Açık Büfe Servis Dispanserleri

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

Oteller, yemekhaneler ve kafeler başta olmak üzere büyük ölçekli yemek üretimi yapan işletmelerde, kapsamlı ve pratik mutfak ekipmanları kullanılmaktadır. Mutbex, bu alanda edindiği tecrübe ve müşteri güvenilirliği ile mutfak ekipmanları satışında öncü olmayı amaç edinmiştir. İnternet sitesi olan mutbex.com ile tüm yurda satışlarını ulaştıran Mutbex, sanayi tipi mutfakların gereksinim duyduğu ürünlerin tamamını tek çatı altında toplamayı başarmıştır. Garantili ve hızlı satış ağı sayesinde, ihtiyaç duyduğunuz ekipmanlara vakit kaybetmeden sahip olmanızı sağlayan mutbex.com, müşterilerine cazip kargo fırsatlarını da sunmaktadır.

Açık büfe servislerin yoğunlukta olduğu pek çok işletme için diğerlerinden farklı olarak işlevsel ve estetik ürünlere ihtiyaç duyulmaktadır. Özellikleri kahvaltı servisi yapılan yerlerde sıklık ile kullanılan açık büfe servis dispanserleri çok sayıda farklı tasarımın yer aldığı zengin bir kategori olmaktadır. Kullanıcıların kolay bir deneyim ile açık büfeden faydalanmaları için özen ile tasarlanmış olan açık büfe dispanserleri işlevsel dizaynları ile her mekanda keyif ile kullanılıyor.

Açık Büfe Servis Dispanser Modelleri

Açık büfe servis dispanserleri arasında önemli bir yere sahip olan mısır gevreği dispanser modelleri, kahvaltı hizmeti bulunan mekanların sıklık ile tercih ettiği ekipmanlardan olmaktadırlar. Her daim taze kalmaları tercih edilen mısır gevreği çeşitlerinin her biri için farklı tasarımdaki açık büfe dispanserlerinden kullanabilirsiniz. Çok sayıda farklı dizayndan oluşan bu ürün grubunda yer alan corn flakes dispanser modelleri, gevreklerin her zaman taze ve çıtır çıtır kalmalarına olanak sağlar. Kahvaltıların sevilen parçalarından olan mısır gevrekleri için imal edilen ve kullanıcıların severek kullanacağı corn flakes aleti sayesinde açık büfelere hareket gelecek.

Büfe dispanserleri içinde dikkat çekici tasarımları ile öne çıkan bu ürünler, tek hazneli olabildikleri gibi iki ya da üç hazneli de olabilirler. Her hazneye değişik içerikteki mısır gevreklerinden ekleme fırsatı sunan bu özelliği ile corn flakes servis aleti modellerini, işletmenizin hacmine uygun olarak seçebilirsiniz. Akrilik ya da poli karbon gibi dayanıklı malzemeden üretilmiş olan büfe dispanserlerinin, kapasiteleri de birbirlerinden farklıdır. Değişen ebat, yükseklik ve kapasiteye sahip olan büfe servis dispanserleri arasında duvar tipi ürünler de mevcuttur. Yerden tasarruf sağlayan bu duvar tipi ürünler dışında, akrilik standlı ya da ahşap standlı modeller de ilgi toplamaktadır. Standlı mısır gevreği aleti modellerinin bir kısmı dönebilme özelliğine sahiptirler. Yerleştirildikleri zeminde, döndürerek hareket ettirebileceğiniz birden fazla hazneye sahip olan standlı dispanserler, tasarımlarında kullanılan ham maddeler ile birbirinden ayrılırlar.

Çelik aksesuarlara sahip dispanserlerin yanı sıra dekoratif görünüme sahip modeller de bulunmaktadır. Ayrıca renk seçenekleri de sunan bu ürün grubu içinden mekanınızın dekorasyonuna bağlı olarak tercih edebileceğiniz büfe dispanserleri ile açık büfe sunumları daha kolay, pratik ve eğlenceli olacak.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.