Sürahiler

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

En Kaliteli Sürahi Çeşitleri Mutbex.com'da!

Evlerden farklı olarak yemek yapılan büyük işletmelerde, donanımlı ve sağlam ürünler kullanmak işlerin daha profesyonel şekilde ilerlemesini sağlar. Çeşitli ürün destekleri sayesinde sanayi tipi mutfaklarda, hız ve pratiklik üst düzeye çıkmıştır. Bu alandaki deneyimini, en iyi markalar ile yaptığı satışlarla kanıtlayan Mutbex, İstanbul merkezli satış ağını tüm Türkiye’ye ulaştırmayı başarmıştır. Kurmuş olduğu mutbex.com ile endüstriyel mutfakların tüm ihtiyaçlarını tek çatı altında toplayan firma, kargo fırsatı ile siparişlerinizi kısa sürede kapınıza kadar teslim ediyor. Endüstriyel mutfak ürünleri arasında işlerinizi kolaylaştıracak onlarca farklı kategoriden, yüzlerce model ürünü bulabilirsiniz.

Yemek sektöründe, sıklık ile kullanılan sürahiler üretildikleri farklı malzemeler ve sahip oldukları özellikler ile birbirlerinden ayrılırlar. Üstelik sürahiler, yalnızca büyük ölçekli yemek işletmelerinde değil, evlerde de oldukça sık tercih edilen bir mutfak ekipmanıdır. Su servisinin yanı sıra çeşitli meşrubatlar için de kullanabileceğiniz sürahi modelleri sofralara da şıklık katacaklar. Misafirlerinize sunduğunuz içecekleri, hijyenik bir şekilde muhafaza eden ürünler, farklı litre aralıklarında üretilmişlerdir. Bu sayede, isterseniz birden fazla sürahi siparişi oluşturabilir ve her yoğunluk için uygun bir ürüne sahip olma şansını yakalayabilirsiniz. Sürahi çeşitleri içinde paslanmaz çelik mamul, dayanıklı ve uzun kullanım ömrüne sahip modellere de yer verilir. Darbelere ve kırılmaya karşı olan direncinin yanı sıra paslanmaz çelikten üretildiği için temizleme konusunda da büyük kolaylık sağlar.

Cam Sürahi Modelleri

Sürahi kategorisinin en gözde ürünlerinden olan cam sürahiler estetik tasarımları ile servislere modern bir dokunuş katıyorlar. Dayanıklı cam malzemeden imal edilen ürünler, servis sırasında güvenli bir kullanım sunuyor. Özenli sofralara yakışacak olan cam sürahi çeşitleri her zevke uygun tasarımlara sahip. Cam sürahilerin bir kısmı kapaksız modellerde üretilmiş olup, kapaklı cam sürahi çeşitleri de bu kategorinin öne çıkan ürünleri arasında yer almaktadır.

Cam sürahi modelleri kurşunsuz ve sağlam camdan imal edildikleri için uzun yıllar keyif ile sofralarınıza dahil edeceğiniz ürünlere sahip olabilirsiniz. Bu modellerin bir kısmı bardakli sürahi olarak satışa sunulmuşlardır. Evlerde daha pratik bir kullanım sunan bardaklı sürahi modellerini, evinizin her köşesinde su ihtiyacınız için kullanabilirsiniz.

Su Canlandırıcı Sürahi Modelleri

İçine konulan suyun, enerjisini yükselttiği kanıtlanmış olan v su canlandırıcı sürahi olarak bilinen modeller de son yıllarda büyük ilgi görmektedirler. Tamamen el işçiliği ile üretilen bu ürünlerde, suyun daha hoş ve taze bir tat verdiği bilinmektedir. Tasarımında kullanılan özel teknikler ile Alladin surahi tüm bu özellikleri en iyi şekli ile yansıtır. Farklı litre seçeneklerini bünyesinde barındıran Alladin sürahi modellerinin bir bölümü, bardaklı alternatifler de sunmaktadır.

Cam sürahi modellerinin en favori ürünlerinden olan canlandırıcı karaf ve sürahiler, estetik bir el işçiliği ile üretildikleri için evlerinize ve işletmenize renk getirecekler. Üstün kalite anlayışlarına rağmen, her bütçeye uyan cam sürahi fiyatları ile yenilikçi bir ürüne sahip olacaksınız.

Dilediğiniz model ve kapasiteye sahip olan çeşitli sürahi modellerinin özelliklerini detaylıca inceledikten sonra, en kullanışlı olduğunu düşündüğünüz bir tanesini sipariş edebilirsiniz. Makul sürahi fiyatları sayesinde, mutfağınızın en gerekli ve işlevsel ekipmanlarından birini en uygun fiyatlarla satın almış olacaksınız.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.