Fırın Temizleme Kimyasalları

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

Endüstriyel Fırın Temizleme Kimyasalları Mutbex.com’da!

Endüstriyel mutfaklarda kullanım için özel olarak formüle edilen fırın temizleme kimyasalları sitemizde incelemeniz için sizi bekliyor. En zorlu yağ lekelerinde bile üstün performans sunabilen bu ürün modelleri temizlik çalışmasının hızlı ve kolay bir şekilde tamamlanmasını sağlıyor. Güvenilir markalar tarafından üretimi gerçekleştirilen fırın deterjanı çeşitlerini hemen şimdi incelemeye başlayın.

 

Izgara çeşitlerinde kullanıma da uygun olan fırın deterjanı çeşitleri yanmış ya da donmuş yağlar üzerinde oldukça etkilidir. Oldukça güçlü bir formüle sahip olması nedeniyle az miktarda kullanım yağların kısa zamanda çözülmesi için yeterli olabiliyor. Böylelikle fırın başta olmak üzere ızgara ve ocakların temizliğinin pratik bir şekilde yapılabilmesi de mümkün hale geliyor.

 

Dilerseniz tercihinizi Rational tablet deterjan yönünde kullanabilirsiniz. Bir kova içerisinde 100 adet kullanıma hazır tablet deterjanın yer aldığı bu ürün en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Aynı zamanda seçenekleriniz arasında marka tarafından üretimi gerçekleştirilen parlatıcı tablet çeşitleri de yer alıyor. Pişirme ekipmanlarının çok daha temiz ve parlak bir görünüm sergilenmesi için bu ürünleri tercih edebilirsiniz.

Öztiryakiler ve Rational Marka Fırın Temizleme Kimyasallarını Hemen Satın Alın!

Endüstriyel mutfaklarda en sık kullanılan malzemelerden biri olan fırın yağ sökücü çeşitlerini de seçenekleriniz arasına ekledik. Kalıplaşmış olan yağ ve kirlerin temizliğinde üstün performans sergileyebilen bu ürünler düşük fiyat avantajını sunuyor olması ile de ön plana çıkıyor. Tercihinizi 5 litre olarak kullanıma sunulan yağ çözücü çeşitlerinden yana yapabilirsiniz.

 

En sık tercih edilen ürünlerden biri olan Öztiryakiler yağ sökücü çeşitlerine de göz atmayı sakın unutmayın. Dik yüzeylerde mükemmel bir tutunma sağlayabilen ve bu sayede pişirme ekipmanlarının tüm alanlarında rahatlıkla kullanılabilen yağ çözücü çeşitlerini sitemizde her yönüyle mercek altına alabilirsiniz. Sıradan bir kimyasal temizleyici kullanmak yerine bu ürünleri tercih etmeniz çok daha ekonomik bir seçim olacaktır.

 

Sanayi tipi mutfaklarda sıklıkla kullanılan paslanmaz çelik yüzeylerin temizliğine uygun ürünleri de unutmadık! Sitemizden paslanmaz çelik temizleyici çeşitlerini de minimum fiyatlarla satın alabilir ve çok uzun süre kullanabilirsiniz. Düşük fiyatlar ve yüz güldüren ödeme kolaylıkları eşliğinde alışveriş yapın, siz de karlı çıkın!

 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.