×
 • Overview
 • Type
 • Material
 • Sytle
 • Ply
 • Design
 • Features
 • 8
 • 9
 • 10
Find the Best Paper Napkins for Your Business Paper napkins allow your customers to clean their hands and face and wipe away any messes. Plus, they're disposable, so you can simply throw them away after use and save on cleanup. We carry paper napkins in several different ply options, so you can find cost-efficient napkins for your cafeteria as well as high-quality products for your catered event. You can also choose from multiple materials, allowing you to find the right softness and price point for your needs. As an added bonus, we have a large selection of designs and colors for you to choose from, so you can find an option that will complement your establishment's or event's decor. To learn more about the differences between these products, explore the tabs above and the filters on the left side of the page.
Ply İçerik
Design İçerik
Features İçerik
8
9
10

Bar Buzdolapları

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2 3 4 5 ... 7

Bar buzdolabı geniş iç hacmi, uzun süre soğutma kapasitesi, paslanmaz çelik gövdesi ile her türlü içeceğin ve malzemenin muhafaza edilmesi için özel olarak üretilmiştir. Özellikle yer kaplaması ve kullanışı kolay olması nedeniyle çokça tercih edilmektedir. Bar buzdolabı A sınıfı enerji teknoloji ile üretilmiş olup doğa dostudur. Tek kapılı slim,4 kapalı ve 8 kapılı modelleri her türlü soğutma ihtiyacına uygundur. Bu buzdolapları bar tipi modeliyle tezgah altı ve cihaz altı olarak kullanılabilmektedir. Bar,cafe,mutfak ve buna benzer birçok alanda kullanılabilecek bar tipi buzdolabı mutbex.com farkıyla satışa sunulmaktadır.

Bar Buzdolabı Özellikleri Nelerdir?

Bar buzdolabı her mekanda kullanıma uygun ve son teknolojik aksamlarla üretilmiştir. Bar buzdolabı ekstra soğutucu özelliği, aşırı buzlanmaya karşı geliştirilmiş yüksek kaliteli rezistansı ile uzun ömürlü bir kullanım sağlamaktadır. Bar buzdolabının öne çıkan özellikleri arasında şunlar yer alır:

 • İçeceklerin aynı ısıda kalmasını sağlayan ve derecesini sabit tutan statik soğutma sistemi
 • Kaliteli paslanmaz çelik malzemeden üretilmesi
 • 4 dijitli, renkli ve geniş ekranı ile kolay kullanım özelliği
 • HACCP dijital termometresi sayesinde -2 ile +8 arasında içeceklerin muhafaza edilmesi
 • Noktasal gösterim ve parametre kopyalama anahtarı
 • Darbelerden etkilenmeyen kalın cam ve kalın plastik malzeme
 • Geniş iç hacmi ile fazla ürün soğutma kapasitesi
 • Yüksek ayarlanabilir ayakları ile her yere uyum sağlama özelliği
 • Dahili LED aydınlatması
 • Çevreye dost geri dönüştürülebilir malzemelerden üretilmesi

Bar Buzdolabı Çeşitleri Nelerdir?

Bar buzdolapları içecek soğutma, şişe soğutma, şarap ve puro saklama gibi kullanım alanlarına göre farklı boyut, tarz ve özellikte üretilmiştir. Bar buzdolabı birçok mekan için kapasitesi, ölçüsü ve uzun süreli kullanımı açısından son derece uygundur. Hacmi, büyüklüğü ve kullanım şekillerine göre bar buzdolabı çeşitlerini şu şekilde sıralayabiliriz:

Cihaz Altı Bar Buzdolabı

Cihaz altı bar buzdolabı 4 çekmeceli, derin dondurucu kapı ve ağızlarında donmaya karşı rezistans sistemi ile içeceklerin uzun süre saklanmasını sağlar. Ayrıca otomatik defrost suyu buharlaştırma kabı ayarlanabilir raf ve ayakları her alanda büyük kolaylık sağlar. 50 mm izolasyon kalınlığı ve paslanmaz çelik malzemeden üretilmesi de cihaz altı bar buzdolabı modelinin ön plana çıkan özellikleri arasındadır. Ayrıca çift kapılı, Gn tipi,6 çekmeceli,3 çekmeceli, 8 çekmeceli bar dolabı modelleri de içeceklerin bozulmadan kendi ısılarını koruyarak saklanmasını sağlar.

Sürgülü Kapılı Bar Buzdolabı

En çok tercih edilen bar buzdolabı modellerinden biri de sürgülü kapı bar buzdolabı modelidir. Kolay açılır kapanır sürgülü sistemi içeceklerin ortam ısısının bozulmadan alınmasını sağlar. 350 watt’lık enerji gücü ve 320 litrelik kapasitesi ile birçok işletme tarafından kullanılmaktadır. 2 ve 3 sürgülü kaplı olması nedeniyle içeceklere rahatça ulaşım imkanı verir. Sürgülü bar buzdolabı ekonomik fiyat avantajları ile bütçe dostu bir bar buzdolabıdır.

La Sommeliere Şarap Dolabı

La Sommeliere şarap dolabı 6 adet kayın ağacı rafı, elektronik raf, kapı üzerinde gösterge paneli ile şarapların enfes tadında kalmasını sağlar. Şarap dolabı çift sıcaklık bölmesi, kolay servis edilme bölümleri ile birçok şarabın dengesini ve ısısını koruyarak muhafaza eder. Siyah cam çerçeveli kapı paneli ve gizli rafları da bu dolabın en çok tercih edilen şarap dolabı olmasının nedenleri arasındadır.

La Sommeliere Yıllandırma Şarap Dolabı

La Sommeliere yıllandırma şarap dolabı maksimum 149 şişe kapasitesi ile 100 yıllık enfes şarapları ısısını koruyarak saklamaya olanak verir. Çok biçimli metal rafları ve aktif karbon filtresi en iyi şarap dolabı olmasını sağlayan özelliklerinden birkaçıdır.

Şişe Soğutucu Bar Dolabı

Şişe soğutucu dolap tek kapılı,2 kapılı ve 3 kapılı özellikleri ile maksimum sayıda şişe muhafaza eder. Ayrıca ısıyı aynı ayarda tutma özelliği ile iyi bir şişe soğutucu vazifesi görür. 458 litreye kadar geniş iç hacme sahiptir.

Puro Saklama Dolabı

Puro dolabı maksimum 200 puro saklama kapasitesine sahiptir. Dijital sıcaklık ve nem ölçer göstergesi puroların hangi sıcaklıkta olduğu konusunda bilgi verir. Dahili LED aydınlatması ve 3 adet ahşap raf bu dolabın öne çıkan özellikleri arasındadır.

Bar Buzdolabı Fiyatları

Bar buzdolabı fiyatları endüstriyel bar buzdolabı ve sanayi tipi bar buzdolabı olarak farklı ölçü ve kapasitelere fiyatlandırılmıştır. Bar buzdolabı fiyatları hakkında detaylı bilgi almak, bar buzdolaplarını yakından incelemek ve buzdolapların diğer özellikleri ile ilgili bilgi edinmek için mutbex.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.