Bar Ekipmanları

Bar Blender ve Mikserleri

Bar Blenderları ve Bar Mikserleri

Bar kullanımına uygun bar blenderları ve bar mikserlerini bu kategoride bulabilirsiniz.

2 KATEGORİ

Meyve Sıkma Makineleri

Meyve Sıkma Makineleri

Bar kullanımına uygun meyve sıkma ihtiyacını karşılayacak meyve sıkma makineleri ve aletleri bu kategoride.

Buz Servis Gereçleri

Buz Servis Gereçleri

Bar kullanımına uygun soğuk içecek hazırlamaya yardımcı buz kırma makineleri, buz kovaları ve kürekleri, buz maşaları ve buz kıracaklarını bu kategoride bulabilirsiniz.

Soğuk İçecek Servis Ekipmanları

Soğuk İçecek Servis Ekipmanları

Bar kullanımına uygun meyve suyu soğutucuları, slush makineleri, şişe soğutucular ve fazlasını bu kategoride bulabilirsiniz.

Sıcak İçecek Servis Ekipmanları

Sıcak İçecek Servis Ekipmanları

Bar kullanımına uygun sıcak su otomatları, termoslar, sıcak servis termoboxları ve fazlasını bu kategoride bulabilirsiniz.

Çay Makineleri

Çay Makineleri

Bar kullanımına uygun çay kazanları ve çay makinelerimizi bu kategoride bulabilirsiniz.

Bar Malzemeleri

Bar ve Barmen'lik adına aradığınız tüm ürünler Mutbex.com güvencesiyle kapınıza ulaştıryoruz.Bir bar için ihtiyaç duyulan bütün dayanıklı malzemeleri sunuyoruz,özellikle bar gibi hijyen kuralların da dikkatli olması gereken işletmeler de; paslanmaz çelik gibi sağlıklı malzemeler ile servislerin sağlanması gerekiyor.Başlıca bar rünleri olarak bar blenderları (mikserleri),buz kovaları,buz kürekleri,içki kovaları,kokteyl karışıtırcıları yer almaktadır.

Bar Malzemeleri Fiyatları

En kaliteli bar malzemelerini en ucuz fiyatlara bulabileceğiniz tek yer Mutbex.com. Bütün ürün gruplarımız Öztiryakiler markasının üreticiliğini yada tedarikiliği yaptığı ekipmanlardan oluşmaktadır.Tüm bar malzemeleri Öztiryakiler markasın iki yıl yetkili servis garantisi altındadır.Öztiryakiler markasının ana bayisi olmanın avantajlarını fiyatlarımıza doğrudan yansıtmaktayız, en düşük fiyatlara bulabileceğiniz Hamilton Beach,Santos ve Öztiryakiler marka bar malzemelerini tüm Türkiye'ye kargo ile kapınıza ulaştırıyoruz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.