Silikon Kek Kalıpları

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2

Gıda ile uyumlu silikon materyal kullanılarak üretilen kek kalıplarına uygun fiyatla sahip olun. Profesyonel mutfaklarda kullanıma uygun silikon kek kalıpları çeşitleri sitemizde sizlerle buluşuyor. Bu özel ürün çeşitlerinin tamamı dayanıklı ve ideal kalitede olduğundan güvenle seçim yapabilirsiniz. Seçenekleriniz arasında kucuk kalip kek çeşitleri için uygun modeller de yer alıyor.

Kek çeşitlerinin pişirilmesi sonrasında şekli bozulmadan kalıptan çıkarılması gerekir. İşte bu noktada devreye silikon pişirme kalıpları giriyor. Hafif esnek bir yapıya sahip olmaları nedeniyle kalıptan kolaylıkla çıkarılan ve şeklini korumayı başaran kek çeşitleri elde etmek çok kolay olacak. Farklı şekillere sahip olan silikon kalıpta kek pişirmek için hemen sipariş verebilir ve seçtiğiniz ürünlerin teslimatının kısa zamanda yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Mini Kek Çeşitleri İçin En Kullanışlı Silikon Kalıplar

Sitemizde silikon mini kek kalıbı çeşitleri de bulunuyor ve bu ürünler oldukça geniş bir model seçeneği sunmayı başarıyor. Kare, yuvarlak, dikdörtgen, kalp ya da çiçek şeklinde mini kek çeşitleri hazırlamak için bu özel kalıp modellerini kullanabilirsiniz. Çok küçük kek çeşitleri için e güvenle kullanabileceğiniz silikon kek kalıbı fiyatları gayet düşük rakamlardan oluşuyor. Dilediğiniz adette sipariş verebilirsiniz.

Pasta süsleme çalışmalarında kullanabileceğiniz çikolata, marmelat, mini kek gibi malzemelerin özel şekiller kazanması için de seçiminizi silikon pasta süsleme kalıpları yönünde kullanın. Esnek yapısıyla zor şekiller kazandırılan malzemelerin ve keklerin bile kolayca çıkmasını sağlayan bu kalıplar mutfaktaki en büyük yardımcınız olacak. Sanayi tipi mutfaklarda rahatlıkla kullanılabilen bu kalıpları uygun fiyata satın alın.

Sıcağa karşı son derece dayanıklı olan waffle silikon kalıbı çeşitleri ise en çok ilgi gören ürün grupları arasında yer alıyor. Bu ürünlerin önemli özelliklerinden biri temizliğinin gayet kolay yapılabiliyor olmasıdır. Bu nedenle sıklıkla waffle pişirilen tüm profesyonel mutfaklarda rahatlıkla kullanılabilir ve kısa zamanda temizlenerek yeniden kullanıma hazır hale gelebilir.

Yarım küre formunda tasarlanan kalıp çeşitleri sıklıkla kullanılan malzemelerden biridir. Bu ürünler 5 ya da 6’lı olarak tasarlanabildiği gibi 24’lü olarak hazırlanan modelleri de bulabilirsiniz. Tamamı sitemizde, incelediğiniz bu koleksiyonda yer alıyor. Daha detaylı incelemek istediğiniz kalıpların üzerine tıklayın. Tüm bilgiler anında karşınıza çıkacak ve hangi kek kalıplarının kullanım amacınıza uygun olduğunu kolayca belirleyebileceksiniz.

Büyük Silikon Pasta Kalıbı Çeşitlerini Kaçırmayın!

Büyük ebatlarda silikon kalıplara ihtiyacınız olduğunda rotanızı hemen sitemize çevirebilirsiniz. Çünkü sitemizde profesyonel silikon pasta kalıpları modelleri de yer alıyor ve bu ürünler farklı ölçü seçenekleri eşliğinde sizinle buluşuyor. İhtiyacınız olan silikon büyük kek kalıbı çeşitlerine ulaşmak için reel ya da sanal mağazalar arasında mekik dokumayın. Mutbex’te çok daha fazla sayıda seçenek var ve uygun fiyat politikamız yıl boyunca geçerli!

Silikon materyalden üretilen mat çeşitleri de en sık kullanılan malzemelerden biri oluyor. Yanmaz ve yapışmaz özellikte olan 40 x 50 cm ya da 30 x 40 cm gibi ölçülerde dizayn edilen silikon matlar için hemen sipariş verebilirsiniz. Her türlü reçetede kullanılabilen ve hamur işi çeşitlerinin pişmesi için mükemmel bir zemin olan bu ürünler endüstriyel mutfakların temel ihtiyaçları arasında yer alıyor.

Mat çeşitlerinde daha farklı ölçüleri de görebilir ve kullandığınız fırına ya da tepsilere uygun ölçüleri seçebilirsiniz. Silikon silpat modelleri çeşitli meyve ve sebzelerin fırında kurutulması için de kullanılabiliyor. Kolay temizlenebilen ve hijyenik bir temizlik için uygun olan matlar dayanıklı formu ile uzun süre kullanılabiliyor. Aynı zamanda seçkin markaların krem karamel kalıbı çeşitleri de alternatifleriniz arasında yer alıyor.

Plastik Kek Kalıbı Çeşitlerinde Yüz Güldüren Fiyatlar!

Profesyonel mutfakların temel pişirme ekipmanları arasında yer alan plastik kek kalibi çeşitleri için minimum düzeyde bütçe ayırmak yeterli olacak. Lider markaların ihtiyaca yönelik olarak tasarladığı bu ürün çeşitleri sağlamlık, uzun kullanım ömrü ve kolay temizlenme gibi beklentilerin tamamını karşılamayı başarıyor.

Güvenle sipariş verebilir ve en uygun plastik kek kalıbı fiyatları ayrıcalığından siz de faydalanabilirsiniz. Kek ve kurabiye gibi çeşitli hamur işlerinin yanı sıra gıdaların fırınlanması, kurutulması, nemden arındırılması gibi çok daha farklı amaçlarla da bu özel kalıp çeşitlerini kullanabilirsiniz. Mutbex avantajlarından faydalanmak için şimdi online sipariş verin!

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.