Tencereler

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2 3

Sanayi Tipi Çelik Tencereler Mutbex.com’da!

Endüstriyel mutfaklarda kullanıma uygun bir tasarıma sahip olan tencere çeşitlerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Tamamı en kaliteli malzemeler kullanılarak sanayi tipi mutfaklar için hazırlanmış olan tencereler uzun süre problemsiz bir şekilde kullanılabiliyor. Farklı yemek çeşitlerinin hızlı ve kolay bir şekilde pişirilmesi için ihtiyacınız olan bu ürünleri sitemizden temin edebilirsiniz.

3’lü ya da 4'lü set halinde kullanıma sunulan kapaklı tencere modellerini de detaylı bir şekilde gözden geçirebilirsiniz. Mutfağınızda kullanıma uygun olan tasarımları kolaylıkla bulabilmeniz için sizlere geniş bir seçenek yelpazesi sunmaya özen gösteriyoruz. Böylelikle sıklıkla kullandığınız ölçülerde üretilmiş olan tencereleri içerisinde bulabilir, kolaylıkla sipariş işleminizi tamamlayabilirsiniz.

En sık tercih edilen modellerden biri olan Öztiryakiler kapaklı silindirik tencere tasarımları da incelemeniz sizi bekliyor. Öztiryakiler markasının kalitesine tüm detaylarında fark edebileceğiniz bu tencereler sizin için de cazip bir tercih olabilir. Yapmanız gereken sadece sitemizde sizlere sunulan modelleri gözden geçirmek olacak. Ardından kullanmak istedikleriniz için kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

Endüstriyel Tencereleri Uygun Fiyat Avantajıyla Hemen Satın Alın!

İndüksiyonlu olarak dizayn edilen Öztiryakiler tencere modelleri de sıklıkla tercih edilen pişirme ekipmanları arasında yer alıyor. Paslanmaz çelik malzemeden üretildiği için korozyona karşı üst düzey bir mukavemet sergileyebilen bu tencere modellerinin temizliğinin de pratik bir şekilde yapılabildiğini söyleyebiliriz. Set üstü pişirme ekipmanları sitemizden en düşük fiyatlı temin edebileceğiniz ürün gruplarından biridir.

Koleksiyon içerisinde yer alan sanayi tipi tencere modellerinin üzerine tıklamanız durumunda kaç porsiyon kapasiteli olduğu bilgisine ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda ürünlerin ölçü bilgilerine ulaşmak amacıyla da seçtiğiniz tencerelerin üzerine tıklamanız yeterli olacak. Bildiğiniz gibi bu ürünlerin derinlik ölçüleri de birbirinden farklı olabiliyor. Dolayısıyla karar vermeden önce tencerelerin kaç cm derinlikte olduğunu da gözden geçirmenizde fayda var.

Set halinde kullanıma sunulan endüstriyel tencere modelleri üst üste konarak da muhafaza edilebiliyor. Böylelikle minimum oranda yer kaplıyor. Küçük mutfaklar için özel olarak dizayn edilen kullanılmadığında rahatlıkla depolanabilen ürün modelleri de incelemeniz için sitemizde sizi bekliyor. Hızlı bir şekilde ısınarak yemeklerin pişme aşamasının hemen başlamasını sağlayan bu pencereleri düşük fiyatla satın alma fırsatını sakın kaçırmayın.

En kaliteli ve en kullanışlı tencere seti çeşitlerine ulaşmak artık çok kolay olacak. Endüstriyel mutfaklarda kullanıma uygun olan tüm ürünleri yüz güldüren fiyatlarla satın almak istediğinizde rotanızı sitemize çevirmeniz yeterli olacaktır. Yıl boyunca uyguladığınız düşük fiyat politikası kapsamında en uygun rakamlarla alışveriş yapabilir ve seçtiğiniz ürün modellerinin teslimatının kısa zamanda yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.