Endüstriyel Mutfak Ekipmanları

Pişirme Ekipmanları

Pişirme Ekipmanları

Sanayi tipi mutfaklarda her türlü pişirme ihtiyacınızı karşılayacak endüstriyel fırınlar, indiksiyonlu ocaklar ve çok daha fazlası...

Buzdolapları ve Buz Makineleri

Buzdolapları ve Buz Makineleri

Restoran, kafe ve barlar için, yiyecek ve içeceklerinizin tüm soğutma ihtiyacını karşılayan buzdolabı ve buz makineleri burada!

Fırınlar

Fırınlar

Mutfağınızda ihtiyaç duyduğunuz tüm endüstriyel fırın modellerini burada bulabilirsiniz.

Çalışma Tezgahları ve Üniteler

Çalışma Tezgahları ve Üniteler

Ergonomik çalışma koşulları sağlayan tasarımlarıyla mutfağınızı tamamlayacağınız çalışma tezgahı ve ünite modellerini bu kategoride bulabilirsiniz.

Yemekleri sıcak bir şekilde sunmak için ihtiyacınız olan tüm sıcak sunum ekipmanlarını bu kategoride bulabilirsiniz.

Isıtmalı tabak taşıma, banket, servis ve bulaşık taşıma arabalarını bu kategoride bulabilirsiniz.

Tekli, çiftli, çoklu, plastik ve paslanmaz çelik seçenekleriyle tepsi taşıma arabaları bu kategoride.

Çöp konteyneri, çöp kovası ve diğer modelleri bu kategoride bulabilirsiniz.

Endüstriyel Mutfak Ekipmanı Seçimi Neden Doğru Yapılmalı?

İşletmenizin ihtiyaç duyduğu endüstriyel mutfak ekipmanlarının (sanayi tipi mutfak) seçimi doğru yapılmalıdır. Doğru marka ve ürün seçimi hem kısa hem de uzun vadede işletmenizin maliyetlerini düşürmektedir. Mutfağınızda ihtiyaç duyulan endüstriyel mutfak malzemelerini doğru seçtiğinizde; üretim kalitenizi, iş devamlılığınızı, çalışan memnuniyetinizi, maliyet kontrolünüzü ve haliyle müşteri memnuniyetinizi doğrudan artırmış olacaksınız.

Endüstriyel mutfak nedir? İşletmelerin gıda hazırlama, pişirme, saklama, servis yapma ve temizliğini sağlaması için; fonksiyenelliğin yanı sıra, uzun ömürlü kullanıma uygun mutfak malzemeleri olarak tanımlanmaktadır. Peki doğru endüstriyel mutfak ekipmanı nasıl seçilmeli? Üretim esnasında mutfak hijyen koşulluna uygun paslanmaz çelik malzeme kullanılmış olması, ulusal ve uluslararası sertifikasyonları ile kalitesini ispatlamış olması tercih sebebidir. Dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli unsur ise satış sonrası hizmetlerin ve yedek parça tedariğinin sunumu ve kalitesidir. Bizden satın aldığınız her ürünün hangi marka tarafından garanti altında olduğu bellidir. Servis ağı listesi de bulunmaktadır.

Bir mutfağın ihtiyaç duyacağı başlıca ürünleri, sağladıkları faydalarla şu şekilde sıralayabiliriz. Hazırlık ekipmanları olarak mikser, el blenderları, et sebze hazırlık makineleri çalışırken mutfağınıza hız katacaktır. Pişirme ekipmaları, kuzine, ocak, fritöz ve fırınlar yüksek ısıda makisimum performans sağladıkları için, dünya mutfağına ait her menüyü işletmenizde sunabilirsiniz. Buzdolapları, derin dondurucu ve teşhir buzdolapları ile et, sebze ve diğer gıda ürünlerini tazeliğini koruyarak saklayabilirsiniz. Çalışma tezgahları ve evyeler çalışma ergomisi sağlarken gıda ve mutfak hijyeninin korunması için dezenfeksiyon sağlarken oksitlenme (paslanma) oluşumuna karşı dayanıklı yapıdalardır.

En kaliteli endüstriyel mutfak markaları olan Öztiryakiler, Unox, Rational, Atalay, KitchenAid, Robot Coupe, Hamilton Beach ve daha yüze yakın markanın binlerce ürününün satışını gerçekleştirmekteyiz. Mutbex Gold üyemiz olarak en ucuz endüstriyel mutfak ekipmanı fiyatlarına işletme üyeliği avantajı ile sahip olabilirsiniz. Her türlü soru ve öneriniz için bizi arayabilirsiniz. Müşterilerimizin ihtiyacına uygun ürünü tercih etmeleri için, destek ekibimiz sürekli hazır ve heyecan ile beklemektedir.

Endüstriyel Mutfak

Endüstriyel mutfak ekipmanları yani sanayi tipi mutfak malzemeleri, otel, bar, cafe ve resturant vb. işletmelerin mutfak ekipmanı ihtiyaçlarını karşılayan sektöre karşılık gelmektedir. Endüstriyel mutfak malzemeleri paslanmaz çelik malzeme kullanılarak işçilik, el emeği ve fabrikasyon harmanıyla üretilir. Temel kullanım alanları Cafe, Otel, Restoran, Lokanta, Bar, Pastahane, Fırın, Askeri, Hastane, Okul, Catering olarak sıralanabilir. Temel ekipman grubunu endüstriyel kuzine ve ocaklar, endüstriyel fırınlar, buzdolapları, endüstriyel çalışma tezgahları, endüstriyel mikser ve hazırlık ekipmanları oluşturmaktadır. Avantajlı endüstriyel mutfak ekipmanı fiyatları için Mutbex Gold üyemiz olarak alışverişlerinizi size özel indirimlerle yapabilirsiniz. Endüstriyel mutfak projelerinizi kuruyoruz, çizim ve üretiminden montajına kadar bütün süreci yönetip denetliyoruz ve tüm endüstriyel ekipmanları çalışır durumda sizlere teslim ediyoruz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.