Bar Ekipmanları

Bar Blender ve Mikserleri

Bar Blenderları ve Bar Mikserleri

Bar kullanımına uygun bar blenderları ve bar mikserlerini bu kategoride bulabilirsiniz.

2 KATEGORİ

Meyve Sıkma Makineleri

Meyve Sıkma Makineleri

Bar kullanımına uygun meyve sıkma ihtiyacını karşılayacak meyve sıkma makineleri ve aletleri bu kategoride.

Buz Servis Gereçleri

Buz Servis Gereçleri

Bar kullanımına uygun soğuk içecek hazırlamaya yardımcı buz kırma makineleri, buz kovaları ve kürekleri, buz maşaları ve buz kıracaklarını bu kategoride bulabilirsiniz.

Soğuk İçecek Servis Ekipmanları

Soğuk İçecek Servis Ekipmanları

Bar kullanımına uygun meyve suyu soğutucuları, slush makineleri, şişe soğutucular ve fazlasını bu kategoride bulabilirsiniz.

Sıcak İçecek Servis Ekipmanları

Sıcak İçecek Servis Ekipmanları

Bar kullanımına uygun sıcak su otomatları, termoslar, sıcak servis termoboxları ve fazlasını bu kategoride bulabilirsiniz.

Çay Makineleri

Çay Makineleri

Bar kullanımına uygun çay kazanları ve çay makinelerimizi bu kategoride bulabilirsiniz.

Bar Malzemeleri

Bar ve Barmenlik adına aradığınız tüm ürünler Mutbex.com güvencesiyle kapınıza ulaştıryoruz.Bir bar için ihtiyaç duyulan bütün dayanıklı malzemeleri sunuyoruz,özellikle bar gibi hijyen kuralların da dikkatli olması gereken işletmeler de; paslanmaz çelik gibi sağlıklı malzemeler ile servislerin sağlanması gerekiyor.Başlıca bar rünleri olarak bar blenderları (mikserleri),buz kovaları,buz kürekleri,içki kovaları,kokteyl karışıtırcıları yer almaktadır.

Bar Malzemeleri Fiyatları

En kaliteli bar malzemelerini en ucuz fiyatlara bulabileceğiniz tek yer Mutbex.com. Bütün ürün gruplarımız Öztiryakilermarkasının üreticiliğini yada tedarikiliği yaptığı ekipmanlardan oluşmaktadır.Tüm bar malzemeleri Öztiryakiler markasın iki yıl yetkili servis garantisi altındadır.Öztiryakiler markasının ana bayisi olmanın avantajlarını fiyatlarımıza doğrudan yansıtmaktayız, en düşük fiyatlara bulabileceğiniz Hamilton Beach,Santos ve Öztiryakiler marka bar malzemelerini tüm Türkiye'ye kargo ile kapınıza ulaştırıyoruz.

Yüksek Kalite Bar Ekipmanları Mutbex.com'da!

Bar malzemeleri, işletmelerin bar kısımlarında bütün hazırlığın ve sunumun çıkardığı bir alandır. Sitemiz üzerinden bar mikser çeşitleri, slush makinesi, meyve sıkma presi, buz kıracağı, buz maşası, portakal sıkma makinesi modelleri, buz küreği, çay makineleri, endüstriyel blender modellerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bunların yanı sıra bar için gereksinim duyulan en önemli şeylerin başında tabi ki sıcak ve soğuk içecekler yer almaktadır. Bu yüzden sıcak içecekler için, kettle, filtre kahve makinesi, içecek termosu, sıcak su dispanseri, sıcak su otomatı, paslanmaz çelik pot, termos çeşitleri gibi bar malzemeleri modelleri arasından gereksinim duyduklarınızı sitemiz üzerinden en uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

Bar ekipmanları, bar içerisinde gerek kokteyllerin gerekse sıcak içeceklerin hazırlanmasına olanak sağlayan bütün ürün çeşitlerini ifade etmektedir. Özellikle de bar ekipmanları denildiği zaman; kahve yapım araçlarından, kokteyl hazırlama malzemelerine kadar Mutbex.cbar om sitesi üzerinden bütün bar ekipmanlarına kolayca ulaşma fırsatınız mevcuttur. Bu kapsama tercih edebileceğiniz en önemli ürünler ise; blender modelleri, buz kırma makinesi, meyve suyu soğutucuları, çay ve kahve için sıcak su otomatları, paslanmaz çaydanlıklar, slush makineleri, çay kazanları, bar mikserleri, meyve suyu ve süt dispanserleri yer almaktadır.

Bunların yanı sıra sitemiz üzerinden; paslanmaz çelik ürünler, buz servis gereçleri, içecek hazırlama ekipmanları gibi farklı ürün çeşitlerine de göz atabilirsiniz. İşletmenizde kullanılacak olan ekipmanların hepsi muhakkak fonksiyonel, amaca hizmet eden ve kullanımının kolay ve pratik olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu yönde seçeceğiniz ürün çeşitleri işinizi daha da kolaylaştıracaktır. Bu etmenin yanı sıra ise uzun süre kullanım fırsatını da muhakkak sizlere sunması gerekmektedir. Satış sonrası servis desteği, bu gibi endüstriyel tarz ürünler için sağlamlık bakımından da önem taşıyan etmenleri ifade etmektedir. Kahve makinesinden, katı meyve sıkacağı çeşitlerine kadar kullanabileceğiniz bütün ekipmanların kalite açısından yeterli olması da en önemli konular arasında yer almaktadır. Farklı bar işletmeleri için özellikle tam otomatik kahve makineleri, fitre kahve makineleri ya da süt dispanseri ekipmanları da kullanması gerekli olabilmektedir.

Endüstriyel Bar Malzemelerini ve Daha Fazlasını Uygun Fiyat ve Hızlı Kargo Avantajlarıyla Online Satın Alın!

Bar işletmeniz için aradığınız ve ihtiyacınız olan bütün ürünler Mutbex.com güvencesi ile kapınıza kadar gelmektedir. Bir bar için en gerekli olan tün sağlam ekipmanları sizlere sunuyoruz. Özellikle var gibi temizlik kurallarına çok daha dikkatli olunması gereken işletmelerde; paslanmaz çelik gibi sağlıklı materyaller ile servislerin yapılması gerekmektedir. Bar ürünleri arasında başlıca olanları; bar blender çeşitleri, buz kovası, buz kürekleri, içki kovaları, slush makineleri, kokteyl hazırlama gereçleri yer almaktadır.

En kaliteli ve en dayanıklı var ekipmanlarına en uygun fiyatlar ile sahip olabileceğiniz yer adres Mutbex.com. Tüm ürün çeşitlerimiz Öztiryakiler markasının imalatını ya da tedarikliğini yaptığı malzemelerden oluşmaktadır. Bütün bar ekipmanları Öztiryakiler markasının iki yıl yetkili servis garantisi kapsamındadır. Öztiryakiler firmasının ana bayisi olmanın fırsatlarını fiyatlarımıza da direkt olarak yansıtıyoruz. En uygun fiyatlara sahip olabileceğiniz Hamilton, Beach, Santos ve Öztiryakiler marka bar ürünlerini Türkiye’nin her bir yanına gerçekleştirdiğimiz kargo ile kapınıza kadar getiriyoruz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.