Termoboxlar

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2

Termobox

Öztiryakiler marka Termoboxlar, hertürlü gıda ürününü saklama ve taşımaya uygun tasarlanmıştır. Yemek, Çorba termoboxları gıdaların sıcaklıklarını korur ve hijyenik sunumlar yapmanızı sağlar. Termoboxlar yada Termotranslar ısı yalıtımlı taşıma kaplarıdır ve başlıca kullanım alanları; otel, restaurant, pastane, catering, hastane ve ordu yemekhaneleri gibi sıcak soğuk yemek servisleri yapılan bütün işletmelerde kullanılabilinirler. 
Öztiryakiler Ana Bayisi olarak biz Mutbex.com sizlere başka yerde bulamayacağınız iskontolu fiyat avantajlarını sunmaktayız. Sorularınız için bize 0212 361 74 03 no'lu telefonu arayabilir yada info@mutbex.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Termobox Modelleri ve Fiyatları

Öztiryakiler Termobox(Thermotrans) Modellerini ve fiyatlarını sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz.Soru ve Önerileriniz için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz. Termoboxlar için En ucuz fiyatları ve En uygun ödeme koşullarını sağlıyoruz, çünkü Öztiryakiler Ana bayisiolmanın sağladığı yüksek iskonto avantajlarını siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Tüm Termobox çeşitlerini kargo ile kapınıza ulaştırıyoruz.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.