Maşalar

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2 3 4

İnce Mutfak Maşası Çeşitleri

Mutfaklarda sıkça kullanılmakta olan maşalar, sitemizde birçok farklı çeşitte hizmetinize sunulmaktadır. Yüksek ısı kıllanılan işlemlerde pişirilen yemeklerin tutulmasında kullanılan maşaların bu ısı seviyesine karşı dayanıklı olması beklenmektedir. Maşalar mutfak içerisinde ya da servis sırasında herhangi bir kazaya sebep olmaması için pratik ve kullanışlı bir formda tasarlanmaktadır. Örneğin sitemizde uygun fiyatlı maşalar arasında yer alan Epinox Silikon Barbekü Maşası, mutfak maşası kategorisinde en çok satılan ürünler arasında yer almaktadır. Isıya karşı dayanıklı oluşu, yüksek direnci, 25 santim boyu, paslanmaz çelik yapısı ve silikon tutma yeri ile harika bir kullanıma sahiptir. İnce mutfak maşası da şık tasarımları ve kolay kullanımları ile tercih edilmektedir. Bir diğer farklı tasarım da makas formundaki servis maşalarıdır. Uç kısımları da spatula şeklinde olan bu makaslar oldukça dayanıklı ve kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Ayrıca bu ürün bakır rengi ile diğer maşalardan ayrılmaktadır.

Küçük maşalar arasından hem bütçenize hem de zevkinize hitap edebilecek maşaları kolayca seçebilirsiniz. Sitemizde yer alan birbirinden kaliteli maşalar sayesinde yaptığınız alışverişten pişman olmazsınız.

Kaliteli Mutfak Maşaları

Mutfak maşalarında aranan kalite, diğer tüm ürünlerde olduğu gibi yapılmış olduğu materyal ile doğrudan ilgilidir. Endüstriyel mutfaklardan diğerler tüm mutfaklara varıncaya kadar büyük bir ihtiyaç olan mutfak maşası tutacak amaçlı kullanılmakta olan ürünlerdendir. Bu ürünler iki kısma ayrılmaktadır.

Birinci ve güvenliğiniz için de en önemli kısmı sap kısmıdır. Mutfak maşalarında bu kısmın kalitesiz olması ısı geçirgenliğine sebep olabilmektedir. Böyle bir durumda ise eliniz yanabilir ya da ısı sebebi ile maşayı tehlikeli bir alana düşürebilir ve daha çok zarar görebilirsiniz. Bu tarz durumlarla karşılaşmamak adına sitemizde yer alan silikon saplı ince uçlu mutfak maşası modellerini inceleyebilirsiniz.

Mutfak maşalarında ikinci önemli kısım ise maşaların yüksek ısı ile temas eden kısımlarıdır. Bu kısımlar besinle doğrudan temas halinde olduğundan paslanmaz malzemelerden üretilmiş olması sağlık açısından büyük önem taşımaktadır. Silikon mutfak maşası ürünlerinin neredeyse tamamı paslanmaz çelik malzemelerden yapılmaktadır. Epinox Makas Maşaları da kaliteli malzemeden üretilmiş olan maşalardandır. Sitemizde yer alan bu ürün, pratik kullanımı ve altın renkli şık tasarımı ile çok sevilmektedir.

Kullanışlı Maşa Modelleri

Endüstriyel mutfak maşası kategorisini incelediğinizde kullanışlı sağlam maşalardan hoş tasarımlı servis ürünlerine varıncaya kadar birçok farklı çeşit görmeniz mümkündür. Özellikle makas formundaki maşalar kolay bir tutuş tarzına sahip olduğundan yaygın olarak tercih edilen maşalar arasındadır. Mutfak büfe maşası ürünlerine bakıldığında yoğun yağ içerisinde kızartılan besinleri tutmak için tasarlanmış maşalar bulunmaktadır. Bu maşalar da diğerlerinde olduğu gibi silikon tutma kısmına sahip olmasının yanı sıra delikli bir uç kısmı da vardır. Bu sayede yağ içerisinde kızaran besinleri alırken yağdan kolayca süzerek çıkarabilirsiniz. Sitemiz üzerinde yer alan bu maşalardan sipariş vermek için tek yapmanız gereken, sizin için en kullanışlı ürünü sepetinize eklemektir. Ardından güven içerisinde kolayca yapacağınız ödeme işlemleri ile siparişiniz tamamlanır. Böylece en kısa zamanda siparişinizi teslim alabilirsiniz. Siparişlerinizle ilgili yaşadığınız herhangi bir sorunda sitemiz üzerinden bizlerle iletişime geçebilir ve bu problemi rahatça çözebilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.