Servis Kaşıkları

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2 3 4

Servis Kaşığı Modelleri ve Çeşitleri

Yemek sektöründe yer alan ve bu hizmeti veren tüm işletmeler için çeşitli ekipman ve gereç kullanımı büyük önem taşır. Her anlamda pratik ve hızlı olmak için yeterli ve donanımlı ürünleri kullanmayı tercih ederek, zamandan ve enerjiden tasarruf edilebilir. Mutfak gereçleri pazarında, en iyi markaları bünyesinde bulunduran Mutbex, sanayi tipi mutfakların üretim ve servis esnasında gereksinim duydukları tüm ekipmanları mağaza satışı ile kullanıcılara ulaştırıyor. Mağaza satışının yanı sıra ülkenin her köşesine ürünlerini ulaştırmayı amaç edinen Mutbex, internet sitesi olan mutbex.com ile hızlı ve güvenilir online alışverişin kapısını aralıyor. Dilediğiniz tüm gereçleri, tek tık ile bulabilir ve cazip ödeme koşulları ile kısa sürede satın alabilirsiniz. Üstelik avantajlı kargo seçenekleri sayesinde, evinizin ya da iş yerinizin konforunda ürünlerinizi teslim alabilirsiniz.

Büyük, küçük tüm mutfaklarda kullanılabilen servis kaşıkları çeşitleri, üretildikleri materyallerin farklılığı ile birbirlerinden ayrılırlar. Değişik malzemelerden imal edilen kaşık alternatifleri, sunum ve servis sırasında büyük kolaylık sağlıyor. Hemen her yemek servisinde kullanılacak, ideal servis kaşığı çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Dayanıklı Malzemelerden Çeşit Çeşit Servis Kaşıkları

Lezzetli yemeklerin yapımı kadar, ideal şekilde servis edilmeleri de oldukça önemlidir. Pek çok farklı yemek için özen ile tasarlanmış olan servis kaşıkları, değişik alternatifleri ile her mutfağa uyum sağlayacaklar.

Paslanmaz çelikten üretilen ve en sık tercih edilen sunum kaşıkları arasında bulunan modeller, uzun yıllar boyunca güven ile kullanılmaktadırlar. İster elde, ister bulaşık makinesinde yıkanabileceğiniz çelik servis kaşıkları, sap uzunlukları ve ölçüleri ile çeşitlilik gösterirler. Ayrıca delikli ve deliksiz olarak tasarlanmış, paslanmaz çelik servis kaşıkları da mevcuttur.

En çok rağbet gören ürün gruplarından olan salata servis kaşığı çeşitleri, sanayi tipi mutfaklarda olduğu gibi evlerde de kullanılırlar. Ahşap saplı modellerin şıklıkları kadar poli carbon ürünlerin de işlevsellikleri dikkat çekmektedir. Silikon servis kaşığı çeşitleri de kullanışlı ve fonksiyonel olmaları ile öne çıkarlar. Farklı renklerde silikon modelleri bulmak mümkün. Böylece istediğiniz tarzı ve dekorasyonu sofranıza taşımış olursunuz. Silikon alternatifleri dışında plastik kaşıklar da en çok aranan ve uygun fiyatları ile de memnuniyet yaratan seçeneklerdendir.

Servis kaşıklarının bir kısmı kolay saklama koşulları için delikli saplar ile üretilmişlerdir. Mutfağınızda yer kaplamayacak olan bu kaşıkları, dilerseniz duvara ya da özel bir askılığa da asabilirsiniz.

Servis Kaşığı Fiyatları

Servis kaşığı alternatifleri, her gıda servisi için özel olarak tasarlanmış çok sayıda modele ev sahipliği bir kategori olmaktadır. Bu sayede, sofralara ayrıcalıklı bir hava katıp, dikkat çekici bir masa dekorasyonu ve sunumu elde edebilirsiniz.

Bu özellikli kaşıklardan biri olan makarna servis kaşığı pek çok açıdan dikkat çeken ürünlerdendir. Spagetti gibi servisi özen isteyen yemekler için dikkat ile dizayn edilmiş olan kaşıklar, farklı ebatlara sahiptirler.

Kahvaltı sofralarının vazgeçilmez parçalarından olan zeytin için üretilen zeytin kaşıkları, masalarda yenilikçi bir tarz yakalamak isteyenler için ideal olacaktır. Kahvaltı hizmeti veren mekanlarda ya da açık büfelerde rahatlık ile kullanılan zeytin kaşıkları, şık ve zarif tasarımları yansıtmaktadırlar.

Yemek kültürümüzün en sevilen lezzetlerinden pilav da özel bir servis kaşığı ile sunulabilmektedir. Pilav servis kaşığı olarak, metal kaşıkları kullanabileceğiniz gibi plastik ve silikon servis kaşıklarını da tercih edebilirsiniz.

Her mutfağın ihtiyacı servis kaşıkları, makul fiyatlı seçenekleri ve zengin model alternatifleri ile her keseye uygun olmaktadırlar. En ekonomik servis kaşığı fiyatları ile sunumlarınız ve servisleriniz hiç olmadığı kadar şık ve kolay olacaklar.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.