Soğutmalı Kıyma Makineleri

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2

Sanayi Tipi Soğutuculu Kıyma Makine Modelleri Mutbex.com’da!

Yiyecek sektörüne hizmet veren her meslek dalı kendi içerisinde ortalama bir alet kullanımına sahiptir. Et ürünlerinin toptan ya da perakende satışlarında hizmet veren işletmecilerin en çok kullandığı ekipmanlardan bir tanesi de sanayi tipi soğutuculu kıyma makinesi ürünleridir. Kasap ve et restoranları en başta olmak üzere, kıyma ve kıyma gibi ürünlerin satışı için gerek duyulan bu makineler farklı özelliklere göre gruplandırılır. Hem maliyet hem de verim açısından tasarruf sağlayan soğutuculu kıyma makinesi kullanımı, son zamanlarda son derece popüler olmaya başlamıştır. Farklı pek çok işleve sahip olabilen bu makinelerin seçim aşaması son derece önemlidir. İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun olan ekipmanlara kolaylıkla ulaşabilmek için Mutbex.com internet mağazası üzerinden yapacağınız araştırmalar ile endüstriyel soğutuculu kıyma makinası fiyatlarıve özellikleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu makineler, çoğunluk olarak krom kaplama kafa ve paslanmaz çelik gövde yapısında sahip olarak imal edilir. Bu özelliğe sahip olması ile de uzun ömürlü kullanıma imkan sağlar. Kafa kısımları inox, çıkma gibi modellere sahiptir. Monofaze ya da trifaze beslenme voltajları ile çalışan Mateka soğutuculu kıyma makinesi modelleri en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Pek çoğunda, ileri ve geri çalıştırma, el koruma, itme aparatı gibi parçalar yer almaktadır. Kapasitelere göre farklılık gösteren modeller, kullanılacağı yer ve yoğunluğa göre değişen ölçüleri ile her ihtiyaca uygun bir tasarımla kullanıcıların karşısına çıkmaktadır.

Kaliteli Soğutuculu Kıyma Makinelerini Uygun Fiyatlarla Hemen Online Satın Alın!

Dünya standartları seviyesinde imal edilen Öztiryakiler soğutuculu kıyma makinesi modelleri, çeşitliliğine ve kapasitenin en çok olduğu modellerdir. Büyüklüklerine göre 220V’dan 380 V’ye kadar modeller yer almaktadır. Saatte 80 kg’dan 880 kg’a kadar kıyma çekebilen modelleri farklı boyutlardaki işler için uygundur. Makinelerin soğutuculu olması, performansını doğrudan etkileyen bir özelliktir. Kıyma makinesi soğutuculu özelliği ile daha uzun ömürlü bir kullanım fırsatı sunmaktadır. Kıyma makinesi satın alırken dikkat edilecek bu gibi pek çok önemli nokta yer almaktadır. Sizler de işletmeniz için bir kıyma makinesi satın almak istiyor ve hangisini seçeceğinize bir türlü karar veremiyorsanız, sitemi üzerinden 32’lik soğutuculu kıyma makinası gibi modelleri inceleyebilirsiniz. Farklı markalarda ve modellerde üretilen sanayi tipi soğutuculu kıyma makinelerinin fiyatları ve özellikleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir ve alışverişinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.