Ağır Yük Taşıma Arabaları

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

Ağır Yük Taşıma Arabalarının Kullanım Alanları

Öztiryakiler taşıma araçları büyük işletmelerin kullandığı endüstriyel ürünler arasında yer almaktadır. Birçok farklı çeşidi olan bu ürünler ağır yük taşıma arabaları ismi ile anılmaktadır. Taşıdıkları yük kapasitesi yüksek olduğundan kaliteli materyalden yapılması büyük önem taşımaktadır. Herhangi bir kullanma sorunu yaşamayacağınız Öztiryakiler ürünlerini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sitemiz üzerinden satın alabileceğiniz bu taşıma araçları arasında çok farklı seçenekte taşıma arabası ya da taşıma kabı bulabilirsiniz. Öztiryakiler Tabansız Yemek Kabı 6 lt hacme sahip kullanışlı bir araçtır.

Ağır yük arabaları arasında en çok kullanılanlar biri de 55*80 cm boyutundaki 3 katlı servis arabasıdır. Sağlam bir şekilde monte edilmiş raf özelliği sayesinde uzun süre kullanabileceğiniz ürünler arasında yer almaktadır. Farklı özellikteki eşyaları taşıma amacı ile tasarlanmış spesifik taşıma arabalarından olan Öztiryakiler kazan taşıma arabası son derece pratik bir kullanıma sahiptir. Üstelik 2 yıl garanti süresi bulunmakta olan araç 600 cm ene sahiptir. Ve bu geniş alan yeteri kadar fazla ürünün taşınabilmesine yardımcı olmaktadır.

Tekerlekli Yük Taşıma Arabalarının Avantajları

Tekerlekli yük taşıma araçları ergonomik açıdan çok önemli araçlardır. Tekerlerde meydana gelen bir arıza tüm çalışmaların aksamasına sebep olabilmektedir. Bu nedenle araçların tasarımları belirleyici bir kalite unsurudur. Tekerler üzerine yüklenen ağırlıkların eşit bir şekilde dağılması tamamen ürünün tasarımı ile ilgilidir. Sitemizde yer alan ağır yük taşıma araçlarını gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

4 tekerlekli yük taşıma arabası yük taşıma araçları arasında en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Öztiryakiler boyalı yük taşıma araçları çok daha şık bir görünüme sahip olması nedeni ile daha büyük işletmeler tarafından tercih edilmektedir. Bu tarz araçlar Otellerde, hastanelerde ve gıda ile ilgili işlerin yapıldığı yerlerin mutfaklarında sıklıkla kullanılmaktadır. Tekerlekli yük taşıma arabası hemen herkes tarafından kolaylıkla kullanılabilmektedir. Dolayısı ile herhangi bir güç gerektirmeyen bu tarz araçlarla çok büyük ağırlıktaki eşyaları taşıma fırsatı bulabilirsiniz.

En Uygun Fiyatlarla Yük Taşıma Araçları

Özellikle gıda depolarından ve büyük mutfaklarda yaygın olarak kullanılmakta olan yük taşıma araçları yük taşıma el arabası ismi ile de anılmaktadır. Paslanmaz malzemelerden üretilmekte olan bu tarz araçlarda sıvı teması olmasına rağmen bir sorun yaşanmamaktadır. Uzun ömrü ile tercih edilen Öztiryakiler markalı ağır yük taşıma arabasını mal ve depo sevkiyatlarında gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Portatif yük taşıma arabası farklı yükteki yiyecek, içecek ve gıda malzemelerinin taşınmasında kullanılmaktadır. Yük taşıma arabası farklı maaliyetlerde üretilmektedir.

Ağır yük taşıma arabası fiyatları çok uygun aralıklarda sitemizde yer almaktadır. Ürünlerinizi sepete ekleyerek ödeme aşamasına geçebilirsiniz. Güvenli ödeme seçenekleri sayesinde online alışverişlerinizde büyük bir kolaylık yaşarsınız. Sitemiz üzerinden yapacağınız ağır yük araba siparişleri bir gün içerisinde kargoya verilmektedir. Böylece çok kısa sürede teslimi yapılmakta olan ürünlerinize beklemenize gerek kalmadan ulaşabilirsiniz. Memnun kalacağınız mutbex.com online alışverişlerini sizler de denemelisiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.