Fonksiyonel Fırınlar

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

15 yıllık sektörel tecrübesiyle hem modern hem de kaliteli endüstriyel mutfak ekipmanları mutbex.com'da sizleri bekliyor. Fonksiyonel fırınlar çeşitli şekillerde bulunmaktadır ve birçok pişirme türünü bir arada bulundurmaktadır. Fırınlarda bulunan alt- üst ısıtma sistemleri ve fanlar pişirme sırasında daha iyi sonuçlar almanıza yardımcı olabilir. Fırınlarda alt+ üst+ fan, alt+ fan, üst+ fan, sadece üst ısınması gibi seçenekler bulunmaktadır. Yiyeceklerin pişirilmesinde en uygun programlar sayesinde maksimum verim elde edebilirsiniz.

Fonksiyonel fırınlar sayesinde farklı pişirme türleri bulabilirsiniz. Fırınlarda bulunan alt+ üst+ fan, alt+ fan, üst+ fan, sadece üst ısınma sistemleri isterseniz evinizin mutfağında isterseniz restoran ve kafe gibi işletmelerde kolaylıkla kullanılabilir.

Çok fonksiyonlu fırın sistemleri hem geniş kapasiteleri hem de kaliteli yapıları sayesinde özellikle geniş mutfaklar, restoran, otel ve iş yerleri için oldukça iyi bir tercihtir. Uzun yıllar boyunca kullanılma imkânı sunulurken genellikle paslanmaz çelik malzemeler ve sıcaklık kontrolü için havalandırma sistem, bulunmaktadır. Fırınlarda bulunan kızak sistemleri genellikle farklı pişirme seviyelerine olanak sağlamaktadır.

Fonksiyonlu fırınlar genellikle büyük çaplı restoran ve otel mutfaklarında tercih edilmektedir. Otellerde kullanılan bu ürünler 15 yıldan beri sektördeki tecrübesiyle mutbex.com'da sizleri bekliyor. Sizler için özenle seçilen endüstriyel fonksiyonlu fırınlar sayesinde misafirleriniz için lezzetli yemekleri kolaylıkla hazırlayabilirsiniz.

Fonksiyonlu Fırın Modelleri

Yiyeceklerin sağlıklı bir şekilde kalmasını sağlayan özel fırın yapıları sayesinde siz de fırını kullanmanın keyfini çıkartabilirsiniz. Tüm çalışanlarının işin mutfağında pişerek edindikleri tecrübe sayesinde A kalite hizmet alabilirsiniz. Teknik anlamda oldukça donanımlı olan ekibi sayesinde hem birbirinden kaliteli hizmetleri bir arada alabilirsiniz. Sektördeki büyük bir eksikliği gideren firmamız internet üzerinden yapılan satışlarla Türkiye’nin her yerine multi-fonksiyonel fırın hizmetini sağlamaktadır.

Sadece endüstriyel mutfak ekipmanları üzerine hizmet veren mutbex.com sizler için en iyi ürünleri bir araya getirmektedir. Mutbex.com'da aradığınız ürünleri kolayca bulabilmeniz için filtreleme yöntemi bulunmaktadır. Ayrıca başka yerde bulamayacağınız özel avantajlı fiyatlar, güncel bilgiler ve en teknolojik ürünler, farklı tedarikçilerden, farklı fiyatlar bulabileceğiniz sistem ayrıca Öztiryakiler markasına ait ürünler için yetkili servis hizmetleri verilmektedir. Sunulan her ürünün detayları ve özellikleri ekibimiz tarafından bilinmektedir ve genellikle müşterilerin tüm sorunları kısa sürece çözülmektedir. Mutbex’in ‘Fonksiyonel Fırın’ kategorisinde kolayca bulabileceğiniz fırınlar ile siz de profesyonel mutfakların vazgeçilmezi fırınları kaliteli ve uygun fiyata almanın keyfini çıkartabilirsiniz. Siz de en güzel fırın ve diğer endistüriyel mutfak ürünleri için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.