Soğutmasız Kıyma Makineleri

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2 3

Sanayi Tipi Soğutmasız Kıyma Makine Modelleri Mutbex.com’da!

Yiyecek sektöründe görev alan her meslek dalı kendi içerisinde ortalama bir alet kullanımına sahiptir. Et ürünlerinin toptan ya da perakende satışlarında hizmet veren işletmecilerin en çok kullandığı ekipmanlardan bir tanesi de sanayi tipi soğutmasız kıyma makinesi ürünleridir. Kasap ve et restoranları en başta olmak üzere, kıyma ve kıyma gibi ürünlerin satışı için gerek duyulan bu makineler farklı özelliklere göre gruplandırılır. Hem maliyet hem de performans bakımından tasarruf sağlayan paslanmaz kıyma makinesi kullanımı, son zamanlarda son derece popüler olmaya başlamıştır. Farklı pek çok işleve sahip olabilen bu makinelerin seçim süreci son derece önemlidir. İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun olan ekipmanlara kolaylıkla ulaşabilmek için Mutbex.com internet mağazası üzerinden yapacağınız araştırmalar ile endüstriyel soğutmasız kıyma makinası fiyatları ve özellikleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu makineler, çoğunluk olarak krom kaplama kafa ve paslanmaz çelik gövde yapısında sahip olarak imal edilir. Bu özelliğe sahip olması ile de uzun ömürlü kullanıma imkan sağlar. Kafa kısımları inox, yekpare ve çıkma kafalı kıyma makinesi gibi modellere sahiptir. Monofaze ya da trifaze beslenme voltajları ile çalışan Mateka soğutmasız kıyma makinesi modelleri en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Pek çoğunda, ileri ve geri çalıştırma, el koruma, et itme tokmağı gibi parçalar yer almaktadır. Kapasitelere göre farklılık gösteren modeller, kullanılacağı yer ve yoğunluğa göre değişen ölçüleri ile her ihtiyaca uygun bir tasarımla kullanıcıların karşısına çıkmaktadır.

Kaliteli Soğutmasız Kıyma Makinelerini Uygun Fiyatlarla Hemen Online Satın Alın!

Dünya standartları seviyesinde imal edilen Öztiryakiler soğutmasız kıyma makinesi modelleri, çeşitliliğine ve kapasitenin en çok olduğu modellerdir. Büyüklüklerine göre 220V’dan 380 V’ye kadar modeller yer almaktadır. Saatte 80 kg’dan 880 kg’a kadar kıyma çekebilen modelleri farklı boyutlardaki işler için uygundur. Komple paslanmaz kıyma makinesi modelleri, paslanmaz bir gövdeye sahip olmalarından dolayı daha uzun ömürlü bir kullanım fırsatı sunmaktadır. Kıyma makinesi satın alırken dikkat edilecek bu gibi pek çok önemli nokta yer almaktadır. Sizler de işletmeniz için bir kıyma makinesi satın almak istiyor ve hangisini seçeceğinize bir türlü karar veremiyorsanız, sitemiz üzerinden inox kafalı kıyma makinası gibi modelleri inceleyebilirsiniz. Farklı markalarda ve modellerde üretilen sanayi tipi soğutmasız kıyma makinelerinin fiyatları ve özellikleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir ve alışverişinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.