Döküm Izgaralar

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2 3 4 ... 7 ... 12

Döküm Izgara Çeşitleri Mutbex.com’da!

Elektrikli ya da gazlı olarak tasarlanan döküm ızgara çeşitlerine ihtiyacınız varsa sitemizde sizlere sunulan ürün modellerini hemen gözden geçirmeye başlayın. Kalitesini kanıtlamış markalar tarafından üretimi gerçekleştirilen bu ürün modelleri uzun yıllar problemsiz bir şekilde kullanılabiliyor. Seçenekleriniz arasında minimum enerji kullanımı ile ön plana çıkan elektrikli döküm ızgara modelleri de yer alıyor.

Dilerseniz tercihinizi gazlı döküm ızgara modellerinden yana yapabilirsiniz. Bu ürünlerin yüzey sıcaklığı istenen seviyede ayarlanabiliyor. Böylelikle gıdaların farklı pişirme seviyesine göre hazırlanması da mümkün hale geliyor. Endüstriyel tip mutfaklarda mutlaka bulunması gereken ekipmanlardan biri de sitemizde incelediğiniz döküm ızgaralardır. Saç bölümü paslanmaz çelik materyalden hazırlanan ızgara çeşitleri de burada!

Son derece pratik bir şekilde kullanabilen doğalgazlı ızgara modelleri gayet düşük enerji tüketimi ile ön plana çıkıyor. Bu ürünlerin kullanımı kadar temizliğinin de kolaylıkla yapılabildiğini belirtelim. Dayanıklı malzemeler kullanılarak üretildiği için hafif darbelere karşı da yüksek mukavemet özelliği sergileyebilen ızgaralar çok uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz ürünlerdir.

Elbette Amerikan ızgara çeşitlerini de sizlerin beğenisine sunuyoruz. Ürünlerin gerek sahip olduğu özellikler gerekse ölçü bilgileri farklı olabiliyor. Bu nedenle ilginizi çeken tasarımların üzerine tıklayarak ürünlere dair çok daha detaylı bilgiye ulaşabilir ve merak ettiğiniz soruların yanıtlarını görebilirsiniz. İhtiyacınıza yönelik seçimler yapabilmeniz sizlere farklı özelliklerle donatılmış olan ızgaraları bir arada sunuyoruz.

Yüksek Kalite Döküm Izgara Çeşitlerini Uygun Fiyat Avantajıyla Hemen Online Satın Alın!

Zorlu koşullara karşı gayet dayanıklı olan set üstü döküm ızgara modelleri arasında iki taraflı olarak kullanıma uygun olan modelleri de göreceksiniz. Yoğun bir şekilde yemek hazırlanan sanayi tip mutfaklarda bu ürünlerin gayet ideal bir seçenek olduğunu söyleyebiliriz. Dilerseniz sayfanın sol bölümünden marka tercihinde bulunabiliriniz. Bu durumda sadece sizin belirlediğiniz markaların ürünleri karşınıza çıkacak.

Panel üzerinde açma kapama düğmesi bulunan sanayi tipi döküm ızgara çeşitleri de büyük bir ilgi görmeye devam ediyor. Bu ürün modelleri arasında taşyünü izolasyon sayesinde çok daha düşük bir enerji tüketimi sergileyen tasarımları da göreceksiniz. Musluk bölümleri emniyet ventili olarak hazırlanan ızgara çeşitleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Bu ürünler için en düşük fiyatlarla alışveriş yapma şansından faydalanın!

Alt dolaplı hem de alt dolapsız olarak hazırlanan endüstriyel döküm ızgara modelleri arasından ihtiyaçlarınıza en uygun olanı hemen seçebilirsiniz. Aynı zamanda oluklu olarak hazırlanan ızgaralar da seçenekleriniz arasında bulunuyor. Bu ürünler gıdaların en ideal şekilde pişirilmesi için özel olarak tasarlanıyor.

Bu arada Öztiryakiler döküm ızgara modellerini de alternatifleriniz arasına ekledik. Dilerseniz seçiminizi bu markanın ürün modellerinden yana yapabilirsiniz. Seçeneklerinizi detaylıca inceleyerek kullanmak istedikleriniz için hemen siparişinizi iletin. Seçtiğiniz ürün modelleri kısa bir süre içerisinde adresinize ulaşıyor. Bu kullanışı ızgara çeşitlerine sahip olmak için siz de acele edin!

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.