriyel mutfak sanayi sektörü denir.

Fırın mutfağı, Otel mutfağı, Restoran mutfağı, Lokanta mutfağı, Bar mutfağı, Askeri tesis mutfağı, Hastane mutfağı, Pastane mutfağı, Okul mutfağı, Yurt mutfağı, Cafe mutfağı, Catering mutfağı, Dinlenme tesisi mutfağı, Gemi mutfağı, Medikal ürünler vb.


Her Sektöre Hizmet verebilecek Endüstriyel Mutfak Firmaları uzun süre kullanıma uygun olarak kaliteli paslanmaz ürünleri ve Endüstriyel Mutfak Malzemeleriniimal edip satışını yapmaktadır.
 

Endüstriyel mutfak ekipmanları (malzemeleri) fiyatları

 

Mutbex ailesi olarak öztiryakiler ve distribütörlüğündeki firmaların bütün ürünlerini ana bayi olmanın sağladığı yüksek iskontoyla uygun fiyatlara sizlere ulaştımaktayız.
Endüstriyel mutfak ekipmaları fiyatları ve kaliteleri ile değişiklik göstermektedir. Öztiryakiler fiyat olarak uygun kalite standardı yüksek özellikli ürünlerini ana bayisi Mutbex.com sizlere ulaştımaktadır.  

 

Sanayi tipi mutfak cihazları (malzemeleri) fiyatları

 

Sanayi tipi makineler (ekipmanlar), sanayi tipi bulaşık makinası  en uygun fiyat seçenekleriyle Mutbex'de bulabilirsiniz. 
 

En uygun fiyatları mı arıyorsunuz?  

Otel, resturant, cafe, bar, hastane, okul, gemi ve askeriye gibi sanayi tipi mutfak ihtiyaçlarınız için bizden teklif isteyin, sizlere en uygun fiyatları sağlayacağımızı ve sahip olacağınız indirimlerin yanı sıra İstanbul Avrupa yakası için en yaygın ve en büyük yetkili servis ağına sahip Teknika servisin sizlere öncelikli hizmet ayrıcalığına da ulaşmış olursunuz.  

Satın almacı mısınız? 

Mutbex ailesi olarak endüstriyel mutfak ihtiyaçlarınızı çözümü için sizden gelecek talepleri bekliyoruz. Bizi Mutlaka Arayın Tel: (+90 212 361 74 03), sizlerden gelecek her talep için bizler hizmet sunmaya hazırız.  

Kendi Mutfağınızı ne zaman kuruyorsunuz?

Hep hayalinizdi biliyoruz; kendi mekanınızı açmak, kendi mutfağınızda mis kokulu sunumlarla bereketli kazançlar elde etmeniz uzak değil..
Hemen bizi arayın (+90 212 361 74 03) anahtar teslim mutfağınızı kuralım. 

Endüstriyel Mutfak Projenizi Kuruyoruz 

Projelerinizi çizimlerinden başlayıp üretiminden  montajına kadar bütün süreci yönetip denetliyoruz ve  çalışır durumda sizlere teslim ediyoruz.
Aynı zamanda yetkili servis olmamızın  istanbul  için sağladığı satış sonrası hızlı ve çözüm odaklı hizmetimize de erişmiş olacaksınız. 

 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.